Скачать презентацию Філіппіни Після війни у Філіппіни повернулися американці Скачать презентацию Філіппіни Після війни у Філіппіни повернулися американці

Филиппины, Малайзия.pptx

  • Количество слайдов: 13

Філіппіни Філіппіни

Після війни у Філіппіни повернулися американці, але проти них протистояли місцеві, так звані Хукбалахап(комуністи). Після війни у Філіппіни повернулися американці, але проти них протистояли місцеві, так звані Хукбалахап(комуністи). Незалежність від США було надано Філіппінам в 1946 р. Першим президентом Незалежної Республіки Філіппіни став Мануель Рохас. Але Філіппіни продовжували політично та економічно залежити від США. Підписавши воєнний пакт про домогу, США отримав в оренду територі на 99 років для воєнних баз.

У 1948 р. президентом став Ельпідіо Кіріно. Він скоротив державний борг, підвищів налоги та У 1948 р. президентом став Ельпідіо Кіріно. Він скоротив державний борг, підвищів налоги та успішно подолав виступи Хукбалахап. В 1953 р. до влади був обран Рамон Магсайсай, при ньому почалась деяка лібералізація. В 1954 році Філіппіни вступають у СЕАТО. Магсайсай проводив земельні та економічні реформи, в цілому він був популярний серед населення.

В 1965 р. Макапагал програв вибори Фердинанду Маркосу. Із заходів прийнятим ним в перший В 1965 р. Макапагал програв вибори Фердинанду Маркосу. Із заходів прийнятим ним в перший термін перебування при владі виділяється "програма розвитку інфраструктури, яка зачипала рівною мірою всі острови Філіппінского архіпелагу. В 1969 р. Маркос був переобраний на другий термін. Відразу ж він проголосив наміри на вирішення більш значущих і важких проблем. Почав проведення активної "особистої дипломатії", відмовився підтримувати політику "холодної війни". Але загострились його відносини з Конгресом та політичними партіями. Тоді Манілу захлеснула хвиля насильства, організованої злочинності та загроза комуністичного заколоту.

21 вересня 1972 року президент оголосив надзвичайний стан і відмінив Конституцію. Маркосу вдалося досягнути 21 вересня 1972 року президент оголосив надзвичайний стан і відмінив Конституцію. Маркосу вдалося досягнути рівноваги у внутрішній торгівлі, збільшити на 60 відсотків податковіі надходження, розробити і реалізувати початковий етап земельної реформи, створити широку політичну та адміністративну базу для подолання економічного застою. В 1973 році Маркос ввів нову Конституцію. 1974 рік - була легалізована Комуністична партія Філіппін. В 1981 Маркос знову перемагає на виборах. 23 серпня 1983 року був убитий Бенігно Акіно. 1986 році президентом стала вдова Корасон Акіно.

Корасон Акіно прийняла нову конституцію, були проведены законодавчі реформи в багатьох отрослях. Їй також Корасон Акіно прийняла нову конституцію, були проведены законодавчі реформи в багатьох отрослях. Їй також вдалося домогтися виводу американських воєнних баз з території держави.

31 серпня 1957 року - визнання Малайскької федерації, як незалежної держави. Влада в країні 31 серпня 1957 року - визнання Малайскької федерації, як незалежної держави. Влада в країні перейшла до Союзної партії. Коріне населення отримали багато привілей. В країні залишались Британські бази і війська. Малайя спиралась на договір про оборону і взаємодопомогу Британії.

В країні були протиріччя між малайцями та китайцями, котрі перейшли у криваві зіткнення. Було В країні були протиріччя між малайцями та китайцями, котрі перейшли у криваві зіткнення. Було введено надзвичайний стан, котре було скасовано після компромісв між сторонами. На початку 1971 року, після скасування надзвичайного стану, було прийнято закон про поправки в конституції.

Економічні і соціальні проблеми, зростання майнової нерівностї викликало в кінці 70 -х початку 80 Економічні і соціальні проблеми, зростання майнової нерівностї викликало в кінці 70 -х початку 80 -х невдоволення серед частки малайзійського населення. Активізувалась діяльність ісламістів. Прагнучи обмежити ісламську опозицію, влада створила спеціальну группу по справах релігії, контролювалу пропаганду ісламу, заборонили викладачам вищіх навчальних закладів займатися політикою, провели арешт деякількох екстремістів.

Щорічні темпи розвитку економіки в 80 х досягали 8%. На основі програми НЕП було Щорічні темпи розвитку економіки в 80 х досягали 8%. На основі програми НЕП було розроблено "Перспектива 2020", відповідно за якою Малайзія повинна увійти у число розвинутих держав. Принцип полягав у тому, щоб перенести "центр ваги" на виробництво електроніки.

В 90 -х роках Малайзія постраждала від фінансової і економічної кризи в Азії. Скоротився В 90 -х роках Малайзія постраждала від фінансової і економічної кризи в Азії. Скоротився експорт та імпорт, зросло безробіття. Але владі вдалося до 2000 року стабілізувати економічне положення держави.