Скачать презентацию Кейсове завдання до теми Якість та конкурентноспроможність Скачать презентацию Кейсове завдання до теми Якість та конкурентноспроможність

ed07a2bdfae681b0cf028e59dba2906f.ppt

  • Количество слайдов: 23

Кейсове завдання до теми : «Якість та конкурентноспроможність» Кейсове завдання до теми : «Якість та конкурентноспроможність»

Назва команди “НАДІЯ” Торгівельно-розважальний центр “Мега. Молл” Назва команди “НАДІЯ” Торгівельно-розважальний центр “Мега. Молл”

Торговельно-розважальний центр Мегамолл – ідеальне місце для здійснення покупок, розваг та дозвілля. Магазини популярних Торговельно-розважальний центр Мегамолл – ідеальне місце для здійснення покупок, розваг та дозвілля. Магазини популярних світових та вітчизняних брендів задовольнять вимогливих покупців. Розваги для дітей, молоді, пропозиції для сімейного відпочинку і корпоративних заходів здивують своїм розмаїттям. Боулінг, більярд, настільний теніс, диво сучасних технологій і кращий каток у Вінниці – Льодова Арена, конференц-зал, ігрове кафе «Мегамоша» , дитяча ігрова кімната, ігрові атракціони; українська, європейська, японська і східна кухні, італійська піцерія – щоденно до ваших послуг.

Що можна купити в Мегамоллі? Майже все. Відвідуючи Мегамолл, Ви неодмінно захочете купити одяг, Що можна купити в Мегамоллі? Майже все. Відвідуючи Мегамолл, Ви неодмінно захочете купити одяг, взуття, спортивний одяг, сумки, ремені, окуляри, білизну, аксесуари в магазинах провідних світових і вітчизняних брендів. Купити дитячий одяг, взуття, іграшки, канцтовари? . . Звісно, у Мегамоллі. Купити косметику, парфумерію, ювелірні прикраси, оригінальні подарунки, книги? . . Ну звичайно, в Мегамоллі. Купити побутову техніку, комп’ютер, ноут-бук, планшет, фотоапарат чи мобільний телефон? . . А продукти харчування і товари для дому? . . . До Мегамоллу!

Мегамолл пропонує широкий спектр послуг, необхідних усім нам. Завітавши до торгового центру, ви маєте Мегамолл пропонує широкий спектр послуг, необхідних усім нам. Завітавши до торгового центру, ви маєте можливість вирішити безліч питань, окрім здійснення покупок: оплатити рахунки в банку, зняти гроші в банкоматі, пошити чи відремонтувати одяг; зробити манікюр; придбати необхідні ліки та отримати консультацію провізора.

Диво сучасних технологій, кращий каток у Вінниці - Льодова Арена. Диво сучасних технологій, кращий каток у Вінниці - Льодова Арена.

Боулінг(20 доріжок) Боулінг(20 доріжок)

Зала для гри в настільний теніс(9 столів) Зала для гри в настільний теніс(9 столів)

Ви можете залишити дитину в ігровій кімнаті під наглядом професійного вихователя і спокійно насолоджуватись Ви можете залишити дитину в ігровій кімнаті під наглядом професійного вихователя і спокійно насолоджуватись шопінгом.

Просторий та зручний конференц-зал, площею 100 кв. м, вміщує до 80 чоловік, є необхідне Просторий та зручний конференц-зал, площею 100 кв. м, вміщує до 80 чоловік, є необхідне мультимедійне обладнання.

Ігрові автомати в РК Амагама. Мегамолл. Ігрові автомати в РК Амагама. Мегамолл.

Ідеальне місце для різноманітних святкувань: весіль, днів народження, корпоративів, романтичної вечері. Ідеальне місце для різноманітних святкувань: весіль, днів народження, корпоративів, романтичної вечері.

Більярд (21 столів 13 -рос. 8 -амер. ) Більярд (21 столів 13 -рос. 8 -амер. )

Фуд-корт Мегамоллу представлений різноманітною за своєю ідеєю та змістом кухнею (понад 600 місць) Фуд-корт Мегамоллу представлений різноманітною за своєю ідеєю та змістом кухнею (понад 600 місць)

Мегамолл виконує бажання!!! Мегамолл виконує бажання!!!

Недоліки конкурентів Об’єкт дослідження Магіцентр Недоліки конкурентів Об’єкт дослідження Магіцентр

Недоліки в Магіцентрі Персонал не виконує свої обов’язки; Відсутність розважальних центрів; Близьке місце розташування Недоліки в Магіцентрі Персонал не виконує свої обов’язки; Відсутність розважальних центрів; Близьке місце розташування до проїзної частини; Мала автостоянка

Об’єкт дослідження Анастасія Об’єкт дослідження Анастасія

Недоліки в Анастасії Близьке місце розташування до проїзної частини; Місце розташування магазинів не відповідає Недоліки в Анастасії Близьке місце розташування до проїзної частини; Місце розташування магазинів не відповідає планові торгового центру; Мала площа ТРЦ, яка призводить до незручностей; Відсутність продуктового магазину; Відсутність дитячої кімнати; Досить мала автостоянка; Відсутність місць відпочинку (лавочки).