Скачать презентацию Кандидат на посаду студентського декана факультету педагогіки та Скачать презентацию Кандидат на посаду студентського декана факультету педагогіки та

Pidoprigora_Alina 2.pptx

  • Количество слайдов: 12

Кандидат на посаду студентського декана факультету педагогіки та психології Підопригора Аліна Кандидат на посаду студентського декана факультету педагогіки та психології Підопригора Аліна

Я – студентка другого курсу кафедри психології. Вбачаю великий сенс у такій формі об’єднання Я – студентка другого курсу кафедри психології. Вбачаю великий сенс у такій формі об’єднання студентів як факультет, адже саме в ній зібрано молодь різного віку, різних інтересів, але зі спільною метою – отримати гарну професію одного спрямування.

Факультет педагогіки та психології – новий структурний елемент в нашому університеті, а це означає, Факультет педагогіки та психології – новий структурний елемент в нашому університеті, а це означає, що в нас все ще попереду. І перший крок на цьому шляху – вибір студентського декана, від особистості якого значною мірою залежить подальший вектор розвитку факультету.

Я маю велике бажання і відчуваю в собі сили для реалізації цієї нелегкої місії. Я маю велике бажання і відчуваю в собі сили для реалізації цієї нелегкої місії. Пропоную свою кандидатуру і аргументую це тим, що…

. . . розумію значення посади студдекана як дипломата між молодими, активними студентами та . . . розумію значення посади студдекана як дипломата між молодими, активними студентами та досвідченими, поважними викладачами; усю складність та відповідальність цієї посади; необхідність створення якісно нової стратегії розвитку факультету із залученням усіх наявних ресурсів та побажань.

…знаю як забезпечити активне студентське життя; як організувати благодійну діяльність; як підтримати проведення та …знаю як забезпечити активне студентське життя; як організувати благодійну діяльність; як підтримати проведення та участь у спортивних заходах; як забезпечити процес інформування по всьому факультету; як організувати агітаційну діяльність для учнів старших класів; як заохотити студентів до активної наукової діяльності.

…вмію організовувати людей; планувати діяльність ; ставити цілі та досягати їх. …вмію організовувати людей; планувати діяльність ; ставити цілі та досягати їх.

…прагну зробити наш факультет єдиною студентською родиною, де кожен буде: займати своє місце; мати …прагну зробити наш факультет єдиною студентською родиною, де кожен буде: займати своє місце; мати однодумців; відчувати розуміння та підтримку; брати активну участь в житті колективу; пам’ятати роки, проведені у стінах університету, як найкращі часи свого життя.

…готова допомагати студентам у вирішенні усіх питань в рамках компетенції студдекана; представляти інтереси студентів …готова допомагати студентам у вирішенні усіх питань в рамках компетенції студдекана; представляти інтереси студентів перед керівництвом університету, факультету та викладачами; нести відповідальність за прийняті рішення та дії; присвячувати необхідну кількість часу цій посаді.

…планую забезпечити більш тісну взаємодію студентів, направлену на: налагодження зв’язків між ними; оптимізацію процесу …планую забезпечити більш тісну взаємодію студентів, направлену на: налагодження зв’язків між ними; оптимізацію процесу навчання; спільне дозвілля; соціально корисну діяльність.

…хочу зробити свій внесок у процес становлення факультету педагогіки та психології. …хочу зробити свій внесок у процес становлення факультету педагогіки та психології.

Дякую за увагу! Дякую за увагу!