Vipuskniki_2007_roku.pptx
- Количество слайдов: 75
Дослідницький проект учнів 10 -А класу Миколаївської гімназії № 4
Школьные годы чудесные С дружбою, книжкою, песнею Как они быстро летят, Их не воротишь назад. Разве они пролетят без следа? Нет, не забудет никто, никогда Школьные годы. . .
Заснування гімназії 2002 рік
Випускники 2007 року
Класні керівники Безручно Тетяна Олександрівна Класний керівник 11 -Б Лозовенко Тетяна Віталіївна Класний керівник 11 -А
11 -Б клас
11 -А клас
На останньому дзвонику
З вчителем фізики Ганжою Н. М
На випускному вечорі
11 -Б
Питання для анкети 1. Яку професію Ви здобули? 2. Чи зустрічалися Ви після школи з однокласниками? 3. Який у Вас був найулюбленіший предмет у школі? 4. Які яскраві спогади пов'язані у Вас зі школою? 5. Які вчителі запам'яталися найбільше і чому? 6. Розкажіть найсмішніші історії зі шкільного життя. 7. Які цитати вчителів Ви пам'ятаєте? 8. Про що Ви мріяли в школі і здійснилася Ваша мрія? 9. Які поради вчителів стали Вам в нагоді у майбутньому житті? 10. Які плюси і мінуси шкільного життя Ви можете виділити? Хотіли б повернутися в школьнве часи, або, все ж, доросле життя подобається Вам більше? Що можете побажати тим, хто зараз навчається?
Отримані результати üВсього опитано випускників: 34 чол. üДали відповіді: 28(11 хлопців, 17 дівчат). üПриємні та теплі спогади про школу: 26. üНегативні спогади: 3 чол. üХотіли б повернутися: 8 чол. üШкільні мрії здійснилися: 12 чол. üПрацевлаштовані: 28 чол.
Жидкова Катерина v. Юрист. v. Зустрічаємось. Маємо гарні стосунки. vІсторія. Гурська Ірина Анатоліївна. v. Шкільні свята, дискотеки. ВЧИТЕЛІ. Я рада, що навчалась у цій гімназії!!! Директор була дуже чудовою людиною. v. Гурська І. А. , Ганжа Н. М. , Сингатуліна Л. І. v Коли вчитель англійської мови попросив у однокласника щоденник, той викинув його у вікно!! Зухвало! Але на той час нам було смішно. У нас клас був дуже веселий!!
v. Сингатуліна Л. І. називала мене «наследница престола» . Моя сестра навчалась раніше. Вона і по попі давала, якщо не хотіли виходити до дошки!! v. Хотіла б на тиждень повернутися. Але тільки на тиждень!!! Гроші заробляти краще. Свої!!! Гімназія клас!! Я горда тим, що навчалась у цьому закладі!!! Мінуси? Їх нема. Було круто. Клас веселий був. З трьома дівчатами з класу дружимо до сих пір!!!! v. Насолоджуйтесь шкільним життям!
Істратова Анна v Менеджер готельно - ресторанного бізнесу. v. Так. Дружимо і зустрічаємось. Але хотілось би це робити частіше. vІсторія, англійська мова, зарубіжна література. v Екскурсії з класом. v. Безручко Т. О. , Гурська І. А. , Ганжа Н. В. , Лідія Іванівна, Асауленко А. А. Гарні вчителі, добрі люди. Завжди могли підтримати, поговорити і поділитися своєю мудрістю. v. Згадую Лідію Іванівну і її руку в крейді, якою вона любила дати в жарт по попі.
v" Не так страшен черт, как его малюют" або після канікул "с корабля на бал". Це жарти Лідії Іванівни. v. Плюс – безтурботне життя, єдиний мінус - вставати вранці кожного дня. Повернутися можна на 2 -3 дні. Доросле життя мені подобається більше. v. Поважати вчителів. Учитися, учитися і ще раз учитися! А ще не забувати веселитися, частіше проводити час з класом, подорожувати з класом. Творіть спогади, щоб потім було що згадувати і за чим сумувати.
Кланцатов Ігор v. Робота за кордоном. v. Зустрічалися тільки з деякими однокласниками. v. Фізкультура - це один з найважливіших предметів (одна з найголовніших цілей педагогіки виховати соціально розвинену і здорову людину). А так все трохи подобається. v Виступ на змаганнях за школу. v Дуже подобалася Ірина Анатоліївна по Історії! І Олена Володимирівна з німецької !!! Може когось забув нехай пробачають. v Довго згадувати. . .
v. Вчителька хімії , , ви знаєте предмет на 3, я знаю на 4, а бог знає на 5. (Смішна позиція) v Не можу відповісти на це питання. v Напевно ніякі. v Плюси в тому що проходить юність активно і в ці роки можна себе в чомусь знайти. Спогади які коштують дорожче грошей. Мінуси їх дуже багато але вони не такі вагомі як плюси! Хотіли б повернутися- це питання філософське, скоріше за все не хочу. Щасти вам у навчанні, і те, що вам говорять в школі не слухайте, в інституті будуть говорити інше і більш правдивіше !!
