Скачать презентацию Дорогі друзі На початку великого шляху Скачать презентацию Дорогі друзі На початку великого шляху

65fb886480048dfd7beb4762a8ae8988.ppt

  • Количество слайдов: 18

§ § Дорогі друзі! На початку великого шляху, який називається життям, кожен з вас § § Дорогі друзі! На початку великого шляху, який називається життям, кожен з вас стоїть перед вибором. Отже, що краще — бути здоровим, багатим і щасливим чи хворим, бідним і нещасним? Для того, щоб вберегти здоров'я, бути успішним у житті, створити гарну сім'ю, потрібно не піддатися тютюновій спокусі. «Здоров'я — це ще не все, але все Інше без нього ніщо» , говорили античні філософи. Дорослі часто усвідомлюють, що колись, почавши курити, зробили це необачно. Вони б ралі кинути, та вже пізно. їм також важко сказати у голос, що через власну слабкість дуже багато втратили: здоров'я, час, красу, і, можливо, просте людське щастя. Задумайтесь, юні друзі!

§ § Тютюновий дим є сильнодіючою сумішшю шкідливих газів, смоли та твердих частинок. Він § § Тютюновий дим є сильнодіючою сумішшю шкідливих газів, смоли та твердих частинок. Він складається з основного диму (що вдихає та видихає курець) та бокового диму (тобто того, що безпосередньо виділяється з кінця підпаленої сигарети). Різниця між ними досить значна (наприклад, у боковому диму вдвічі більше нікотину, ніж в основному). Тютюновий дим містить нікотин, сильну судинну отруту, тютюновий слиз, безліч сильнодіючих канцерогенів та атерогенів, тобто речовин, які спричиняють рак та атеросклероз. Щороку в США гине 50000 осіб внаслідок впливу вторинного диму (тобто пасивного куріння, коли сама людина не курить). Це дорівнює кількості смертей від СНІДу, раку молочної залози та аварій на автошляхах і набагато перевищує кількість смертей віл лейкемії та вбивств. Куріння, без сумніву, школить вашому здоров'ю. Про це ви можете прочитати на будь-якій пачці сигарет. Треба знати також, що продукти тютюнового диму отруюють та завдають школи незалежно віл того, як вони потрапляють в організм піл час активного чи пасивного куріння.

§ В УКРАЇНІ пробують палити 1, 1% 12. . . 13 річних і 6, § В УКРАЇНІ пробують палити 1, 1% 12. . . 13 річних і 6, 2% 15 річ них хлопчиків. § Епідеміологічні дослідження доводять, що куріння вбиває приблизно половину курців, котрі призвичаїлися до нього у підлітковому зі ці. § Нині у світі близько одного мільярда курців. За останні 10 років померло від хвороб, спричинених курінням, ЗО мільйонів осіб. Якщо к тютюнова епідемія розвивати меться, то протягом 2020, . . 2030 років (теж за 10 років) жертвами тютюну стануть уже 100(!) мільйонів, тобто 10 мільйонів людей помиратиме щорічно. Серед населення східних регіонів Європи, де проживаємо ми, смертність прог нозується удвічі вищою, ніж у західній частині.

§ Декому з твоїх ровесників здається, що з сигаретою він доросліший і модніший. Однак § Декому з твоїх ровесників здається, що з сигаретою він доросліший і модніший. Однак насправді тютюн, скорочуючи життя, спотворює і зовнішній вигляд. Через високий вміст шкідливих речовин шкіра курця стає блідою і передчасно зів'ялою, волосся втрачає блиск і еластичність, нігті починають ламатися і

§ Важкі захворювання вражають курців зі стажем. Але й ті, хто недавно почав палити, § Важкі захворювання вражають курців зі стажем. Але й ті, хто недавно почав палити, помічають деякі зміни. У них розвивається ранковий кашель, який так і називають — «кашель курців» . § А для дітей і підлітків дуже шкідливо навіть вдихати тютюно вий дим. Діти, які час від часу дихають повітрям, насиченим тютюновим димом, мають слабкий імунітет, частіше хворіють на грип та застуду, у них нерідко розвиваються важкі захворювання органів дихання.

§ У цьому складному світі, де панує скажений ритм життя, ми часто не бачимо § У цьому складному світі, де панує скажений ритм життя, ми часто не бачимо своїх близь ких і друзів, нам бракує часу для нормального спілкування. Проте цей неоціненний час у нас намагаються забрати ті, хто продає за наші ж гроші усілякий непотріб, часто на школу нашому здоров'ю. Пам'ятайте про те, що тоненький рядок унизу рекламних полотнищ про шкідливість тютюну — це риска, яка розділяє світ ілюзорної насолоди й світ нашого реального Здоров'я! § Курити сьогодні — не модно в усьому світі! Давайте краще любити одне одного і думати про майбутнє — своє і наших нащадків. Дайте їм шанс вирости здоровими! Не збагачуйте продавців диму! Витрачайте гроші на себе і на своїх майбутніх дітей.

