Скачать презентацию Дослідження друкованих ЗМІ Здоровега В Й Теорія і Скачать презентацию Дослідження друкованих ЗМІ Здоровега В Й Теорія і

zorya1.ppt

  • Количество слайдов: 25

Дослідження друкованих ЗМІ Здоровега В. Й. Дослідження друкованих ЗМІ Здоровега В. Й. "Теорія і методика журналістської творчості" Лизанчук В. В. “Засоби масової інформації і духовне відродження України” Михайлин І. “Нарис з історіографії історії української журналістики” Різун В. В. "Теорія масовою комунікації" Сидоренко Н. “Матеріали з історії національної журналістики Східної України початку ХХ століття” Фінклер Ю. Є. "Регіональна преса України в контексті соціального замовлення аудиторії"

Друковані ЗМІ Дніпропетровщини Газета «Вісті Придніпров'я» виходить з 5 березня 1999 року. Суспільно- політичне Друковані ЗМІ Дніпропетровщини Газета «Вісті Придніпров'я» виходить з 5 березня 1999 року. Суспільно- політичне видання. Обласна. Засновник Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Видавець - ТОВ «Видавництво Суспільно-політична газета. «Вісті» . Формат – А 3. Наклад Видання засноване 1 грудня 1933 року. Видавець70500 примірників. Часопис ООО “Юридическая фирма «Вісті Придніпров'я» виходить Правовед”. Формат — А 3. українською і російською мовами двічі на тиждень. Наклад 61 000 екземпляр. Кількість сторінок - 32. Виходить три рази на неділю. Мова – російська. Кількість сторінок – 28.

Друковані ЗМІ Дніпропетровщини Перший номер газети вийшов 20 січня 1992 року. Засновник Дніпропетровська міська Друковані ЗМІ Дніпропетровщини Перший номер газети вийшов 20 січня 1992 року. Засновник Дніпропетровська міська рада. Формат – А 3. Суспільно-інформаційне видання. Період виходу 4 рази на тиждень. Кількість екземплярів 96 500. Мова – російська, українська. Виходить з 9 листопада 2005 р. Засновник - ЧП «Горинформбюро» . Формат – А 3. Наклад 21 000 екземплярів. Час виходу один раз на тиждень. Кількість сторінок - 24. Мова - російська.

Газета “Зоря” Виходить з 17(4) квітня 1917 року. Засновник - комунальне підприємство Дніпропетровської обласної Газета “Зоря” Виходить з 17(4) квітня 1917 року. Засновник - комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради. Формат – А 3. Газета виходить тричі на тиждень – по вівторках ( 42 000 екземплярів), четвергах (39 000 екземплярів) та суботах (39 000 екземплярів). За масштабом розповсюдження – регіональна; за типологічною ознакою – масова; за функціональною – суспільнополітична.

Бренд На даний момент такі газети, як “Комсомольская правда”, “Зоря” є брендами. Бренд— унікальна Бренд На даний момент такі газети, як “Комсомольская правда”, “Зоря” є брендами. Бренд— унікальна торгова марка, за яку споживач сплачує додаткову вартість, або просто надає перевагу при покупці. Метою просування бренду є створення монополії в даному сегменті ринку. Бренди є об'єктом купівліпродажу.

Складові бренду Назва: “Зоря”; Мета: інформування суспільства; Цільова аудиторія: вік необмежений; Девіз: до початку Складові бренду Назва: “Зоря”; Мета: інформування суспільства; Цільова аудиторія: вік необмежений; Девіз: до початку 90 х років XХ ст. “Пролетарі всіх країн єднайтесь!” з 90 х років до початку 2000 х “За демократію, людську гідність і злагоду!” пізніше“Зустрічай “Зорю” кохане місто”. “Зоря” - наша газета: захистить та допоможе!”; Девіз сайту: “Подпиши родителей на “Зорю” ; Кольори: назва червоний колір, газета кольорова;