Коваленко Олександр v Фахівець з інформатики. НГУ ім. Сухомлинського. v Хоч такі зустрічі і проводилися, я, на жаль, не був ні на одній з них. v - СХК (світова художня культура) - Право - Німецька мова v Перехід в 4 гімназію в 8 -му класі і знайомство зі своїми новими однокласниками. В іншому думаю як у всіх (теплі почуття до однієї з однокласниць, міцна дружба з хлопцями, спільне проведення часу) v Лозовенко Тетяна Віталіївна - наш класний керівник і вчитель МХК. Дуже добра і чуйна людина. v Гурська Ірина Анатоліївна - на її уроках було приємно перебувати. Спілкування з цим учителем викликало лише приємні емоції. Дуже гарне, лояльне і толерантне ставлення до учнів. Полюхова Ольга Дмитрівна - її уроки завжди були цікавими, тому що, вона дуже добре (добре в тому сенсі що мені завжди було цікаво її слухати) викладає матеріал зі свого предмета. Сінгатуліна Лідія Іванівна - цікава манера і вміння змушувати мене щось робити зі свого предмета.
Краще менше та краще (с) Сінгатуліна Л. І. Звичайно це цитата Леніна, але вимовляла її дуже часто саме Лідія Іванівна. І вона була права. . . v. Шкільні мрії в більшості своїй мають малу вагу, тому що часто після школи пріоритети в житті змінюються, разом з мріями. v Плюс шкільного життя полягає у відносній безтурботності і в наявності достатньої кількості часу для спілкування або заняття тим, що тобі подобається. v. Про шкільні часи приємно згадувати, але навряд чи я хотів би повернутися в ті часи, тому що школяр в деякій мірі більш залежний від інших людей і обмежений в можливостях і діях. v
Косенкова Галина v Програміст. v Деколи зустрічалася зі своїми однокласниками. v Англійська мова. v Багато чого, напевно, найбільше запам'ятались наші виступи з нагоди свят. v Наш класний керівник – Безручко Тетяна Олександрівна. Також своїм підходом до учнів подобались вчителі історії, англійської мови, хімії, фізики та зарубіжної літератури.
У нас була традиція вітати з Днем Нарождення, іноді хлопчики змушували іменинників пити з пляшечки з пустушкою або надягати чепчики. v Якщо чесно, як таких цитат не пам'ятаю, було багато різних фраз, але таких, щоб коронних немає. v Мріяла побувати в Антарктиді, і ця мрія в процесі здійснення. v Не здаватися, вірити в себе, не дивитися на інших. v 1. плюси - веселий час, мінуси - дуже багато дз. 2. повернути б не хотіла, але іноді буває ностальгія. v. Банально, але цінувати цей час, більше такого точно не буде. v
Осташ(Зінов`єва) Катерина v Політолог. Закінчила ЧДУ ім. П. Могили, факультет політичних наук. За спеціальністю не працювала. v Один раз на рік усі разом. З деякими спілкуюсь дуже добре, з ними зустрічаюсь частіше. v Мені подобалась геометрія. v Не пам'ятаю. v Гурська Ирина Анатольевна та Сінгатуліна Лідія Іванівна. v. У нас був конфлікт з класним керівником, і чесно кажучи крім не дуже приємних спогадів особливо розповісти нічого. v Із цитат зараз нічого не згадаю.
v Коли закінчувала школу мріяла стати президентом України. Тому і пішла на політолога. v В школу повертатися не хочу і не хотіла ніколи. Плюси: знання, логіка, вміння вчитися і спілкуватися. Все залежить від того, ким ти був у школі і чим там займався. Мінуси: не завжди справедливе ставлення, ярлики, які висять на тобі ще з 5 класу, які важко зняти. Жорсткість серед підлітків. v Не сумувати. Цей етап завершиться і розпочнеться новий, як раз там, за школою, можна відчути себе вільною в плані ідей, розвитку. Головне визначитися з професією, це дуже важливо! І не боятися!
Литвиненко Людмила 1. Я маю дві освіти. Першу у сфері туризму, а другу - музичну. Я вступила на кафедру Міжнародного туризму та бізнесу в 2007 році, через два роки мені захотілось чогось більшого і я вступила до Миколаївського вищого музичного училища. Навчатися у двох навчальних закладах було складно, але мені вдалося. І я про це не шкодую. 2. Ми не спілкуємось з моїми однокласниками після випуску, у кожного за нас свій шлях. 3. Найулюбленішими моїми предметами у школі були мови та історія. 4. Мої яскраві спогади- це мої друзі. За роки навчання у школі, в мене з`явилося багато подруг. З одною із них я дружу вже біля 18 років. 5. Безперечно, це - Гурська Ірина Анатолівна, Полюхова Ольга Дмитрівна. 6. На жаль, кумедних історій я не можу пригадати.