Брати КЛИЧКИ, чемпіони світу з боксу: На куріння просто не було часу а також Брати КЛИЧКИ, чемпіони світу з боксу: На куріння просто не було часу а також і бажання. § § Ні, жоден з нас не курить, оскільки куріння навряд чи допомогло б нам досягти тих результатів, які ми маємо на сьогодні. Ні, на куріння просто не було часу, а також і бажання. Звичайно, у першу чергу — заняття спортом. Знайдіть заняття до душі. Максимально будьте зайняті і пам 'ятайте, що саме в 16 років ви творите своє майбутнє. Можна або багато й цілеспрямовано працювати, або сидіти й курити. Результати у першому й другому випадках будуть протилежні.

Наркотики це небезпечно! § Наркотики — особливо небезпечні психоактивні речовини. їх вживання змінює здатність Наркотики це небезпечно! § Наркотики — особливо небезпечні психоактивні речовини. їх вживання змінює здатність людини адекватно сприймати й оцінювати навколишній світ, тверезо мислити, приймати відповідальні рішення, руйнує ЇЇ соціальне середовище, ставить у залежність від злочинців, сприяє залученню до протизаконних дій. Вони загрожують серцевим нападом, отруєнням, передозуванням, зараженням небезпечними інфекційними хворобами. § Наркотики спричиняють фізичну і психологічну залежність. Фізична залежність — це виникнення толерантності до наркотику і абстинентного синдрому. Психологічна залежність виявляється у тому, що людина втрачає здатність відчувати задоволення та інші позитивні емоції без наркотику, а та кож коли певні ситуації, у яких вона раніше вживала наркотики, викликають у неї непереборне бажання повторити це знову.

Небезпеки вживання наркотиків § Більшість наркотиків безпосередньо загрожують життю. Вони можуть спричинити смертельне отруєння, Небезпеки вживання наркотиків § Більшість наркотиків безпосередньо загрожують життю. Вони можуть спричинити смертельне отруєння, зупинку дихання чи серцевий напад. Найпоширенішою причиною смерті є передозування. Вживання наркотиків має і віддалені наслідки для життя і здоров'я — безпліддя, тяжкі психічні захворювання. Наркомани «зі стажем» , які користуються шприцами, зазвичай мають цілу низку смертельно небезпечних хвороб: сифіліс, гепатит В, СНІД. § Наркотики руйнують здатність тверезо мислити і приймати відповідальні рішення. Під їх впливом люди частіше потрапляють у небезпечні ситуації, наприклад, за кермом автомобіля, у човні, за верстатом — будь де, коли необхідні підвищена увага, швидка реакція, обережність. § У разі регулярного вживання наркотиків руйнується соціальне оточення наркомана. Він кидає навчання або втрачає роботу, змушує страждати свою родину, відштовхує друзів. Як правило, у нього погіршується матеріальне становище, нерідко він втрачає все, що мав. § Небезпека полягає також у тому, що наркоман потрапляє у залежність не лише від наркотиків, а й від наркоділків — людей з кримінального середовища. Він ніколи не знає напевне, що купує. Адже, щоб отримати більше товару, в героїн чи кокаїн додають інші речовини, які бувають смертельно небезпечні. Якщо у людини немає грошей, їй можуть запропонувати «заробіток» : схиляють до проституції, спонукають до крадіжок, пограбувань, розповсюдження наркотиків. Так наркоман неминуче вступає у конфлікт із законом, прокладає собі дорогу до в'язниці.

Жертви наркотиків Жертви наркотиків

МЕТОДИ ЗАЛУЧЕННЯ ДО НАРКОТИКІВ Якщо твої друзі вживають наркотики, важко залишатися осторонь, адже вони МЕТОДИ ЗАЛУЧЕННЯ ДО НАРКОТИКІВ Якщо твої друзі вживають наркотики, важко залишатися осторонь, адже вони весь час насміхаються: «Ти що, слабак? А може, матусі боїшся? » На вечірці або дискотеці, особливо після вживання пива, послаблюється воля і стримувальні мотиви. Людину в такому стані легше спокусити наркотиком.

НАМ ПРЕКРАСНО ВСЕМЕРОМ А Я ТАКОЖ НЕ ПАЛЮ І ДІВЧАТА М ЕНЕ ЛЮБЛЯТЬ ТАКИЙ НАМ ПРЕКРАСНО ВСЕМЕРОМ А Я ТАКОЖ НЕ ПАЛЮ І ДІВЧАТА М ЕНЕ ЛЮБЛЯТЬ ТАКИЙ ВИСНОВОК ЗРОБИВ МИКОЛА СОЛОДКОВ УЧЕНЬ 8 КЛАСУ ГЕТЬМАНІВСЬКОЇ ЗОШ

ТРЕТІЙ РАНОК У ЛІСІ АМ И ХОЧ ТРАКТ ОР ЕМО У ЛІ УТОП И ТРЕТІЙ РАНОК У ЛІСІ АМ И ХОЧ ТРАКТ ОР ЕМО У ЛІ УТОП И СІ Ж ИТИ ЛИ – ! ЗА ДВІ ДОБИ ДІТЯМ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЯ ВІДПОЧИВАТИ У ЛІСІ. АДЖЕ ТУТ СВІЖЕ ПОВІТРЯ, ДРУЗІ, ПРИРОДА. ЦІКАВО. . .

Минуле не вернуть, не виправить минуле. . . А час не Зупиняється, а молодість Минуле не вернуть, не виправить минуле. . . А час не Зупиняється, а молодість біжить. У миті жодної не можна повернути, щоб Заново, по-іншому прожить. Василь Симоненко