Скачать презентацию Gopnik and gopniks Моя презинтація про гопників Скачать презентацию Gopnik and gopniks Моя презинтація про гопників

Gopnik and gopniks.ppt

  • Количество слайдов: 12

Gopnik and gopniks • Моя презинтація про гопників • У презинтації я буду старатися Gopnik and gopniks • Моя презинтація про гопників • У презинтації я буду старатися якомога м'якше показати їхній стиль життя та хто вони такі • Ви готові? ?

Хто ж вони такі? ? • Го пник (гоп, гопота) — представник радянської та Хто ж вони такі? ? • Го пник (гоп, гопота) — представник радянської та пост-радянської субкультури, утвореної в результаті інфільтрації кримінальної естетики в робітниче середовище; людина, що вимагає гроші або інші цінні речі від інших людей, шахрай, грабіжник, хуліган. Зазвичай походить з малозабезпечених сімей.

Дещо з історії • Слово походить з російської мови. За однією з версій, утворилось Дещо з історії • Слово походить з російської мови. За однією з версій, утворилось від старої абревіатури ГОП — рос. городское общежитие пролетариата (ГОПи існували на початку XX століття у Петербурзі), за іншою — від слова «гоп-стоп» (на злодійському жаргоні — пограбування, напад, збройний грабіж).

Правда про гопніків • • • Поширені у суспільній свідомості думки про гопників: Ходять Правда про гопніків • • • Поширені у суспільній свідомості думки про гопників: Ходять вони зграйками по 2 -3 людини Бритоголові Слухають шансон, блатну музику. Гімном вважається пісня М. Круга — Владимирский централ Улюблений фільм — «Бригада» Носять «кепку» та спортивні штани Улюблене прохання: «дай рубас» , «єсть пара двацать пять коп» , «займи рублів десять, завтра, віддам мамой клянусь» Усі один одного називають «васями» або «пацанами» , «пациками» , «братухами» і тд. і тп. Лузають насіння ( «сємкі» )

 • Слід згадати і про основну ознаку гопа – слово „пацан”, яким так • Слід згадати і про основну ознаку гопа – слово „пацан”, яким так гордяться всі гопи в Україні. Варто зауважити, що самі гопи себе називають так і не інакше, адже гопами вони себе йменувати соромляться. Представники ж нормального населення „пацанами” гопів називають рідко, деякі – з міркувань етичності (про це – далі), а інші – просто через класичне розуміння даного слова. Але і ті, і ті погоджуються на стандартному найменуванні „гоп”. Слово „пацан” походить від давньоєврейського слова „поц”(„…”). Відповідно, перекладається воно дослівно – „маленький …”. Тепер, думаю, всім стає ясним етичний аспект невживання цього слова нормальними людьми. Носії ж даного слова або відверто відмовляються визнавати його зміст, або просто його не знають. Смішно… Але логічно: класичне поняття слова „пацан” в російській розмовній мові ще з далеких сорокових означає «малый» , «щенок» , «молокосос» і тому подібне. Так лексично перетворилось воно від словосполучення „маленький …”, оскільки в „молокососів”, відомо, ненайбільша довжина статевого органа.

 • Гопи різняться незначними аспектами свого одноманітного життя (колишнє „украл – выпил – • Гопи різняться незначними аспектами свого одноманітного життя (колишнє „украл – выпил – в тюрьму” стало тепер „втрудив – забашляв – набухався”), але по своїй суті вони є однакові. Стиль одягу середньостатистичного гопа виглядає приблизно так: спортивний костюм, кросівки або мешти з по-жіночому гострими носами, на верх цього може бути надягнута шкірянка або сільська „дубльонка” (в зимню пору року), а найголовніше – „кєпка”, цей елемент одягу є гордістю і честю кожного гопа. „Кєпка” має гостру форму, останнім часом в моду серед гопників увійшли „кєпки” світлих та яскравих кольорів: білі, білі з червоними полосками, білі з помаранчевими полосками, а подекуди й просто червоні. Хоча досі у вжитку знаходяться класичні чорні „шапки-воровки”. Стиль розмови гопів разить українсько-російським суржиком, а в сільській місцевості західної України гопи якось дивно поєднують його з рогульським акцентом. Гопи дуже обмежені і нецікаві особи, та це й не дивно, адже вони – наслідок ніяк не задовільного стану державної економіки і суспільно-ментальної ситуації.