7. Пам`ятаю на уроці історії : “Ви коли намагаєтесь списати, то це одразу помітно, пригнулися, накрилися підручниками і тільки очі визирають з-під них» 8. У школі я мріяла займатись улюбленою справою, що мені і вдалося. Я працюю у сфері туризму закордоном. Я раджу усім розвиватись різносторонньо, бо життя надто цікава річ. 9. Потрібно вчитися і не гаяти часу дарма. Так можно озирнутися і зрозуміти, що ви втратили багато часу. 10. Плюси: звичайно, освіта , навчаєшся працювати в колективі , розвиваєшся. Мінуси: надмірна загруженість. Доросле життя і робота подобаються більше. Але звичайно, я сумую за дитинством , за спогадами. Я думаю, що зараз я навчалась би краще, ніж тоді. Тому не гайте дарма часу!
Лисиця Анжела v Інженер. v Немає. v Історія і зарубіжна література v Немає. v Гурська Ірина Анатоліївна , вона розповідала багато цікавого. v Немає, тільки пам`ятаю, що часто без причин викликали до директора. v Ніяких. v У школі мріяла скоріше її закінчити і вступити до інституту. v Ні, ніколи не бажала повернулись у шкільне життя і не сумую за ним.
Істомін Андрій v Закінчив Політехнічний інститут за спеціальністю комп'ютерні системи та мережі. v Щороку бачимося на зустрічі випускників. А з 6 хлопцями постійно разом. v Крім фізкультури, найулюбленішим предметом була географія (Полюхова Ольга Дмитрівна) і алгебра (Сінгатуліна Лідія Іванівна) v Всі шкільні свята: Віват Командирів, КВН, конкурси на найкращу пару, ану-ка хлопці і всі свята і дискотеки. Завжди брав активну участь в житті школи. v Безручко Т. А. , Гурська І. А. , Брагін А. Л. , Ганжа Н. М. Полюхова О. Д. , Сінгатуліна Л. І. , Волинкіна Е. В. , Шевчевко Е. В. v Кумедних моментів було море. . . але чітко зараз на жаль згадати не зможу. Головне, що поганих у все не було. Шалено подобалися поїздки на природу, Асканія-Нова, Умань, Мигія, Херсон, Мар'їна роща. Я думаю в шкільних альбомах і архівах залишилося чимало фотографій з нашого випуску, навіть ті, які показували на екранах на випускному.
v На жаль, зараз не можу пригадати жодної цитати)Лідія Іванівна, завжди вміла смішно пожартувати, принизити і підколоти) v Мріяв вивчитися на ту професію, яка буде подобатися. Завжди мріяв створити сім'ю. Мріяв не розлучатися з друзями по парті. . . ми і зараз разом). Глобально ніколи не мріяв. . . можу сказати з впевненістю, що практично всі шкільні мрії здійснилися. v Головною порадою було - завжди залишайтеся гарними людьми. v Мінусів немає. Я отримав дуже гарну освіту, в порівнянні з іншими школами. Придбав знання і досвід. Ніколи не пропускав шкільні уроки, тому що мені було весело і пізнавально на уроках. Так, мрію повернутися! Знову зануриться в цю добру, позитивну атмосферу. Знову висловити слова подяки вчителям, які витрачають свої сили на виховання і освіту дітей.
Вініченко Олександр v. Працюю лікарем стоматологом у Львові. v. Ні, після школи ні з ким не зустрічався. v. Улюблений предмет – географія. v. Найбільше всього запам`яталися: Дьоміна Олена Володимірівна, Громадська Валентина Іванівна, Гурець Валентина Андріївна. v. Найсмішніше, що пам`ятаю, як ми колись прогуляли уроки і потім один одного покривали. Це зробив наш клас дружнім.
v У школі мріяв вступити до театрального. На жаль, ця мрія не здійснилася, але я і так задоволений своїм життям. Маю улюблену професію, , люблячу дружину і 6 річну донечку Валерію. v Плюси: вчишся багато новому, маєш друзів, готуєшся до дорослого життя. v Мінуси: багато домашнього завдання, мало вільного часу. v Дякую усім вчителям за поради які ви нам надавали. Дьоміна Олена Володимірівна навчила мене по іншому дивитися на життя і цінити те, що маєш.
Вівіч Максим v. Працюю юристом в Одесі. v. Так зустрічався, з деякими і до сьогодні спілкуюся. v. Улюблений предмет – правознавство. v. Найяскравіші спогади, коли ми збиралися всім класом і відмічали якесь свято. v. Найбільше всього запам`яталася Божко Ірина Юріївна. ЇЇ уроки були найцікавішами, вона постійно жартувала.
v Цитати: «реакція не відбувається, яке смішне рівняння» . v У школі я мріяв жити десь за кордоном і мати сім`ю. Зараз я живу в Одесі і маю гарну роботу. За кордоном не живу, але часто там буваю. Маю гарну дружину і маленького сина. v Всі вчителі давали нам поради. Своїми розповідями вони надихали нас не зупинятися, йти до своєї мети . За це я їм дуже вдячний.
