intuiciya.kuschenko.pptx
- Количество слайдов: 26
Інтуїція
Інтуї ція (пізньолат. intuitio — споглядання, від лат. intueor — уважно дивлюся, звертаю увагу) Під інтуїцією розуміють безпосереднє осягнення істини без наукового обгрунтування за допомогою доказів. Вона (істина) формується на основі попереднього досвіду.
Це здатність виходити за його рамки, розуміти раніше непізнане. Інтуїція як безпосереднє осягнення істини протилежна звичайному, типовому дискурсивної пізнання, при якому кожен новий логічний етап продовжує попередній і служить вихідною передумовою для подальшого.
Такого роду інтуїтивне прозріння або творчий прорив зустрічається у вчених, лікарів, художників.
Інтуїтивне відкриття відбулося у хіміків Д. І. Менделєєва (1834 -1907), який відкрив періодичний закон (1869) уві сні і у задрімав Ф. А. Кекуле (1829 -1896), що угледів образ структури молекули бензолу.
Сергій Петрович Боткін
Без величезної попередньої роботи з накопичення та переробки знання немає і не може бути ніякого осяяння. Не випадково говорять про інтуїцію лікаря, але не про інтуїцію студента. В останньому випадку мова скоріше йде про вгадуванні.
Великі математики світу
Отборочный тур Открывший бином - «двучлен» названый его именем. 2. Всем известны три его физических закона, названые его именем. 3. Существует легенда, что ему на голову упало яблоко, после чего он открыл свой первый закон.
Ученые 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Незнакомцы Автор первой геометрии Будучи слепым, продолжал доказывать, что евклидовая геометрия есть частный случай неевклидовой геометрии Ученый, первым вычислившим длину земного экватора Ученый, предсказавший полное солнечное затмение, которое произошло 28 мая 585 году до н. э. Ученный привлеченный Первый олимпийский для работы в столицу чемпион по кулачному бою арабского халифата Багдад Создатель счетной машины, которая могла складывать, вычитать, умножать, делить, возводить в степень и извлекать квадратный корень Ученый в семилетнем возрасте вычислил сумму всех целых чисел от 1 до 100 за 2 минуты Писательница Ученый убитый римским солдатом Ученый, умерший по прихоти шведской королевы Христины Ученый расшифровавший код для французского короля - Генриха III
Ученые: 1. Карл Фридрих Гаусс 2. Николай Иванович Лобачевский 3. Абу Абдаллах Мухаммад ибн Мусса ал-Хорезми 4. Готфрид Вильгельм Лейбниц 5. Пифагор 6. Эратосфен 7. Фалес 8. Софья Васильевна Ковалевская 9. Архимед 10. Евклид 11. Рене Декарт 12. Франсуа Виет Выдержки из биографии: 1. Ученый в семилетнем возрасте вычислил сумму всех целых чисел от 1 до 100 за 2 минуты. 2. Будучи слепым, продолжал доказывать, что евклидовая геометрия есть частный случай неевклидовой геометрии… 3. Ученный привлеченный для работы в столицу арабского халифата Багдад. 4. Создатель счетной машины обладающей большими возможностями, того времени, – она могла складывать, вычитать, умножать, делить, возводить в степень и извлекать квадратный корень. 5. Первый олимпийский чемпион по кулачному бою. 6. Ученый, первым вычислившим длину земного экватора. 7. Ученый, предсказавший полное солнечное затмение, которое произошло 28 мая 585 году до н. э. 8. Писательница. 9. Ученый убитый римским солдатом. 10. Автор первой геометрии. 11. Ученый, умерший по прихоти шведской королевы Христины. 12. Ученый расшифровавший код (содержащий до 500 различных знаков и которые периодически менялись) для французского короля - Генриха III.
Задание для зрителей
Ответы к ребусам апофема производная вершина поверхность диагональ конус аксиома
«Несвідома робота плідна тільки тоді, коли, з одного боку, їй передує, а з іншого - слід за нею період свідомої роботи. Ніколи ці раптові результати навіювання не виникають без попередніх довільних зусиль, які здавалися абсолютно безплідними. Іноді здавалося, що за цих умов нічого доброго не досягнеш і навіть стоїш на хибному шляху. Однак ці зусилля не так безплідні, як це думається: вони пускають в хід несвідому машину; без них вона залишалася б без руху і нічого не могла б призвести »
1. Ето попросити поради у підсвідомості в стані розслаблення. Я вже писав у своїй статті про це: Як просити допомоги у підсвідомості. 2. Навчитися міркувати. Звикніть щодня протягом 5 -10 хвилин брати якусь проблему і повністю концентруватися на ній вивчаючи і розглядав її під усіма кутами, при цьому не втрачаючи концентрації. Це теж досить ефективна методика розвитку інтуїції. 3. Расслабляйтесь і вчіться час від часу перебуває взагалі без думок в змозі тут і зараз. Підсвідомість і інтуїція добре працюють, коли людина розслаблена і його голова порожня від думок. Наприклад, якщо вас гризе якась проблема, то просто розслабтеся і відпустіть думки, відчуйте справжній момент в житті і рішення саме вам прийде в голову пізніше. .
На долоні побачимо наявність лінії інтуїції на данний період часу.
Прфуми, що допомогають розвинути інтуїцію.
І нарешті запитайте у жінки.
Дякую за увагу! підготувала: Кущенко Анастасія Василівна Студентка 8 -ї групи