Скачать презентацию Email The time of paper letters Скачать презентацию Email The time of paper letters

Презентация Email.pptx

  • Количество слайдов: 8

Email Email

 The time of paper letters are almost over. Nowadays we use electronic letters The time of paper letters are almost over. Nowadays we use electronic letters which are called emails. These kind of letters give us a lot of opportunities. Before writing an email you should choose the right way of style: formal or informal.

Як почати email повідомлення? З вітання і звернення. У діловій сфері краще використовувати: Dear Як почати email повідомлення? З вітання і звернення. У діловій сфері краще використовувати: Dear Mr. Jones, / Dear Ms. Jones, (Miss або Mrs по відношенню до жінки, як правило, не вживають, оскільки невідомо одружена вона чи ні); Dear Sir, или Dear Madam, (вживається у випадку, якщо ви не знаєте імені адресата); Dear Sir or Madam, (вживається у тому випадку, якщо ви не знаєте є особа чоловіком чи жінкою); To Whom It May Concern: ( «Кого це стосується» — вживається, якщо ви не знаєте, до кого звернутися); Dear partners, / Dear managers, и т. д. (вживається при зверненні до групи людей); Hi Nick, или Hello Nick, (вітання в діловому спілкуванні, якщо ви добре знайомі з адресатом і знаходитеся у дружніх стосунках).

Що слід писати у вступі? У цій частині потрібно: - висловити свою подяку за Що слід писати у вступі? У цій частині потрібно: - висловити свою подяку за отриманий email. Thank you for your email (letter) of 11 th July, asking about … (our tours to Italy). — Дякую за імеіл (від 11 липня) з питанням про … Thank you for your email of 11 th July concerning … (the conference in Brussels). — Дякую за імеіл щодо … Thank you for your prompt reply. — Дякую за миттєву відповідь. Thanks for getting back to me. — Дякую, що відповіли мені. Thank you for contacting Our Company. — Дякую за те, що звернулися в нашу Компанію. - написати, що ви були дуже раді його минулого імейлу. - пояснити, чому ви довго не писали йому. - повідомити мету вашого email: I am writing in connection with … (immigration to Australia). — Я пишу у зв’язку з … I am writing to enquire about … (volunteering at your school). — Я пишу, щоб дізнатися про … I am interested in … (joining your Nursing Program) and would like to know … (the start dates). — Я цікавлюсь … і хотіла б дізнатися… I am writing in reference to … (my account at myefe. ru). — Я пишу щодо …

З чого повинна складатися основна частина? Вона повинна складатися з двох абзаців. У першому З чого повинна складатися основна частина? Вона повинна складатися з двох абзаців. У першому потрібно відповісти на те, про що друг запитав вас в листі (обов'язково знайдіть питання), у другому запитати його про щось.

Що має бути в заключній частині? Ця частина - найменша з усіх. У ній Що має бути в заключній частині? Ця частина - найменша з усіх. У ній потрібно вибачитися, пославшись на будь-які обставини, що доводиться закінчувати лист, і пообіцяти, що скоро ви напишете знову. If you have any questions, please don’t hesitate to contact me. – Якщо у вас є якісь питання, будь ласка, зв’яжіться зі мною. I look forward to hearing from you. — З нетерпінням чекаю вашої відповіді. I look forward to your reply. —З нетерпінням чекаю вашої відповіді. Thank you for your cooperation. — Дякую за співпрацю.

Як закінчити email повідомлення? Закінчення залежить від того, в яких стосунках ви знаходитеся з Як закінчити email повідомлення? Закінчення залежить від того, в яких стосунках ви знаходитеся з адресатом. Yours faithfully, (якщо ви зверталися до адресата Dear Sir / Dear Madam) — Відданий Вам; Yours sincerely, (якщо ви зверталися до адресата на ім’я Dear Mr. Jones) — З повагою; Kind regards, — З повагою. Regards, — З повагою… Yours Truly, — Відданий Вам… Sincerely Yours, — З відвертою повагою… Найчастіше використовують: Best wishes, Max

The example The example