Бражніков Сергій v Працюю електриком вже 4 роки. v Так зустрічався з деякими одноклассниками, але це було давно. v Найулюбленішим предметом була біологія. v Найяскравіші враження це коли ми готувалися до Віват Командора. Цього я ніколи не забуду. v Найбільше всього запам`яталась Громадська Валентина Іванівна. Дуже весела вчителька була. v У школі я мріяв вступити до університету, отримати червоний диплом і мати гарну професію. v Ніколи не забуду порад Ганжі Наталії Миколаївни. Вона завжди вчила нас не відступати від свого, плідно працювати, щоб досягти багато у житті. v Плюси: веселе проводження часу, отримання знань, спілкування із друзями. Мінуси: ЗНО, готування до дорослого життя, багато домашніх завдань.
v У школі я мріяв вступити до університету, отримати червоний диплом і мати гарну професію. v Ніколи не забуду порад Ганжі Наталії Миколаївни. Вона завжди вчила нас не відступати від свого, плідно працювати, щоб досягти багато у житті. v Плюси: веселе проводження часу, отримання знань, спілкування із друзями. v Мінуси: ЗНО, готування до дорослого життя, багато домашніх завдань.
Іщенко Анастасія v Телефонний оператор. v Ні! На жаль, жодного разу. Є лише кілька дівчат, з якими ми досі дружимо. v Напевно, література. v Репетиції різних шкільних заходів, останній дзвоник, репетиція вальсу і звичайно випускний. v Тетяна Олександрівна Безручко. Вона дуже позитивна і завжди захищала свій клас. Ганжа Наталія Миколаївна, вона дуже мудра і розумна!!! Незважаючи на те, що мені не давалася фізика, я її любила і шанувала. З історії, Ірина Анатоліївна, чудова вчителька, яка добре знаходить спільну мову з дітьми, дуже її любила: ) v Ну, таких історій багато насправді. . . На фізиці, дівчинка забула усі шпаргалки в зошиті для контрольних робіт. Де писала, там і залишила. На історії, на с/р хлопчик написав Наполеон, Бонапарт (через кому) і думав, що це дві різні людини. Колись, коли вчителька вийшла, ми почали бризкатися водою і залили весь клас. .
v Мріяла багато про що. Кілька моїх мрій здійснилися – я мріяла подорожувати. І я дійсно побачила безліч країн. . v Порад особливо не пам'ятаю. Але можу сказати, що всі вони говорили, що вчитися потрібно добре і що все в житті знадобиться!!! Тоді ми не слухалися, але я часто згадую вчителів і шкодую, що не слухала їх як слід на уроках. . . якби у мене була можливість повернутися в шкільні роки, я б вчилася і цінувала будьякі знання. Школа дає важливі життєві уроки !!! Шкода тільки, що не всі це вчасно розуміють! v Так, я б із задоволенням повернулася в шкільні роки і використовувала б їх з більшою користю.
Бурова Євгенія v. Флорист. v Звичайно, кілька разів, не всім класом, але чоловік 1012 збиралося. З деякими постійно підтримуємо зв'язок. v Іноземні мови, математика. v Всякі поїздки, походи з класом, було дуже цікаво. Ну і звичайно свята типу "Віват, командор". v Всіх пам'ятаю, люблю і поважаю. Ну може найбільше класний керівник Безручко Тетяна Олександрівна та Сінгатуліна Лідія Іванівна, тому що у нас було багато математики. v Їх багато було, все і не пригадати. v Найбільше пам'ятається, що Лідія Іванівна говорила "Поки смажений півень не клюне", "Чуприна видеру" і до дівчаток зверталася "мадам". І не зовсім цитата, але на все життя запам'ятається з німецької мови "Wie geht es dir? - Soso lala» - це Волинкіна Олена Володимирівна питала.
v Як будь-яка дівчинка я мріяла про свою хорошу сім‘ю і ця мрія здійснилася. І професією я задоволена, хоч і мріяла про іншу. v Не лінуватися! Найголовніша порада від всіх вчителів на все життя. v Плюсом є спілкування з однолітками, отримання інформації, навчання, для чого туди і ходять. Все це важливо і необхідно. Мінуси, але це особисто для мене, це якісь складні завдання або предмети, які змушували нервуватись, але це вже залежить від складу характеру і розумових здібностей. Але вчителі всі добрі, тямущі і завжди намагалися допомогти, підтягти, хоч і робили строгий вид. За це їм величезне спасибі! Мабуть, доросле життя мені більше подобається, з народженням донечки я щаслива, як ніколи. Але мені дуже приємно збиратися з однокласниками, як з далекими родичами і згадувати школу і ті часи. Я рада, що це було в моєму житті.
