Скачать презентацию БРЕНД CHANEL ПІДГОТУВАЛА СТУДЕНТКА ГРУПИ МК-41 КОРОЛЕНКО КАТЕРИНА Скачать презентацию БРЕНД CHANEL ПІДГОТУВАЛА СТУДЕНТКА ГРУПИ МК-41 КОРОЛЕНКО КАТЕРИНА

Короленко МК-41.pptx

  • Количество слайдов: 8

БРЕНД «CHANEL» ПІДГОТУВАЛА СТУДЕНТКА ГРУПИ МК-41 КОРОЛЕНКО КАТЕРИНА БРЕНД «CHANEL» ПІДГОТУВАЛА СТУДЕНТКА ГРУПИ МК-41 КОРОЛЕНКО КАТЕРИНА

АКТУАЛЬНІСТЬ КОЖНА МОДНИЦЯ СЬОГОДНІ ЗНАЄ, ЩО CHANEL - ЦЕ НЕ ПРОСТО МОДНА ТОРГОВА МАРКА, АКТУАЛЬНІСТЬ КОЖНА МОДНИЦЯ СЬОГОДНІ ЗНАЄ, ЩО CHANEL - ЦЕ НЕ ПРОСТО МОДНА ТОРГОВА МАРКА, ЦЕ СВІТОВИЙ БРЕНД, ЗАСНОВНИЦЕЮ ЯКОГО СТАЛА МАЛЕНЬКА ТЕНДІТНА ЖІНКА, ЯКУ ВСІ ЗНАЮТЬ ЯК КОКО ШАНЕЛЬ. ЕЛЕГАНТНА ВИТОНЧЕНІСТЬ, НЕПОМІТНА ЖІНОЧНІСТЬ, НЕВЛОВИМИЙ ВІДТІНОК СЕКСУАЛЬНОСТІ - ВСЕ ЦЕ ХАРАКТЕРНІ РИСИ СТИЛЮ CHANEL. З'ЯВИВШИСЬ НА МОДНОМУ НЕБОСХИЛІ БЛИЗЬКО СТОЛІТТЯ ТОМУ, ЦЕ ІМ'Я ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗНАКОВИМ В ІСТОРІЇ ЖІНОЧОГО КОСТЮМУ, РОБЛЯЧИ ОДЯГ "ВІД ШАНЕЛЬ" БАЖАНИМ ДЛЯ ВСІХ ЖІНОК СВІТУ.

