Скачать презентацию Басалінова Ольга Шевченко Вероніка 7 -А ЯК Скачать презентацию Басалінова Ольга Шевченко Вероніка 7 -А ЯК

Yak_utvorilisya_koralovi_ostrovi_2.pptx

  • Количество слайдов: 16

Басалінова Ольга , Шевченко Вероніка 7 -А ЯК УТВОРИЛИСЯ КОРАЛОВІ ОСТРОВИ Басалінова Ольга , Шевченко Вероніка 7 -А ЯК УТВОРИЛИСЯ КОРАЛОВІ ОСТРОВИ

Коралові острів — острів, який утворився в результаті життєдіяльності коралів в океанах і не Коралові острів — острів, який утворився в результаті життєдіяльності коралів в океанах і не тільки.

Формування Формування

Формування Коралові острови утворюються за допомогою коралових поліпів. Формування Коралові острови утворюються за допомогою коралових поліпів.

Якщо підпливти до рифа, погляду представиться зовсім незвичайний, прекрасний і різнобарвний підводний ліс. Якщо підпливти до рифа, погляду представиться зовсім незвичайний, прекрасний і різнобарвний підводний ліс.

У густих заростях коралів знаходять для себе притулок і їжу численні молюски, риби і У густих заростях коралів знаходять для себе притулок і їжу численні молюски, риби і багато інших тварин.

В приклад коралових островів можна привести коралові острови Індійського океану В приклад коралових островів можна привести коралові острови Індійського океану

Весь простір, зайнятий кораловим рифом, є величезною природною фабрикою вапна. Весь простір, зайнятий кораловим рифом, є величезною природною фабрикою вапна.

Корали широко використовують у господарстві людини. Корали широко використовують у господарстві людини.

Багато морських країн добре усвідомлюють значення коралових рифів і ту небезпеку, яка їм загрожує, Багато морських країн добре усвідомлюють значення коралових рифів і ту небезпеку, яка їм загрожує, тому оголошують їх заповідниками. На території 60 держав у наші дні уже нараховується понад 300 коралових рифів, що оберігаються.

Останнім часом все частіше люди помічають що коралові рифи знебарвлюються. Прекрасні рифи втрачають своє Останнім часом все частіше люди помічають що коралові рифи знебарвлюються. Прекрасні рифи втрачають своє первинне забарвлення та перетворюються на страшні білі примари.

Корали широко використовують у господарстві людини. Корали широко використовують у господарстві людини.

А тепер дайте відповіді на питання 1. Який острів називається кораловим? … А тепер дайте відповіді на питання 1. Який острів називається кораловим? …

Молодці Молодці