Біль Світлана v Вища освіта - менеджмент. Також закінчила курси візажистів. v З однокласниками бачуся, але рідко, так як живу в Москві. v. Англійська мова. v. Насправді їх дуже багато, ну напевно всі вони здебільшого пов'язані з якими-небудь заходами. v Іх дуже багато: Сінгатуліна Л. І. , Громадська В. І. , Ганжа Н. М. , Полюхова О. Д. , Горбатенко С. Ф. , Гурська І. А. Волинкіна Є. В. , Богаченко Н. М. , Хоменко О. В. , Брагін А. Л. , Безручко Т. А. v Якщо чесно так відразу і не згадаю. v. Цитат не пам'ятаю, що Сінгатуліна Лідія Іванівна завжди ходила з білими руками (в крейді) і дуже любила плескати по плечу цими руками.
v. Створити міцну сім'ю і добре заробляти, так здійснилася. v. Той хто припиняє дізнаватися щось нове - завжди стоїть на одному місці. І це факт! v Коли ти вчишся в школі, тобі здається, що весь світ проти тебе, але коли виходиш у доросле життя виявляється, що вчителі всього лише оберігали тебе і вкладали знання, які в подальшому дуже знадобились. Я б дуже хотіла повернути веселі шкільні роки, але тільки щоб чоловік був поруч.
Анна Жевнерова v. Так. . Звичайно. . Але не з усіма. vІсторія. v. У нас був дружний клас, на мою думку найкращий. Тому кожен день в школі у нас був яскравий. Яскраві моменти ще запам'яталися підготовкою та участю нашого класу в різних заходах в актовій залі. v. Гурська, Асоуленко, Безручко - найбільш улюблені і найкращі вчителі. v. У нас кожен день були пригоди та веселі історії. Тому виділити щось особливе важко.
v Чесно кажучи навіть і не пам'ятаю. v Мріяла благополучно влаштувати своє життя і моє бажання здійснилося. v Добиватися своєї мети. v Тільки плюси. Шкільне життя веселе , цікаве і незабутнє. v Повернутися на пару днів в шкільні часи щоб побачити всіх однокласників і вчителів.
Юлія Курнакова v Закінчила економічний факультет. Фінанси і кредит. v Так, зустрічалася. З деякими дружу і часто бачуся досі. v Їх 2: алгебра і зарубіжна література. v Яскравіше всього запам'яталися загальношкільні свята і класні вечори. v Сінгатулина Лідія Іванівна вела улюблений предмет і ганяла нас так, що в університеті викладач дивувався, звідки я так добре і багато знаю. v Походи до шкільного стоматолога раз на рік. Це завжди було смішно. Як всі кричали, що не бояться лікарів, а прагнули зайняти чергу самим останнім. v «З корабля на бал» , викликала до дошки самого високого хлопчика в класі і говорила «Давай, Сашко, з верхотури починай і дрібніші пиши» - Сінгатуліна. "Не зробив дз? Сідай, один « - Громадська. «В школі у дівчаток повинні бути зібрані волосся, а то відкриваєш зошит, а там-грива» - Безручко.
v Мріяла багато про що. З того, що збулося - вступити до ВУЗУ на бюджет, добре закінчити і знайти роботу. Інше (створити сім'ю) ще в майбутньому. v Всі старалися навчити чомусь і хотіли, щоб ми виросли хорошими людьми. Складно пригадати якусь конкретну пораду v Мінуси-навчання в суботу. Плюсів багато, дуже багато. Хотілося б повернути безтурботний час, коли ми рівнялися на дорослих. Тепер ми ними стали і це не радує.
Остапенко Сабіна v. Стоматолог. v Зустрічалися. v. Алгебра. v. Лідія Іванівна, Ірина Юріївна. А на решту запитань писати довго і немає часу, шкільне життя було веселим, малювали крейдою на стільцях, обливалися водою з пляшок, любили поїсти на останній парті сухарі під час контроші з історії.
Парастаєва Євгенія v. Менеджер міжнародного туризму, але працюю в салоні краси перукарем. v. Не з усіма, але так, часто бачимося. vІсторія, право і всі предмети які вела Гурська Ірина. . . не пам'ятаю по батькові Вікторовна начебто. v. Особливих немає, напевно, тільки пов'язані з дружбою класу, зазвичай проти когось. А так, що стосується вечорів, дискотек або свят, то немає, зазвичай дурниця якась відбувалася. v. Ммм, учитель хімії (пекло, а не уроки), Асауленко Алена Аркадіївна (наша класна за 5 -7 клас) завжди за нас була горою. Математика - Сінгатуліна Людмила. . Був крутий дідусь Савелій Григорович - учитель шахів в молодших класах. v. Особливо яскравих немає, наше навчання в складі з 7 класу було веселим повністю, для всіх, хто у нас вів, ми були психами, але добрими.
