prezentaciya_do_uroku.pptx
- Количество слайдов: 14
Додатки
Девіз уроку Буду я навчатись мови золотої У трави-веснянки, у гори крутої, В потічка веселого, що постане річкою, В пагінця зеленого, що зросте смерічкою.
Складання «павутинки» червона корисна чарівна пишна розкішна духмяна цілюща калина запашна
План уроку 1. Робота з тлумачними словниками. 2. Подорож народними стежками. 3. Багаж знань. 4. Складання е с е. 5. Музична фізкультхвилинка. 6. Складання усного опису за планом та опорними словами. 7. Робота в малих групах. 8. Орфографічна підготовка. 9. Самостійна робота. 10. Презентація письмових робіт та їх аналіз. 11. Складання сенкану про калину.
Фізкультхвилинка
Калина взимку
Калина навесні
Калина влітку
Калина восени
ніби дівчина в білій хустині Порівняння мов ліхтарики як дівчина-чарівниця
Картки для диференційованого завдання
Скласти твір-опис за планом. План 1. Яка калина на вигляд? 2. Де росте калина? 3. Яка ця рослина весною? 4. Чим приваблює калина восени? 5. Як народ величає калину?
Скласти твір-опис за планом та опорними словами. План Опорні слова 1. Яка калина на вигляд? вологі місця у лісі, у лузі, біля хати; 2. Де росте калина? Невисокий, але пишний кущ; 3. Яка ця рослина весною? запашний цвіт, наче дівчина у білій хустині; 4. Чим приваблює восени? ґрона, ягоди калина червоні наливаються цілющим соком; кетяги палахкотять, мов ліхтарики; 5. Як народ величає калину? лікувальні властивості.
Скласти твір-опис, використовуючи деформовані речення. Невисокий, калина, кущ, але, пишний. Вона, місцях, вологих, у лісі, росте. Зацвітає, калина, цвітом, білим, весною, запашним. Восени, соком, цілющим, важкі, червоні, ґрона, наливаються. Кетяги, мов, палахкотять, взимку, ліхтарики, червоні. Шанують, здавна, і, красу, її, лікувальні, за, властивості, люди.
prezentaciya_do_uroku.pptx