Історія «Звезда» - газета-орган Катеринославського комітету РСДРП(б). Почала видаватися 17(4) квітня 1917 року. «Звезда» Історія «Звезда» - газета-орган Катеринославського комітету РСДРП(б). Почала видаватися 17(4) квітня 1917 року. «Звезда» викривала контрреволюційну політику ТУ, оцінювала роль меншовиків та есерів, націоналістичну діяльність ЦР, пропагувала ідеї пролетарського інтернаціоналізму, передруковувала з центральних газет ряд статей В. І. Леніна, зокрема, 30 його праць у 1917 році. Газета розповсюджувалася на всій території Катеринославської, Таврійської губерніях та в діючій армії. «Звезда» виходила як орган Катеринославського губкому КП(б)У. З листопада 1929 вона змінила назву на «Зорю» .

40 ві 40 ві

“Зоря” “Зоря”

Завдяки грамотній політиці, колективу газети вдалося відродити бренд видання. Завдяки грамотній політиці, колективу газети вдалося відродити бренд видання.

Додатки Першим з’явився додаток «Наша земля» , який спочатку земля виходив під назвою “Господар” Додатки Першим з’явився додаток «Наша земля» , який спочатку земля виходив під назвою “Господар” (2003 р. ) «Господар» був Господар спільним проектом Дніпропетровського аграрного університету, благодійного фонду “Майбутнє” і газети “Зоря”. Зоря Стартом виходу “Здоровенькі були” вважається 2004 рік.

Також у 2003 року почав виходити спортивний додаток “Зоря”- Гол. Він розповідав про спортивне Також у 2003 року почав виходити спортивний додаток “Зоря”- Гол. Він розповідав про спортивне життя і спортивні здобутки нашого регіону. На жаль, сьогодні його вихід припинено. Додаток “Глас народу” вийшов 4 березня 2004 року як спільний проект політичної партії “Трудова Україна” і газети “Зоря”. Він надав можливість читачам вільно обмінюватися думками і став справжньою народною трибуною. Засновником додатку “Панорама району” стала Красногвардійського районна рада. «Зоря. Спецвыпуск» є рекламним додатком, де вміщено інформацію про підприємства Дніпропетровщини та їх діяльність. Додатки

“Ветеран Придніпров’я” його називають газета в газеті. Він розрахований саме на пенсіонерів, завдяки своїй “Ветеран Придніпров’я” його називають газета в газеті. Він розрахований саме на пенсіонерів, завдяки своїй тематиці. Додатки

Зачёт «Газета для молодежи и студентов Днепропетровской области» . Виходить з лютого 2013 року. Зачёт «Газета для молодежи и студентов Днепропетровской области» . Виходить з лютого 2013 року. «Зачёт» має сайт http: //zachet. in. ua. Газета, яка зовнішнім виглядом більше нагадує журнал, складається з таких рубрик: «Зачётные новости» , «Зачётное интервью» , «Зачётная учеба» , «Зачётные отношения» , «Зачётная тема» , «Зачётная акция» , «Зачётный навигатор» , «Зачётный спорт» , «Зачётный экстрим» , «Зачётные вещи» , «Зачётная професия» , «Нежданчик от зачёта» , «Зачётное здоровье» , «Зачётный гороскоп» , «Зачётный тест» , «Зачётная афиша» , «Зачётный юмор» .

Сайт Сайт

Сайт Новвоведенням стало заснуванн сайту. Сайт газети «Зоря» http: //zorya. org. ua/ створено у Сайт Новвоведенням стало заснуванн сайту. Сайт газети «Зоря» http: //zorya. org. ua/ створено у 2010 році, а у 2013 його було оновлено. Сьогодні він містить рубрики: «Новини» , «Влада» , «Головное» , «Рейтинги» , «Економіка» , «Люди» , «Суспільство» , «Дозвілля» , «Про нас» .