v Сінгатуліна «добре то добре - так нічого хорошого» ; класна музичка ліпила «фейсом об тейбл» , скрізь і завжди, "як міііло" - хімія, а так, щоб мудрості якісь, які стали в нагоді то поки не спливає. v Випуститися швидше! А з професіями вже в інституті визначилася. . . v У школі лише добре, що життя безтурботне, за все відповідають батьки, крім як вивчити, здати. Школа вчить викручуватися з будь-яких ситуацій, визначати своє місце в соціумі і будувати відносини з різними людьми. v Порад конкретних немає, але в загальному спасибі тій команді вчителів які разом навчили нас бути впевненими в собі і своїх помилках теж, не зациклюватися на невдачах, тим більше що через час вони не мають ніякої сили, залишатися собою. v Не було ізгоїв класу, ми всі були з особливостями, примхами, але разом! Як на мене, то це нас і виділяло на той момент. Нас не робили однаковими роботами, як зараз.
Барінова Аліна v. Лікар. v. Так, але дуже рідко і з вузьким колом людей. v Біологія і англійська мова. v Концерти та конкурси, в яких брала участь. Особливо запам'яталася роль танцюючою лисиці, брейк данс на конкурсі "Морський Бій" і показ мод в костюмі з газети. Ще міські олімпіади, на яких було цікаво змагатися з однолітками і перевіряти свої знання. Дискотеки в класі. Поїздки до Умані, Мігею, Херсон, Асканію Нову. v Старченко Наталія Василівна, моя перша і просто ідеальна вчителька, а також Полюхова Ольга Дмитрівна, закохала мене в біологію. Але найяскравіше Лідія Іванівна: всі коронні фрази, які я пам'ятаю зі школи, належать їй, вона завжди дуже бурхливо висловлювала своє обурення з приводу моїх знань алгебри і геометрії, але, закінчивши школу, я зрозуміла, що вона завжди хотіла мені добра, вона неповторна і я згадую про неї з теплотою. v Не дуже смішна історія, але один учитель випадково вимазав руки в крейді і на емоціях стукнув мого однокласника по попі. Вони обидва нічого не зрозуміли, але від появи відбитка сміявся весь клас. Зараз розповідаю і мені не смішно, просто посміхаюся, в тому віці ми сміялися з будь-якого приводу. По-справжньому смішного нічого згадати не можу.
v Всі цитати Лідії Іванівни: «Так чи не так ? !» , «Коли клюне смажений півень» . Ще вона мене завжди називала «Мадам Баринова» . v Мріяла стати лікарем, мрія здійснилася, тільки спеціальність не за бажанням. v Ніякі поради не стали в нагоді. Школа була просто періодом, який всі зобов'язані проходити. Як і навчання в академії після неї. Все, над чим стільки часу свого вбиваєш і зору, як в моєму випадку, не стає в пригоді і в професії. Досвід приходить, коли вже починаєш працювати. v Школа-це просто щось сентиментальне , а ще місце, де можна знайти друзів на все життя. І не обов'язково вчитися добре, головне зрозуміти, що тобі з усіх предметів ближче, щоб потім зорієнтуватися з професією і не прогадати, і розвиватися, як особистість, поки є час (наповнювати себе хорошими книгами, мови вчити і по-більше, поки в молоду голову лізуть, знайти якийсь спорт тобі приємний або просто цікавий з боку, піти в художню, музичну школу, та хоч на велосипеді кататися : ). Потім часу не буде, зате будеш згадувати, скільки всього було і , що ти не просто людина, яка ходить день у день на роботу і більше нічого, що ти себе наповнити встиг. Ні за що б не захотіла повернутися в школу або академію.
Іщик Вікторія v. Менеджмент організацій. v Так, практично щороку. v Англійська. v. Поїздки з класом в Умань, Асканію, це завжди дуже нас зближувало. А ще, одного разу, ми принесли з дому купу різних дрібних речей і влаштували ярмарок, а виручені гроші власноруч віднесли до дитячого будинку "Червоне сонечко", цей похід запам'ятався нам на все життя. v Сінгатуліна Лідія Іванівна. Завжди йшла на поступки, подовгу затримувалася після уроків, щоб в черговий раз що-небудь нам пояснити або підучити. Безручко Тетяна Олександрівна. Наш класний керівник, завжди заступалася за нас і допомагала, якщо у нас щось не виходило, організовувала поїздки в інші міста. Громадська Валентина Іванівна. Дуже строгий і вимогливий учитель, але якщо ти любиш багато знань, вона завжди допоможе, не любить ледарів. v Смішну якось уже й не пригадаю, пам'ятаю таку: Одного разу, тато одного з однокласників приніс величезну сосну аж до стелі і дуже лапату, ось так стояла вона у нас величезна, займала купу місця, так що навіть стіл вчителя довелося рухати, зате всі були щасливі.