ІСТОРІЯ БРЕНДУ ШАНЕЛЬ (CHANEL) ГАБРІЕЛЬ ШАНЕЛЬ НАРОДИЛАСЯ В 1883 РОЦІ У ФРАНЦІЇ, В БІДНІЙ ІСТОРІЯ БРЕНДУ ШАНЕЛЬ (CHANEL) ГАБРІЕЛЬ ШАНЕЛЬ НАРОДИЛАСЯ В 1883 РОЦІ У ФРАНЦІЇ, В БІДНІЙ СІМ'Ї. МАТИ ПОМЕРЛА, КОЛИ ГАБРІЕЛЬ БУЛО ВСЬОГО 12 РОКІВ, І ЇЇ З ДВОМА СЕСТРАМИ ВІДПРАВИЛИ В ПРИТУЛОК ПРИ КАТОЛИЦЬКОМУ МОНАСТИРІ. САМЕ ТАМ ДІВЧИНА НАВЧИЛАСЯ ШИТИ, І ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ МОНАСТИРСЬКОЇ ШКОЛИ В 18 РОКІВ СТАЛА ПІДРОБЛЯТИ КРАВЧИНЕЮ. ВЕЧОРАМИ ШАНЕЛЬ СПІВАЛА НА СЦЕНІ РЕСТОРАНУ, ДЕ І ОТРИМАЛА ПРІЗВИСЬКО "КОКО", ЩО ЗАЛИШИЛОСЯ З НЕЮ НА ВСЕ ЖИТТЯ. ГАБРІЕЛЬ ШАНЕЛЬ ЗАВЖДИ ІЗ ЗАХОПЛЕННЯМ СПОСТЕРІГАЛА ЗА ЖИТТЯМ ВИЩОГО СВІТУ, ОДНАК ВБРАННЯ БАГАТИХ ДАМ ЗДАВАЛИСЯ ЇЙ ЗАНАДТО ПОМПЕЗНИМ І ПЕРЕВАНТАЖЕНИМ ДЕТАЛЯМИ. ТАК КОКО ПРИЙШЛА В ГОЛОВУ ІДЕЯ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОГО СТИЛЮ, З ЧИСЛЕННИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ, ЗРУЧНОГО І ЕЛЕГАНТНОГО. ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАМОЖНОГО ДРУГА ШАНЕЛЬ В 1912 РОЦІ У ПАРИЖІ ВІДКРИЛА СВІЙ ПЕРШИЙ БУТІК, ЩО СТАВ НЕЗАБАРОМ НАДЗВИЧАЙНО ПОПУЛЯРНИМ. МАДЕМУАЗЕЛЬ ШАНЕЛЬ НАЛЕЖИТЬ БЕЗЛІЧ ВИНАХОДІВ. З ЇЇ ЛЕГКОЇ РУКИ ЖІНКИ СТАЛИ НОСИТИ БРЮЧНІ КОСТЮМИ І КОРОТКІ СТРИЖКИ, ЕЛЕГАНТНІ СВЕТРИ З ВОВНИ ПАСТЕЛЬНИХ ТОНІВ ПОЄДНУВАТИ З КОШТОВНОСТЯМИ. А СЛАВНОЗВІСНА "МАЛЕНЬКА ЧОРНА СУКНЯ " СТАЛА СИМВОЛОМ ЖІНОЧНОСТІ ТА СТИЛЮ НА ВСІ ЧАСИ, ВОНАПРИСУТНЯ В ГАРДЕРОБІ ПРАКТИЧНО КОЖНОЇ ЖІНКИ. КОКО ШАНЕЛЬ СТВОРЮВАЛА СЦЕНІЧНІ КОСТЮМИ ТА ВБРАННЯ ДЛЯ ЗІРОК ГОЛІВУДУ, ЇЙ НАЛЕЖАТЬ ІДЕЇ ПОЄДНАТИ ТВІД І ТЮЛЬ, ВИКОРИСТОВУВАТИ В ОДЯЗІ "ЖАЛОБНИЙ" ЧОРНИЙ КОЛІР, ЯКИЙ СТАВ ФІРМОВИМ ЗНАКОМ БУДИНКУ ШАНЕЛЬ. ПЕРШІ ПАРФУМИ ШАНЕЛЬ CHANEL № 5 ВИЙШЛИ У СВІТ В 1922 РОЦІ. ТАКОГО ПАРФУМУ СВІТ ЩЕ НЕ БАЧИВ! В СКРОМНОМУ ФЛАКОНІ З СТРОГИМИ ЛІНІЯМИ ЗБЕРІГАВСЯ РОЗКІШНИЙ, ВИШУКАНО-СВІЖИЙ АРОМАТ, ЯКИЙ ПО ЦЕЙ ДЕНЬ Є НАЙВІДОМІШИМ І НАЙПОПУЛЯРНІШИМ В СВІТІ. УСІ НАСТУПНІ ПАРФУМЕРНІ ШЕДЕВРИ БУДИНКУ ШАНЕЛЬ: CHANEL ALLURE, CHANEL COCO MADEMOISELLE, CHANEL CHANCE І БАГАТО ІНШИХ ЗНАМЕНИТИХ АРОМАТІВ ПІДТВЕРДЖУВАЛИ ПРЕСТИЖ І ЯКІСТЬ ПАРФУМЕРНОЇ ЛІНІЇ CHANEL. ПІСЛЯ СМЕРТІ МАДЕМУАЗЕЛЬ КОКО БУДИНОК CHANEL ОЧОЛИВ КАРЛ ЛАГЕРФЕЛЬД, ГІДНИЙ НАСТУПНИК СТИЛЮ ШАНЕЛЬ, ЧИЄ БАЧЕННЯ СВІТУ І ТВОРЧОСТІ ДУЖЕ СХОЖЕ З БАЧЕННЯМ САМОЇ КОКО ШАНЕЛЬ. ВСІ КОЛЕКЦІЇ БУДИНКУ МОДИ CHANEL Є МОДЕРНІЗОВАНОЮ КЛАСИКОЮ, ЗРАЗКОМ ЕЛЕГАНТНОСТІ ТА СТИЛЮ. ВІН МАКСИМАЛЬНО ВКОРОТИВ СПІДНИЦІ У ЗНАМЕНИТИХ КОСТЮМІВ, ЧОГО ШАНЕЛЬ НАПЕВНО Б НЕ СХВАЛИЛА, АЛЕ, ТИМ НЕ МЕНШ, ВІН СЛІДУЄ ДУЖЕ ВАЖЛИВОГО ПРИНЦИПУ - ОДЯГ МАЄ БУТИ ЗРУЧНИМ. ОСТАННЯ РОЗРОБКА ЛАГЕРФЕЛЬДА - СУМОЧКА У ФОРМІ СІДЛА - ЇЇ ДУЖЕ ЗРУЧНО НОСИТИ МІЖ РУКОЮ І СТЕГНОМ. "Я ПОЄДНУЮ РОЗКІШ І ПРАКТИЧНІСТЬ, - ГОВОРИТЬ КАРЛ ЛАГЕРФЕЛЬД. - ЦЕ САМЕ ТЕ, ЩО РОБИЛА САМА ШАНЕЛЬ. Я ДУМАЮ, ВОНА БУЛА Б ЗАДОВОЛЕНА".