Акції, що проводилися “Зорею” З весни по осінь 2013 року проводилась акція “Днепрчемпион”. Вона Акції, що проводилися “Зорею” З весни по осінь 2013 року проводилась акція “Днепрчемпион”. Вона була присвячена перемозі футбольної команди “Дніпро” у Чемпіонаті Радянського Союзу. Акція включала в себе конкурс на найкращій макет пам’ятного знаку “Днепр-чимпион”. На сторінках “Зорі” та “Зачёта” з’являлися перші інтерв'ю з футболістами-чемпіонами 1983 року. Фотографії з матча, значки й програмки, скани статей з газет тих років викладали в соціальних мережах а також на сайтах “Зорі” та “Зачёта”

Для журналістів-початківців у липні 2013 року був проведений тренінг. Результатами тренінгу стала поява на Для журналістів-початківців у липні 2013 року був проведений тренінг. Результатами тренінгу стала поява на сторінках «Зорі» та «Зачёта» нових імен, а саме Костянтина Шабалова, Альони Стрільчук, Андрія Тропіна, Марини Рябової, Катерини Шевцової, Олени Леони та інших. У 2012 році “Зоря” оголосила конкурси: “Новий погляд”, “ 500 слів про рідний ЗОРЯний край”, поетичний конкурс “Зоря Придніпров’я”. Роботи переможців були вміщені в книжці “Зоря 95 років”.

Наші часи Наші часи

У 2005 році на всеукраїнському фестивалі журналістики «Людина і зброя» додаток «Зорі» «Ветеран Придніпров'я» У 2005 році на всеукраїнському фестивалі журналістики «Людина і зброя» додаток «Зорі» «Ветеран Придніпров'я» отримав диплом гран-прі. 2007 р. запам'ятався тим, що «Зоря» отримала звання «Краще друковане ЗМІ Придніпров'я» . Нагороди У грудні 2011 році на Національному конкурсі публікацій у ЗМІ «Об'єднаємо громаду» газета «Зоря» отримала відзнаку «За якісні публікації» . У 2012 році газета «Зоря» черговий раз стає «Кращим друкованим ЗМІ регіону» на конкурсі «Світоч Придніпров'я» . У 2013 “Зоря” стала лауреатом дванадцятого міжнародного відкритого творчого конкурсу журналістів «Срібне перо — 2013» .

Ксения Зайцева, Працівники головний редактор. Сергій Чернявський, голова наглядової ради. Альона Дрига, керівник сайту Ксения Зайцева, Працівники головний редактор. Сергій Чернявський, голова наглядової ради. Альона Дрига, керівник сайту zorya. org. ua, головний редактор - газеты для молодежи и студентов «Зачёт» .

Кореспонденти Ігор Гусаров Людмила Маслова Борис Дубінін, фотокореспондент. Анелія Сергієнко Валентина Кордюкова Людмил Олена Кореспонденти Ігор Гусаров Людмила Маслова Борис Дубінін, фотокореспондент. Анелія Сергієнко Валентина Кордюкова Людмил Олена Чернявська а Титаренк о

Таїсія Кузьменко Віддана газеті і заступник головного редактора Таїсія Кирилівна Кузьменко, яка визначає свою Таїсія Кузьменко Віддана газеті і заступник головного редактора Таїсія Кирилівна Кузьменко, яка визначає свою працю в газеті так: «Ми створюємо газету, яка цікава та корисна людям, газету про людей. Ми пишемо не тільки про щасливих людей але й людей, які опинилися у складній життєвій ситуації і перебороли її. Їх прикладом ми вимагаємо від людей, щоб вони ніколи не здавалися» .

Микола Чабан Зараз одним з облич “Зорі” є Заслужений журналіст України Микола Петрович Чабан. Микола Чабан Зараз одним з облич “Зорі” є Заслужений журналіст України Микола Петрович Чабан. Його статті: , “Давки избежать не удалось” (15. 10. 13), “Лівша з 11 го класу”(1. 11. 2013) “Безбородькове Де мріє степ козацькими звитягами” (6. 11. 2013), “Радость жизни в цветах Петриковки” (5. 02. 2014).