v "Хімію треба вчити слово в слово» - Громадська В. І. "Спочатку народилася лінь, потім ти", Сінгатуліна: "Лінь, лінь, відкрий двері, згорю, але не відчиню", а також любила називати всіх дівчаток "мадам", по типу "Мадам Баринова, может хватит уже базікати з мадам Іщик" v Часто в школі мрієш про те, щоб швидше її закінчити, вступити до університету і зануритися в студентське життя, отримати диплом і стати нарешті дорослим. Звичайно, всі ці мрії здійснилися. v Коли безтурботно вчишся в школі, абсолютно не прислухаєшся до порад, думаєш, що сам все знаєш краще за всіх, тому я і не пам'ятаю, що нам радили. Дуже не любила вчитися по суботах і ходити на нульові уроки. Зате дуже подобалися всякі позакласні заходи, типу "Віват, командор", "Попелюшка", "А ну-ка, хлопці", де потрібні були творчі якості.
Худко Вікторія v Секретар-діловод. v Так, зустрічалися. v Біологія. v Ярмарка. v Коли ми всім класом пішли у похід. v"Голову ти вдома не забула? " v Хотіла стати лікарем, але стала головним секретарем в офісі.
Танесавський Максим v. Програміст. v. Ні, не зустрічався. vІнформатика. v. Канікули. v. Мадам Люсі, її уроки були цікавими. v. На перервах ми з однокласниками запускали паперові літаки. v «Мені що оцінку на двох поставить, чи що? » v. Звісно, шкільне життя мені подобалось більше, ніж доросле, але я це пізно зрозумів.
Шипілов Дмитро Закінчив ЧДУ ім. П. Могили. Спеціальність "фінанси і кредит". v Після школи зустрічалися досить часто. Але зараз вже рідко. Тільки з друзями, які залишилися з класу. v Улюблених предметів було багато. Математика подобалася, історія, географія та економіка. v Зі школою багато яскравих спогадів. З 5 класу був лідером по 10, в 11 президентом гімназії. Не знаю, чи залишилася ще така система. Концертів було багато, віват-Командори, заходи, як наукові так і позакласні, всього і не пам'ятаю. v. Вчителі запам'яталися фактично всі. Безручко Т. А. була класним керівником. Гурська І. А. читала історію. Дуже позитивний учитель! v. Сінгатуліна Л. І. велв математику. Ганжа Н. М. дуже добре навчила фізиці. Брагін А. Л. піднімав рівень фізкультури. Підготовки та ДПЮ. І звичайно ж Дьоміна Є. В. хоч вона економіку у мене не читала, але готувала до олімпіади. v
v Пункт досить важкий. Смішного було багато, але зараз не згадаю. v З цитат пам'ятаю тільки, що хтось називав всіх кошмаріусамі. З університету більше цитат запам'яталося. v У школі мріяв вступити до університету і закінчити його, мрія здійснилася. v З приводу порад нічого не скажу, тому що рідко прислухаюся до них. v Доросле життя подобається більше. Тому як більше самостійності, хоч і проблем набагато більше. Важливо самому приймати рішення і самому нести відповідальність. Школа - це хороший етап підготовки. З мінусів - це те, що є деякі нецікаві предмети і непотрібні книги, які є в програмі. Як на мене, найголовніше це вчити ін. мову, математику і читати те, що подобається.
Артем Білоус v. Юрист. v. Зустрічались. v. Украінська мова. v. Несподівані пригоди. v Запам'яталися: Англійська (ну дуже симпатичні), Русский, Укр. Мова-просто хороші вчителі життя. v Одного разу вийшов з кабінету математики, він був на 4, повернувся входити, а двері зачинені. Смикнув пару раз і вони з гучним гуркотом випали з рами на підлогу. Вилетів весь поверх. Я сам був в шоці.
v. Завжди сподівайтеся самі на себе, тільки тоді будете по-справжньому сильні. v Мріяв бути міжнародним аташе або директором групи найвідоміших компаній. Збулася друга. v Насправді багато. Але мало що запам'яталося. v Тільки плюси: розвиток, спілкування, нові пригоди. Шкільне життя була неповторним, втім як і доросле. Треба цінувати всі етапи.
