Скачать презентацию Буддизм ПІДГОТУВАЛА СТУДЕНТКА 1 КУРСУ 2 ГРУПИ МАЛИШ Скачать презентацию Буддизм ПІДГОТУВАЛА СТУДЕНТКА 1 КУРСУ 2 ГРУПИ МАЛИШ

Буддизм.pptx

  • Количество слайдов: 13

Буддизм ПІДГОТУВАЛА: СТУДЕНТКА 1 КУРСУ 2 ГРУПИ МАЛИШ ВІКТОРІЯ Буддизм ПІДГОТУВАЛА: СТУДЕНТКА 1 КУРСУ 2 ГРУПИ МАЛИШ ВІКТОРІЯ

 Буддизм – це одна з найперших світових релігій, які з’явилися у світі. Буддизм Буддизм – це одна з найперших світових релігій, які з’явилися у світі. Буддизм поширений у В’єтнамі, Китаї, Індії, Монголії, Кореї, Японії. Буддизм виник в Індії у VI столітті до н. е. та поширився у багатьох країнах Азії. Широкому розповсюдженню буддизму сприяла його здатність пристосовуватись до місцевих умов і вірувань різних країн.

Сіддгартха Гаутама Засновник буддизму Сіддгартха Гаутама народився приблизно у 600 роках до н. е. Сіддгартха Гаутама Засновник буддизму Сіддгартха Гаутама народився приблизно у 600 роках до н. е. у багатій королівській сім’ї. Він жив у розкоші, але відмовився від матеріальних благ, прагнучи просвітлення через аскетизм. Він багато медитував та досяг просвітлення. Таким чином він став відомий як “просвітлений” або “Будда”. Потім став поширювати своє нове вчення, проповідуючи його своїм послідовникам.

 Вважається, що Будда помер у 80 -річному віці в Куши-нагарі. Послідовники Будди вважають Вважається, що Будда помер у 80 -річному віці в Куши-нагарі. Послідовники Будди вважають його смерть досягненням нірвани. Цю дату шанують так само як і день народження і просвітлення.

Чотири істини Головним у буддизмі є вчення про чотири істини: 1) життя – це Чотири істини Головним у буддизмі є вчення про чотири істини: 1) життя – це страждання; 2) причина страждань – людські бажання, надії, потяг до насолод; 3) щоб позбавитись від страждань, слід відмовитись від бажань та насолод; 4) спосіб позбавлення від страждань – слідування шляху спасіння.

Буддійські храми – святе місце для послідовників буддизму, тому вести себе там потрібно відповідно. Буддійські храми – святе місце для послідовників буддизму, тому вести себе там потрібно відповідно. Якщо ви збираєтесь відвідати храм, то не можна вдягати шорти та футболки, одяг має бути непрозорим та прикривати коліна. У храмі потрібно знімати взуття і вести себе пристойно та тихо.

Монастир Юмбуланг Одна з найдавніших пам’яток. Цей монастир ще називають Палацом матері і сина. Монастир Юмбуланг Одна з найдавніших пам’яток. Цей монастир ще називають Палацом матері і сина.

Монастир Ганден Він заснований у ХV столітті. Тут знаходиться університет буддійської школи Гелуг. Монастир Ганден Він заснований у ХV столітті. Тут знаходиться університет буддійської школи Гелуг.

Монастир Ки Гомпа Незвичайний дивовижний монастир, заснований у ХІ столітті у горах долини Спити. Монастир Ки Гомпа Незвичайний дивовижний монастир, заснований у ХІ столітті у горах долини Спити.

Храм Юнхегун Збудований на північному сході Пекіну в кінці ХVII столітті. Храм Юнхегун Збудований на північному сході Пекіну в кінці ХVII столітті.

Монастир Таунг Калат Побудований на горі в честь якої був названий. Гора – згаслий Монастир Таунг Калат Побудований на горі в честь якої був названий. Гора – згаслий більше 24 століть назад вулкан.