Дипломна робота “ Автоматизація обліку оргтехніки і обчислення

Скачать презентацию Дипломна робота “ Автоматизація обліку оргтехніки і обчислення Скачать презентацию Дипломна робота “ Автоматизація обліку оргтехніки і обчислення

Дипломна робота.ppt

  • Количество слайдов: 9

>Дипломна робота “ Автоматизація обліку оргтехніки і обчислення амортизації ” Дипломна робота “ Автоматизація обліку оргтехніки і обчислення амортизації ”

>Мета дипломної роботи: Створення програмного продукту для автоматизації обліку оргтехніки,  розрахунку амортизації і Мета дипломної роботи: Створення програмного продукту для автоматизації обліку оргтехніки, розрахунку амортизації і модернізації та виведення даних на друк.

>Функції програми n  доступ до таблиць бази даних; n  редагування інформації в Функції програми n доступ до таблиць бази даних; n редагування інформації в таблицях; n пошук інформації в таблиці; n розрахунок амортизації та дати списання техніки; n обчислення модернізації техніки; n експорт даних в MS Excel; n виведення звітів; n друк інформації.

>Середовище розробки Середовищем розробки було обрано Borland Delphi – це інтегроване середовище швидкої розробки Середовище розробки Середовищем розробки було обрано Borland Delphi – це інтегроване середовище швидкої розробки програмного забезпечення для роботи під Microsoft Windows, що відноситься до класу RAD - (Rapid Application Development «Засіб швидкої розробки додатків» ) засобів CASE - технології. Delphi зробила розробку могутніх додатків Windows швидким процесом.

>Середовище функціонування  Середовищем функціонування було обрано операційну систему Microsoft Windows XP. Їй було Середовище функціонування Середовищем функціонування було обрано операційну систему Microsoft Windows XP. Їй було віддано перевагу серед інших операційних систем, тому що вона володіє усіма вимогами сучасних ОС.

>Об'єктно - орієнтована модель бази даних Об'єктно - орієнтована модель бази даних

>Реляційна модель бази даних Реляційна модель бази даних

> Структурна схема програми      Модуль містить інформацію  Структурна схема програми Модуль містить інформацію інструкцію для продукт та розробника користувача (About) (Help) Модуль створення звіту з Модуль створення звіту про таблиці відділів пристрої закріплені за (Otchet. Otdel) співробітником (Ustr. Po. Sotr) Модуль створення звіту Модуль створення звіту про стан балансу Головний модуль з таблиці пристрою (Main) співробітників (Otchet. Bal. Stoim) (Otchet. Sot) Модуль створення Модуль для роботи Модуль для додавання або Модуль для роботи з звіту за пристроями зі всіма таблицями зміни даних в таблиці розрахунками (Unit 2) (Vibor) пристроїв(tbl. Obor. Upr) амортизації (Amortiz) (Unit 1) Модуль для вибору даних з різних таблиць (Vybrat)

>Висновки: n  в результаті виконаної дипломної роботи було створено автоматизовану систему для обліку Висновки: n в результаті виконаної дипломної роботи було створено автоматизовану систему для обліку та розрахунку амортизації оргтехніки; n програма дозволяє переглядати довідники, виконувати пошук інформації за різними критеріями, редагувати інформацію, розраховувати амортизацію та модернізацію техніки, експортувати дані в Excel, отримувати звіти та друкувати їх;