За класичною субкультуральною теорією Гопи діляться на дві групи: активні і пасивні, при чому За класичною субкультуральною теорією Гопи діляться на дві групи: активні і пасивні, при чому поділ цей є нечітким і нестаціонарним. • Активним – називається гоп, який займається трудінням. Такі гопи зазвичай користується певним авторитетом серед своїх „колег”. Вони здатні на особливо нахабні вчинки, нерідко у віці 15 -17 років попадають у місця позбавлення волі. Активні гопи є найбільшою масовою загрозою суспільству, оскільки саме вони творять криміналітет. Більше того, вони створюють несприятливий клімат для неформальних груп і організацій, навколо них роздуваються страховищні міфи, що „шугають” населення і роблять його беззахисним Пасивним називається гоп, який не займається трудінням. Такі гопи схожі на нормальне населення, вони скромніші за активних у своїх вчинках, будучи підлітками, в сім’ї можуть вважатись „хорошими дітьми”, в школі чи ПТУ – „більш-менш непоганими учнями”. Але авторитетом серед „колег” по гопівству (а особливо активних) здебільшого не володіють. Пасивного гопа майже завжди легко переконати у неправдивості „панятій”, у неприховній помилковості і „дірявості” гопівської ідеології, в багатьох із них можуть виявитись залишки людських якостей, але все це повністю „компенсується” прив’язаністю до гопівства, неспроможністю стати нормальною людиною, нестабільність характеру і психологія загнаного звіра.

 •

 • Активні гопи здебільшого не поважають пасивних, часто вважаючи їх „лохами”. Вони використовують • Активні гопи здебільшого не поважають пасивних, часто вважаючи їх „лохами”. Вони використовують пасивних як ресурс для своїх гопівських потреб, тримаючи їх „на прив’язі” і даючи зрозуміти, що чим більше пасивний гоп буде „шестачити” активному, тим більше активний „зауважає” (ясна річ, лише на словах) пасивного і тим більша можливість ставлення „криші” над пасивним. Пасивні гопи скритно ненавидять активних, по-злому їм заздрячи: вони хочуть опинитись на місці останніх, щоб відчути більшу повагу до себе з боку інших гопів. Бувають навіть випадки, коли пасивний гоп стає активним, пересиливши себе, щоб доказати всім, що він „рєальний пацан”. В таких випадках гопи кажуть: „Пацан паднялся!”. Правда, „піднімаються” гопи лише за рахунок „опускання” інших гопів – такий своєрідний закон збереження енергії, в даному випадку - психологічної. Зрештою, мета кожного гопа – стати справжнім злочинцем. Гопи про себе підсвідомо завжди негативної думки. „вічний двигун гопівства” – це підсвідоме „друге его” десь в глибині психіки гопа, та перетрансформована „зігнивша” совість, що постійно каже гопу „ти лох пєдальний!” і тим самим мучить його зсередини. Гоп стає швидко зневірюватись, що він „пацан” – і тоді стає на шлях злих вчинків, які компенсують його комплекс: трудженням (по сумісності із задоволенням фінансових потреб), гвалтуванням (по сумісності із задоволенням біологічних потреб), побиттям, попусканням інших гопів, задиранням до неформалів і т. п. гоп доводить собі, що він все-таки „пацан”, тим самим придавлюючи на деякий час своє „друге его”. Для того, щоб воно не „спливало”, гоп постійно вершить злі вчинки. Такий комплекс називається комплексом неповноцінності. Слід зауважити, що пасивні гопи здебільшого мають сильніший комплекс неповноцінності, а активні – слабший. Це пояснюється тим, що перші чинять менше злих вчинків, звідси – менше придушують „друге его”.

