Скачать презентацию Фіалка кімнатна Фіалка Сенполія або узумбарська фіалка Скачать презентацию Фіалка кімнатна Фіалка Сенполія або узумбарська фіалка

f100e694314ed49a6fe27112d0e1ef20.pptx

  • Количество слайдов: 17

Фіалка кімнатна Фіалка кімнатна

Фіалка Сенполія або узумбарська фіалка є примою кімнатного квітникарства. Нескінченна різноманітність її видів і Фіалка Сенполія або узумбарська фіалка є примою кімнатного квітникарства. Нескінченна різноманітність її видів і розкішна палітра кольорів привертає увагу і колекціонерів, і любителів кімнатних рослин.

Фіалка Фіалки – світлолюбні рослини, але вони не виносять прямих сонячних променів. Ідеальним місцем Фіалка Фіалки – світлолюбні рослини, але вони не виносять прямих сонячних променів. Ідеальним місцем для їх вирощування стануть вікна, що виходять на схід або на захід. На вікнах, що виходять на південь, їх слід притіняти. Кращою температурою для їх утримання буде 20 -24 ° С.

Фіалка Для розмноження слід брати листок з нижнього другого ряду. Живці з нижнього ряду Фіалка Для розмноження слід брати листок з нижнього другого ряду. Живці з нижнього ряду теж дають діток, але вони, як правило, більш виснажені, тому їх потомство буде свідомо слабкіше.

Фіалка При виборі листкового живця велике значення має те, щоб листочки не були витягнутими. Фіалка При виборі листкового живця велике значення має те, щоб листочки не були витягнутими. Це свідчить про те, що рослина росла в умовах нестачі світла.

Фіалка Кожен квітникар сам вибирає для себе надійний та зручний спосіб укорінення фіалкового черешка. Фіалка Кожен квітникар сам вибирає для себе надійний та зручний спосіб укорінення фіалкового черешка. У домашніх умовах найкращим способом є вкорінення в кип'яченій воді. При бажанні для цих цілей можна купити субстратні компоненти – агроперліт або вермикуліт. Хорошим способом є вкорінення живця в дрібно нарізаному моху сфагнумі.

Фіалка Останнім часом набув поширення спосіб укорінення живців в торфоперегнійних таблетках. У них небезпека Фіалка Останнім часом набув поширення спосіб укорінення живців в торфоперегнійних таблетках. У них небезпека загнивання черешка зведена до мінімуму. Але як би ви не вкорінювалася рослина, є загальне правило – не залишати довгого паростка. Якщо довжина черешка не буде перевищувати 4 см, то дітки з'являться швидше і будуть більшими.

Фіалка При укоріненні черешка необхідно забезпечити температуру приміщення 2024 ° С і підвищену вологість. Фіалка При укоріненні черешка необхідно забезпечити температуру приміщення 2024 ° С і підвищену вологість. Для цього можна поставити живці, які посаджені для вкорінення, під скляну банку або поліетиленовий пакет. Дітки з'являються через місяць -півтора.

Фіалка Коли дітки підростуть і зміцніють, їх слід акуратно відокремити, максимально намагаючись не травмувати Фіалка Коли дітки підростуть і зміцніють, їх слід акуратно відокремити, максимально намагаючись не травмувати їхнього коріння. Дитинку слід посадити в окремий горщик, діаметр якого не повинен перевищувати 6 см. Якщо листок ще міцний, то його можна залишити переукоренитися.

Фіалка Пересаджуючи дитинку, на дно горщика потрібно покласти дренаж, яким можуть служити шматочки пінопласту, Фіалка Пересаджуючи дитинку, на дно горщика потрібно покласти дренаж, яким можуть служити шматочки пінопласту, мох-сфагнум або дрібний керамзит. Грунт для діток повинен бути поживним і пухким, для чого в субстрат можна додати 20% вермикуліту і 20% перліту.

Фіалка Фіалку можна розмножувати не тільки листовими живцями, але й пасинками. Пасинок для успішного Фіалка Фіалку можна розмножувати не тільки листовими живцями, але й пасинками. Пасинок для успішного вкорінення повинен мати 3 -4 листочки. Пасинка від розетки відокремлюють шилом або гострим скальпелем.

Фіалка Коли пасинок відокремлювати від основної розетки, слід постаратися не травмувати її листові черешки. Фіалка Коли пасинок відокремлювати від основної розетки, слід постаратися не травмувати її листові черешки. Вкорінюються пасинки в горщик із субстратом або в торфо-перегнійні таблетки. Для якнайшвидшого вкорінення і кращої адаптації пересадженого пасинка потрібно тримати в теплиці.

Фіалка Вибираючи горщик для фіалки, слід враховувати, що велике значення має його розмір. Діаметр Фіалка Вибираючи горщик для фіалки, слід враховувати, що велике значення має його розмір. Діаметр горщика для молодих розеток і діток повинен бути 5 -6 см, а для дорослих розеток не повинен перевищувати 10 -12 см. В ідеалі, для дорослої розетки діаметр горщика повинен бути менше самої розетки в три рази.

Фіалка Фіалку слід поливати водою кімнатної температури або на кілька градусів вище. Водопровідну воду Фіалка Фіалку слід поливати водою кімнатної температури або на кілька градусів вище. Водопровідну воду для поливу краще відстоювати або фільтрувати. Поливати можна як зверху, так і наливаючи воду в піддон. При поливі вода не повинна потрапляти в точку росту і на листя. Воду, що залишилася після поливу в піддоні, необхідно злити через 10 -15 хвилин.

Фіалка Грунт у горщику повинен бути не мокрим, а вологим, інакше коренева система може Фіалка Грунт у горщику повинен бути не мокрим, а вологим, інакше коренева система може почати загнивати і фіалка загине. Частота поливу залежить від температури повітря в приміщенні і складу грунту. Як правило, фіалки потрібно поливати одиндва рази на тиждень.

Фіалка Не можна поливати фіалки дистильованою водою, тому що вона активно адсорбує солі. При Фіалка Не можна поливати фіалки дистильованою водою, тому що вона активно адсорбує солі. При регулярному використанні дистильованої води для поливу з грунту вимиваються всі солі: не тільки шкідливі, але й корисні. Через нестачу поживних речовин фіалка починає гірше рости і перестає цвісти.

Фіалка – моя улюблена квітка! Фіалка – моя улюблена квітка!