Дизайн дзеркал.pptx
- Количество слайдов: 17
Дизайн дзеркал може докорінно змінити дизайн будь-якого приміщення вашого будинку. Воно або продовжує загальну концепцію дизайну інтер'єру, або є самодостатньою деталлю декору. І якщо відображення в дзеркалі бажає бути кращим, то саме оформлення дзеркала може бути предметом мистецтва. Представляю вам лише малу частку зібраних мною варіантів дизайну дзеркал різних дизайнерів. Дизайн дзеркал італійського дизайнера М. Перого у вигляді дошки для серфінгу.
Англійський дизайнер Сонер Озенч пропонує дизайн дзеркала складається з тридцяти шести окремий частин, які можна поєднати в звичайний прямокутник, а можна окремо у вигляді хаотичної головоломки.
Дзеркало пазл. Тут все зрозуміло, склав пазл подивився на себе, не склав, доведеться дізнатися про свій зовнішній вигляд у оточуючих.
Найпопулярніші серед дизайнерів предмети - невеликі кавові та консольні столики, а також - приліжкові тумбочки. Відображають поверхні додають легкості як раз там, де її так не вистачає - ближче до підлоги
Дизайнери користуються сьогодні з поверхнею дзеркал досить вільно. Її розкреслюють, дроблять на геометричні фігури або, накладають одне дзеркало на інше, створюючи декоративні композиції. Відображають прямокутники, квадрати, кола утворюють в приміщенні чіткий ритм, формують цікавий малюнок простору, дозволяють уникнути візуальних пустот
Історія дзеркал Перші дзеркала - листи з бронзи, срібла і золота, як свідчить історія, з'явилися в Єгипті в 3 -му столітті до нашої ери. Сучасне народження дзеркал відлічують з 13 -го сторіччя, коли в Голандії освоїли кустарну технологію їх виробництва. Перший дзеркальний цех виник в 1373 році в німецькому місті Нюрнберзі. У середньовічній Європі дзеркала коштували дуже дорого і були предметом колекціонування. Тим часом, найвідомішими колекціонерами тих часів вважаються англійський король Генріх VIII і французький король Франциск I. На Русі ж аж до кінця 17 -го століття дзеркала вважалися гріховним предметом. А в 1666 році церковний собор взагалі заборонив духовним особам тримати їх в своїх будинках. Сьогодні життя сучасної людини просто неможливо уявити собі без дзеркала. Кожен починає свій день з того, що спочатку умивається перед дзеркалом, потім одягається, протягом дня поправляє макіяж і зачіску, користується допомогою дзеркал в машині, будучи за кермом, і так далі
У народних уявленнях дзеркало - це символ «подвоєння» дійсності, межа між земним і потойбічним світом. Тому даний предмет вважається небезпечним і вимагає обережного звернення. Наприклад, світле дзеркало символізує подружнє щастя; розбите - розлучення. Також темне дзеркало, в якому не можна розглянути власний образ, є ознакою нещастя або смерті. Наші предки відносилися до дзеркал не тільки насторожено, але і найголовніше – обережно, вірячи в їх магічну силу. І це цілком обгрунтовано, адже недаремно дотепер дзеркалами користуються ворожки, ворожки-цілительки. Чаклуни і шамани спрадавна прагнули якомога рідше виглядати в дзеркало, щоб не «заряджати» поганою енергією. Але є і інші (позитивні) аргументи на користь цієї незамінної і таємничої дрібниці. Так, наприклад, в іспанських селах до плечей дітей прикріплюють крихітні дзеркала, щоб уберегти малюків від заздрісних поглядів і повернути недоброзичливцям їх негативну енергію. Не дивлячись на те, що сьогодні дзеркало стало одним з головних атрибутів сучасного інтер'єру, воно є в кожному будинку і будь-якому громадському приміщенні, чи то школа, салон краси, магазин, лікарня і т. д. , з дзеркалом пов'язана безліч прикмет і повір’їв, в які люди дотепер вірять і стараються з ним не жартувати.
Одним з головних, найстрогіших звичаїв, вважається традиція завішувати дзеркало в будинку, де знаходиться небіжчик. Вважається, що дзеркало може утримувати душу людей, що відображаються в ньому. Саме тому відвіку після смерті людини дзеркало в будинку завішувалося, щоб душа померлого не утримувалася в кімнаті, де лежить покійний, а мала можливість перейти на той світ. Немало розповідей свідчать про те, що недотримання цього звичаю загрожує неприємностями в будинку, які, у свою чергу, приносять страх, сльози, боязнь і переляк. Історії з життя ілюструють дивовижні випадки. Наприклад, в одній з сімей після смерті бабусі в будинку забули закрити дзеркало. Особливого значення цьому не надали, оскільки воно знаходилося в дальній кімнаті. Бабусю поховали, але після цього періодично, ночами, образ померлої старенької не давав спокою членам її сім'ї. У будинку були чутні кроки, стогони, голоси, речі міняли своє місцерозташування, предмети падали. Подібне повторювалося щоночі. Після того, як люди стали відчувати під час сну чиєсь дихання поряд, страшне відчуття примусило звернутися по допомогу до фахівців. Пояснення знайшлося. Дух старенької до похоронів знаходився в рідному їй будинку. Прощаючись з родичами, вона наткнулася на дзеркало і побачила в ньому себе: у незвичному, страшному і лякаючому образі. Померла злякалася власного віддзеркалення, а її тіло, будучи незабаром похороненим, виявилося неупокоєним. Саме тому вона постійно з'являлася в рідному будинку, бурчала, злилася і не знаходила собі місця вже ні на землі, ні в світі іншому.
Окрім цього, вважається, що особливу небезпеку дзеркало представляє і для новонародженої дитини. Поки малюку не виповниться рік, його не підносять до дзеркала. Інакше дитина довго не заговорить або заїкатиметься. Також малюк може злякатися свого віддзеркалення: в результаті у нього почнеться безсоння, важко різатимуться зубки, зіпсується апетит і ін. Варто відмітити, що ефект дзеркального подвоєння може нести і позитивну службу, захищаючи людину від нечистої сили. Прийнято вважати, що, якщо злі духи побачать своє віддзеркалення в дзеркалі – їх магічні здібності будуть зведені до нуля. У історії є ще безліч прикладів дивовижної енергетики і сили дзеркала.
Дизайн дзеркал.
Дизайн дзеркал.pptx