Скачать презентацию Е у шкільному буфеті Підготувала учениця 34 Скачать презентацию Е у шкільному буфеті Підготувала учениця 34

вариант 5.pptx

  • Количество слайдов: 5

Е у шкільному буфеті ? Підготувала учениця 34 групи Е у шкільному буфеті ? Підготувала учениця 34 групи

Чіпси «ЛЕЙС» Харчові добавки: Е 621, E 627, E 631, E 327, E 330, Чіпси «ЛЕЙС» Харчові добавки: Е 621, E 627, E 631, E 327, E 330, E 296, E 160 c, E 150. Глутамат натрію — харчова добавка, призначена для посилення смакових відчуттів за рахунок збільшення чутливості рецепторів язика. Являє собою білий кристалічний порошок, добре розчинний у воді. Вплив на організм: Дослідники з японського університету годували щурів їжою з 20% вмістом глутамату натрію і спостергіали в тварин втрату зору і витончення сітківки ока. Вчені виявили високий вміст глутамату натрію у внутрішньоочній рідині, що омиває сітківку. Також високі концентрації глутамату здатні викликати окислювальний стрес і чинити гепатотоксичну дію

Шоколад «Корона» Склад: Какао терте, фундук жарений подріблений, какаопорошок, молочний жир, емульгатори - Е Шоколад «Корона» Склад: Какао терте, фундук жарений подріблений, какаопорошок, молочний жир, емульгатори - Е 450, соєвий лецитин; ароматизатор ідентичний натуральному (ванілін). Пірофосфати — аніони, солі та ефіри пірофосфатної кислоти. Спочатку пірофосфати були одержані при нагріванні фосфатів. Вплив на організм: При надмірному вживанні добавки, вона може викликати розлад шлунку, а також порушення, пов'язані з дисбалансом фосфору і кальцію в організмі. При підвищеному вживанні добавки відбувається погіршення засвоєння кальцію, в результаті чого в нирках відкладається фосфор і кальцій, що сприяють розвитку остеопорозу.

Крекери «КРЕКЕР» Рошен Склад: борошно пшеничне 1 / г, маргарин молочний, олія соняшникова стабілізована, Крекери «КРЕКЕР» Рошен Склад: борошно пшеничне 1 / г, маргарин молочний, олія соняшникова стабілізована, цукор-пісок, інвертний сироп (цукор білий, регулятори кислотності: молочна кислота, натрій двовуглекислий)Е 966, розпушувачі: вуглеамонійна сіль, натрій двовуглекислий; сіль кухонна, емульгатор соєвий лецитин, екстракт кори дуба на пропіленгліколевої основі. Лактітол (Е 966, лактит) — цукровий спирт, який виробляється шляхом каталітичної гідрогенізації лактози. Має солодкий смаксхожий на цукор. Солодкість його становить 0, 3 -0, 4 від солодкості цукру Лактитол не підвищує вміст цукру у крові, оскільки майже не всмоктується в кишечнику. Тому можливе його застосування при виробництві кондитерських виробів для хворих на цукровий діабет.

Напій «Фанта» Склад: підготовлена артезіанська вода, глюкозофруктозний сироп з цукром, сік апельсиновий концентрований (вміст Напій «Фанта» Склад: підготовлена артезіанська вода, глюкозофруктозний сироп з цукром, сік апельсиновий концентрований (вміст соку в готовому напої 3%), діоксид вуглецю, регулятор кислотності, лимонна кислота, вітамін С (7, 5 мг), ароматизатори натуральні, стабілізатори: гліцеринові ефіри з деревної смоли, гуарова камідь, барвник штучний бета -каротин(Е-102 ). Жовтий барвник Е-102 заборонено лише в Австрії, хоча відомо, що це – дуже сильний алерген. Він протипоказаний тим, хто не переносить аспірину та інших похідних саліцилової кислоти. При цьому вуглекислий газ лише прискорює всмоктування організмом різноманітних хімічних речовин.