Євген Татаренко v. Після школи у мене було безліч професій: викладач гри на гітарі, звукооператором студії звукозапису, заступником директора позашкольного закладу, методистом структурного підрозділу пост номер 1, після я почав багато подорожувати, працював в Польщі на меблевій фабриці, працював в Єгипті аніматором, торговим представником, не рахуючи безліч неофіційних професій коли повернувся до Миколаєва, а тепер працюю в Ламбарді. v. Після школи всіх однокласників зібрати практично не вдавалося, єдиний зв'язок - соціальні мережі, всі пороз'їжджалися по різних містах, країнам, по виходили заміж, т. к. 70% нашого класу були дівчатка. Навіть зустрічей випускників не було. Буває зустрічаєш однокласників, або листуєшся, але зараз це вже велика рідкість, але якщо б всі зібралися, я б прибіг найперший з гітарою і шашликами, але це наврядчи коли-небудь повториться. v. Найулюбленіший предмететом у мене була історія, тому що Ірина Анатоліївна була самою класною вчителькою, хоча і предмет був дуже нудний. v. Зі школою було масса спогадів і подій за 10 років, багато людей, знайомств, дружба, любов, дискотеки, баскетбол, той же ФОК після обіду. Було дуже круто, що вже говорити про найкрасивіших дівчат, які були в нашому класі, і випускний.
v Запам`ятались класні керівники: 1 -3 клас Деркач (ім'я по батькові забув), 5 -7 кл. Олена Аркадіївна, Ганжа Наталія Миколаївна - Фізика, Ірина Анатоліївна - Історія, багатьох вчителів не можу згадати імена. v Зі мною в школі була дуже смішна ситуація. Я стукав рукою по склу, щоб гарна дівчинка повернулася , а замість цього випало скло, я його схопив і пригнувся, і стояв з витягнутою рукою у вікні й ховався, вже і урок йшов, а я все стояв не міг витягнути скло, та й упускати не хотів, а то розіб'ється, поки мене вчитель з ДПЮ не побачив і допоміг. v У школі на мене мало звертали уваги дівчини, в основному я на них, ну і погано стояв за себе. Після школи все змінилося, дівчатам не було відбою, я не боявся нікого, і міг дати здачі будь-якому хуліганові. Коротше кажучи домінувати став багато в чому, чого мені в школі не вистачало. Напевно напуття щоб старатся більше вчиться, це і справді потрібно. v Життя буде все важче і важче. і чим більше ти намагаєшся з цим впорається тим буде легше.
Дарина Середенко v Спеціаліст з інформатики (програміст) v Кілька разів. v Напевно, як і у більшості, фізична культура, ще інформатика. v Не можу згадати жодного яскравого спогаду. v Лідія Іванівна - вчитель алгебри та геометрії. Запам'яталася найбільше своїми фразами. v Смішних історій не пам'ятаю.
v «Запрошую з корабля на бал» (з цією фразою нас викликали до дошки). v Мріяла про те, щоб швидше закінчити школу. v Ніякі поради вчителів в моєму житті мені не знадобилися. v Ні, не хочу. Інституцьке життя було більш яскравішим. v Тим, хто зараз навчається я бажаю великого терпіння, бо вам ще довго мучитись!
Ганжа Дмитро v Engine mechanical system; v Регулярно, ми всі дружимо; v Математика; v Їх дуже багато, але 10 -11 клас були більше насичені яскравими моментами; v Сігнатуліна Лідія Іванівна (може не правильно прізвище написав) - був контроль, гумор і все-все. v Коли репетирували шкільний вальс, репетиція перетворилася в "мокру війну" між класами, дуже сильно обливалися водою.
v « Ганжа до дошки!» v Про що мріяв вже й не згадаю, але частково з дитинства мрії збуваються. v Вчи англійську, без неї ні куди. v Шкільне життя - безтурботне і безвідповідальне, в порівнянні з дорослим. Але етап пройдено, попереду тільки більше емоцій, так що я б не повернувся.
Відмовились спілкуватись Ігнатьєв Дмитро Ігнатушин Олександр Березовський Станіслав
Самойленко Анастасія Раговік Наталя Високос Христина
Зикова Світлана Степанова Марина Пономар Ганна
Оля Поліщук
Улюблені вчителі Гурська Ірина Анатолієвна Ганжа Наталя Миколаївна Сінгатуліна Лідія Іванівна
Божко Ірина Юрієвна Полюхова Ольга Дмитрівна Безручко Тетяна Олександрівна
Брагін Анатолій Леонідович
Найсмішніші історії «Одного разу вийшов з кабінету математики, він був на четвертому поверсі, повернувся входити, а двері зачинені. Смикнув пару раз і вони з гучним гуркотом випали з рами на підлогу. Вилетів весь поверх. Я сам був в шоці…» (Артем Білоус) «…один учитель випадково вимазав руки в крейді і на емоціях стукнув мого однокласника по попі. Вони обидва нічого не зрозуміли, але від появи відбитка сміявся весь клас…» (Аліна Барінова)
«Коли вчитель англійської мови попросив у однокласника щоденник, той викинув його у вікно!! Зухвало! Але на той час нам було смішно. У нас клас був дуже веселий!!. . » (Жидкова Катерина) «Одного разу, тато одного з однокласників приніс величезну сосну аж до стелі і дуже лапату, ось так стояла вона у нас величезна, займала купу місця, так що навіть стіл вчителя довелося рухати, зате всі були щасливі. » (Іщик Вікторія)