Скачать презентацию Fe залізо CAS 7439 -89 -6 Токсична доза Скачать презентацию Fe залізо CAS 7439 -89 -6 Токсична доза

Fe.pptx

  • Количество слайдов: 5

Fe залізо CAS 7439 -89 -6 Токсична доза для людини 0, 56 mg/l Летальна Fe залізо CAS 7439 -89 -6 Токсична доза для людини 0, 56 mg/l Летальна доза для людини 30000 mg/kg Отруєння залізом - головна причина смерті від отруєнь у дітей. Симптоми починаються з гострого гастроентериту, що переходить у латентний період, потім шок і печінкова недостатність. Діагноз виставляють на підставі вимірювання сироваткового заліза, виявлення рентгеноконтрастних таблеток заліза в ШКТ або за фактом нез'ясовного метаболічного ацидозу у пацієнтів з іншими симптомами, що припускають отруєння залізом. При ковтанні великих кількостей заліза повністю промивають кишечник і лікують отруєння внутрішньовенним введенням дефероксаміну. У розвитку клінічної картини розрізняють 5 стадій (табл. 326 -7), проте самі симптоми і їх розвиток варіюють. Тяжкість симптомів першої стадії зазвичай відображає тяжкість отруєння в цілому; наступні стадії розвитку симптомів відбуваються, тільки якщо на першій стадії симптоми були середнього або важкого ступеня. Отруєння залізом можна припустити після прийняття декількох ліків (бо залізо є практично у всіх препаратах) і у маленьких дітей, що мають доступ до заліза, з нез'ясовним метаболічним ацидозом або важким геморагічним гастроентеритом. Діти часто діляться один з одним, тому також необхідно обстежити рідних і друзів маленьких дітей, які взяли всередину залізовмісні речовини.

Fe Історична довідка • Хоча препарати заліза застосовуються вже давно, перші повідомлення про отруєння Fe Історична довідка • Хоча препарати заліза застосовуються вже давно, перші повідомлення про отруєння залізом з'явилися лише в середині XX століття. До 1990 их рр. залізо стало основною причиною отруєнь у дітей до 6 років. • У 1997 р ФДА зажадало, щоб на упаковках з усіма засобами, що містять солі заліза, містилося застереження про можливість отруєнь залізом. Додатковими профілактичними заходами стали затверджені ФДА попередження в інструкціях, розфасовка препаратів, що містять більше 30 мг елементного заліза, в прозорі упаковки і обмеження числа видаваних таблеток 30 -денним курсом лікування. Ці заходи різко знизили частоту і тяжкість випадкових отруєнь залізом. На жаль, у 2003 р ФДА скасувала вимогу про розфасовці препаратів заліза в прозорі упаковки. Препарати неіонізованого заліза (поліфероза і карбонильное залізо) менш токсичні, ніж його солі.

Fe Маркування Фрази ризику H: 228 Р: 370+378 Fe Маркування Фрази ризику H: 228 Р: 370+378

Fe Біогеохімічний цикл заліза Fe Біогеохімічний цикл заліза

Джерела надходження заліза в Fe навколишне середовище • промислові відходи • металургійна, хімічна, машинобудівна, Джерела надходження заліза в Fe навколишне середовище • промислові відходи • металургійна, хімічна, машинобудівна, металообробна, нафтохімічна, хіміко-фармацевтична, лакофарбована, текстильна промисловість • заточення металевого інструмента, очищення деталей від іржі, прокат залізних аркушів, електрозварювання і інші виробничі процеси