Скачать презентацию Чи знаєш ти ВИКОНАЛИ УЧЕНИЦІ 10 Скачать презентацию Чи знаєш ти ВИКОНАЛИ УЧЕНИЦІ 10

Chi_znayesh_ti (1).pptx

  • Количество слайдов: 10

“Чи знаєш ти? ” ВИКОНАЛИ : УЧЕНИЦІ 10 -А КЛАСУ УЗОШ І-ІІІ СТ. № “Чи знаєш ти? ” ВИКОНАЛИ : УЧЕНИЦІ 10 -А КЛАСУ УЗОШ І-ІІІ СТ. № 6 ІМ В. С. ГРЕНДЖІ-ДОНСЬКОГО ЧЕРВОНЯК ВІКТОРІЯ СУКОВАТА АНАСТАСІЯ

Вступ. Все в світі є унікальним, цікавим і неповторним. З вдосконаленням науки, кожного дня Вступ. Все в світі є унікальним, цікавим і неповторним. З вдосконаленням науки, кожного дня ми стаємо свідками нових відкриттів, які змінюють світ , і наше життя на краще. За домопогою нашого проекту, ми дізналися надзвичайно цікаві факти. Світ дуже багатий, і ховає ще безліч нерозвіданого й зачаровуючого.

Цікаві факти про країни світу Конкретної відповіді на питання: «Скільки всього країн у світі? Цікаві факти про країни світу Конкретної відповіді на питання: «Скільки всього країн у світі? » — Не зможе дати ніхто. Це мабуть тому, що зміни на політичній карті світі відбуваються занадто стрімко. Багато територій стають залежними і незалежними, визнаються або не визнаються країнами, знаходять і втрачають свої статуси. В цілому можна сказати, що життя не застигло на місці. За останньою статистикою можна сказати, що: 1. Світ 195 незалежних суверенних держав, де Ватикан і Палестина — два спостерігача. 2. Держав, чий статус так і не визначився, — 8 штук. 3. Територій всього 55, з них: незалежних 37, заморських — 14, а наділених особливим статусом — 4. 4. У тому числі існують залежні території, яких можна вважати країною, їх 16. Щорічно британська некомерційна організація публікує рейтинг найбільш процвітаючих країн світу. Для оцінки беруться економічні показники (доходи населення, ВВП) та інші менш точні критерії.

Представляємо для вас десятку найрозвиненіших країн нашої планети: На першому місці опинилася держава Норвегія. Представляємо для вас десятку найрозвиненіших країн нашої планети: На першому місці опинилася держава Норвегія. Її економіка посіла перше місце в рейтингу. Життя стабільне в цій скандинавській країні і Норвегія з 2009 року є незмінним переможцем. Друге місце зайняла Швейцарія. З 2009 року вона піднімалася все вище і вище по щаблях рейтингу і подужала всього шість позицій. Кращим показником Швейцарії виявилося управління. Канада замикає трійку лідерів. Вона, як і Швейцарія, наполегливо йшла до мети і подужала за 5 років три рядки рейтингу. Економічну стабільність обгрунтовують різноманіттям природних ресурсів і невеликої чисельності населення.

 Наступною на щабель стала Швеція. Вона також подужала три позиції. В пріоритеті в Наступною на щабель стала Швеція. Вона також подужала три позиції. В пріоритеті в Швеції бізнес і можливості. Безпека також на високому рівні. П’яте місце — Нова Зеландія. Освіту тут порахували кращою у світі. Також ця держава є постояльцем різних рейтингів щасливих куточків світу. Хоча, порівняно з 2009 роком Нова Зеландія здала позиції і опустилася на три ступені вниз. Данія — шосте місце нашого рейтингу. За п’ять останніх років ця країна поступилась чотири позиції. Причиною цього є в основному економіка.

 Сьоме місце зайняла Австралія. З 2009 року вона втратила лише дві позиції. Найбільш Сьоме місце зайняла Австралія. З 2009 року вона втратила лише дві позиції. Найбільш серйозно знизився рівень безпеки, це пов’язано здебільшого з припливом біженців, а також іншими проблемами, пов’язаними з демографічною ситуацією. Наступне місце — Фінляндія, вона також здала позиції, і її рейтинг впав рівно вдвічі. Причиною тому є економічні проблеми: безробіття і зниження надійності фінансових інститутів. Дев’яте місце зайняли Нідерланди. Ця країна, на відміну від більшості попередників, поліпшила свій рейтинг на дві позиції. Найголовнішою причиною є різке зростання рівня охорони здоров’я, а це пов’язано з ростом тривалості життя і зниженням кількості хворих на ГРЗ.

 Замикає десятку лідерів Люксембург. Він виріс в цілому всього лише на одну ступінь, Замикає десятку лідерів Люксембург. Він виріс в цілому всього лише на одну ступінь, проте рівень економічного розвитку опустився на 4 позиції. Це пов’язано зі зниженням надходження інвестицій з-за кордону. На жаль, лідери зазвичай нудні. Далі ми розглянемо більш докладно кілька країн, які не гідні першої десятки країн світу, але більш ніж гідні нашої уваги.

 Найбільшим на планеті містом- державою є Сінгапур, який також є столицею і республікою. Найбільшим на планеті містом- державою є Сінгапур, який також є столицею і республікою. Символом цієї країни є Мерлайон. Ця міфічна істота з головою лева і тілом риби. Риба підкреслює тісний зв’язок Сінгапуру з морями, а лев є символом безстрашності і сили. Сінгапур — одна з найбільш густонаселених країн в світі. Щільність населення становить 65 000 осіб на один квадратний кілометр. У цій країні 4 офіційно визнаних мови: малайська, англійська, тамільська та путунхуа. Сінгапур — держава з найнижчим рівнем злочинності у світі. Закони тут надзвичайно суворі. За більшість злочинів просто б’ють палицями. За плювок на землю, куріння в громадському місці, за викид сміття на вулиці — штраф в 500 доларів. За торгівлю наркотиками і вбивство з жорстокістю передбачена вища міра покарання — смертна кара.

 США — одне з найцікавіших держав світу. У цій країні сидить у в’язниці США — одне з найцікавіших держав світу. У цій країні сидить у в’язниці найбільша кількість осіб: 25% від загальної кількості ув’язненних в світі. Також ця країна славиться своїми законами. Приміром, німецькі вівчарки зняті з патрулювання, тому як вони проявляють агресію до чорношкірих жителів, особливо до діток. За останні кілька років ця країна здала позиції. За той період, коли до влади прийшов Обама, Америка накопичила більше зовнішніх боргів, ніж за все своє існування — від Вашингтона до Клінтона.

Цікаві факти про країни Європи Загальна середня освіта в Болгарії складає 7 класів. Після Цікаві факти про країни Європи Загальна середня освіта в Болгарії складає 7 класів. Після цього учні складають загальнонаціональний іспит, за результатами якого вступають до профільованої гімназії. У 8 -му класі основним предметом є англійська мова, а вже потім усі інші предмети. Один з найдивніших фактів про Європу, це найвища столиця Мадрид в Іспанії розсташована на висоті 667 м над рівнем моря.