ЛОГОТИП ФІРМИ ЛОГОТИП CHANEL - ЦЕ ДВІ ПЕРЕПЛЕТЕНІ ЛІТЕРИ C. ВПЕРШЕ ЦЕЙ ЛОГОТИП БУВ ЛОГОТИП ФІРМИ ЛОГОТИП CHANEL - ЦЕ ДВІ ПЕРЕПЛЕТЕНІ ЛІТЕРИ C. ВПЕРШЕ ЦЕЙ ЛОГОТИП БУВ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ СВІТУ В 1925 РОЦІ. А ЗОБРАЖЕНИЙ ВІН БУВ НА БАНОЧЦІ ОДНОГО З НАЙВІДОМІШИХ АРОМАТІВ У СВІТІ CHANEL #5. В НАСЛІДОК ЛОГОТИП СТАВ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ДЛЯ ПОЗНАЧЕННЯ ВСІЄЇ ПРОДУКЦІЇ МОДНОГО ДОМУ CHANEL. СС - ЗНАЧИТЬ COCO CHANEL, ВСЕ ПРОСТО. ЛОГОТИП ВИКОНАНИЙ У СТИЛІ ВРУБЕЛЯ: ДВІ ПЕРЕВЕРНУТІ ПІДКОВИ - СИМВОЛ УДАЧІ.

ОДЯГ ОДЯГ

CHANEL № 5 • ШАНЕЛЬ – ЦЕ БРЕНД-ЛЕГЕНДА. ХТО НЕ ЧУВ ПРО МАЛЕНЬКУ ЧОРНУ CHANEL № 5 • ШАНЕЛЬ – ЦЕ БРЕНД-ЛЕГЕНДА. ХТО НЕ ЧУВ ПРО МАЛЕНЬКУ ЧОРНУ СУКНЮ ЧИ ПРО ШАЛЕНО ВІДОМІ ЖІНОЧІ ПАРФУМИ СHANEL № 5? ПІСЛЯ ТОГО ЯК МЕРЛІН МОНРО ЗІЗНАЛАСЬ, ЩО НА НІЧ НЕ ОДЯГАЄ НІЧОГО, ОКРІМ ЦЬОГО АРОМАТУ, КУПИТИ ШАНЕЛЬ ЗАХОТІЛИ МАЙЖЕ ВСІ ЖІНКИ СВІТУ. ЦІ ЕЛІТНІ ПАРФУМИ СТАЛИ ЧИ НЕ НАЙПОПУЛЯРНІШИМ ПОДАРУНКОМ ЛЮБЛЯЧИХ ЧОЛОВІКІВ ДЛЯ СВОЇ ЖІНОК І НАВІТЬ КОХАНОК. КОКО ШАНЕЛЬ ПОВСЯКЧАС СУПРОВОДЖУЮТЬ СИМВОЛИ ТА ЗНАКИ. УЛЮБЛЕНИМИ ТАЛІСМАНАМИ, ЯКІ ВОНА ДЛЯ СЕБЕ ОБРАЛА БУЛИ КОНЮШИНА, ЗІРКА ТА ПШЕНИЧНИЙ КОЛОС, ЯКІ ЗАВЖДИ ПРИНОСИЛИ ЇЙ УДАЧУ, АДЖЕ ЦІНИ НА ШАНЕЛЬ РОСЛИ ПРОПОРЦІЙНО ДО ЇЇ ПОПУЛЯРНОСТІ.

УСПІХ CHANEL - НАЗВАЛИ НАЙКРАЩИЙ МОДНИМ БРЕНДОМ ЗА ВЕРСІЄЮ COOLBRAND. ЗА НИМ ВІДРАЗУ РОЗТАШУВАЛИСЯ УСПІХ CHANEL - НАЗВАЛИ НАЙКРАЩИЙ МОДНИМ БРЕНДОМ ЗА ВЕРСІЄЮ COOLBRAND. ЗА НИМ ВІДРАЗУ РОЗТАШУВАЛИСЯ PRADA І ALEXANDER MCQUEEN. У ЗАГАЛЬНОМУ СПИСКУ СВІТОВИХ ТОРГОВИХ МАРОК CHANEL ПОСІВ 13 МІСЦЕ, А ЙОГО МОДНІ КОНКУРЕНТИ - 14 І 19 ВІДПОВІДНО. ТАКОЖ ГОЛОВНІ КОНКУРЕНТИ ДОМА CHANEL ЯВЛЯЮТЬСЯ CHRISTIAN DIOR І ГРУПА LVMH.

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ДЯКУЮ ЗА УВАГУ