 • Нечіткість поділу пояснюється різним рівнем „гопуватості” самих гопів, отже, і ознаки пасивних • Нечіткість поділу пояснюється різним рівнем „гопуватості” самих гопів, отже, і ознаки пасивних та активних гопів коливаються в певних рамках. Відомо, що за неофіційними (але перевіреними) даними, у Львові серед населення віком від 13 до 20 років гопів є близько 63%. З них активних – понад 30%. Не втішає і те, що чим менший вік, тим більша частка гопів у цій віковій групі. Відповідно, це пояснюється злочинною модою, що нею травлять „малишів”, засиллям гопів у школах, появою гопо-реперів (варто лише послухати кілька пісень групи „Каста” – ідеологічна база гопівства, наряду з „Владімірскім централом”) та післяпомаранчевим моральним спадом молоді

 • • Суспільна загроза, яку становлять гопи Гопи існують і у нормальному суспільстві, • • Суспільна загроза, яку становлять гопи Гопи існують і у нормальному суспільстві, але їх там надзвичайно мало, і вони не здатні вербувати собі подібних. На даний момент багато країн пост-радянського простору (в т. ч. і Україна) переживають період економічної і культурної кризи, що, в свою чергу, створює несприятливі умови для збереження духовних цінностей населенням. Підростає молоде покоління, багато з якого – підлітки, виховані вулицею і міфами про „панятія”, включаючи гопопропагуючі фільми та пісні (напр. гопо-реп групи „Каста”). Така ситуація сприяє поширенню гопівських ідей серед населення, багато хто просто виростає серед гопів, не уявляючи собі іншої форми існування. На даний момент існує чітка схема взаємодії гопів зі справжніми бандитами, мафією та непоодинокі випадки вербування гопами представників міліції шляхом підкупу. Останнє – до болю прикре злиття таких протиставних груп населення, на жаль, замовчується міліцією, оскільки „честь мундира” (а вона, я Вам скажу, зникла ще в часи КДБ), на їхню думку, дорожча за тисячу людських життів. За часи 90 -х років в Україні (особливо на заході) гопи поширили свою ідеологію серед молоді, створюючи собі таким чином майбутню зміну. Гопи вигідні корумпованим владним органам як засіб свого коштозабезпечення, влада їх плекає „як парость виноградної лози”. На жаль, організаціі не доступні джерела письмових та усних вказівок владної верхівки на проведення в Україні тої чи іншої культурної політики, але, як то кажуть, всяке дерево по плодах пізнається – можна побачити невдало замасковану прихильність до гопоти всіх органів місцевого самоврядування: хто займає владні посади, хто одержує в першу чергу дозволи на що б то не було – ті, хто „забашляв”. А нормальним людям „башляти” не личить. Це можуть бути лише вихідці з гопоти. Гопи мають навіть своїх представників у Верховній Раді України: партію, яка відстоює їх інтереси. Смішно, але саме деякі члени Партії Регіонів були неоднократно судимі, причетні у скоєнні особливо важких злочинів і зараз відстоюють гопівську ідеологію – паханат, корупцію та просто злочинність. Правда тепер, на відміну від „казлообзиванія” в 2004 році, вони вміло маскують свої справжні погляди на життя під рвану вуаль „ліберальної” партії. Суспільство прогнило гопотою зсередини, вилікувати його можуть лише нормальні, більше того – порядні люди, прикладаючи свої зусиля за ради очищення власної держави від вуличної злочинності. В глобальному плані позбавити від гопоти може зміна ментальності з вічно перестрашеного раба на вільну і свідому особистість. Поки існує страх перед злочинністю, поти остання процвітає.

Кінець… • Дякую усім за перегляд я старався висвітлити усю правду • Я маю Кінець… • Дякую усім за перегляд я старався висвітлити усю правду • Я маю надію вам сподобалась моя презинтація ну а тепер коротке відео яке я знайшов спеціально для вас