Скачать презентацию Автоконцепція LR-Україна 2016 ОНОВЛЕНА АВТОКОНЦЕПЦІЯ LR-УКРАЇНА Скачать презентацию Автоконцепція LR-Україна 2016 ОНОВЛЕНА АВТОКОНЦЕПЦІЯ LR-УКРАЇНА

Avtokoncepcija_LR-Ukrajina_2016-1-i_riven.pptx

  • Количество слайдов: 21

Автоконцепція LR-Україна 2016 Автоконцепція LR-Україна 2016

ОНОВЛЕНА АВТОКОНЦЕПЦІЯ LR-УКРАЇНА ОНОВЛЕНА АВТОКОНЦЕПЦІЯ LR-УКРАЇНА

1 -й рівень Toyota YARIS 1 -й рівень Toyota YARIS

Я – Партнер LR. Хочу скористатися Автоконцепцією LR. З чого мені почати? Я – Партнер LR. Хочу скористатися Автоконцепцією LR. З чого мені почати?

Крок 1 Виконати кваліфікаційні умови для участі в Автоконцепції. Крок 1 Виконати кваліфікаційні умови для участі в Автоконцепції.

УМОВИ ВИКОНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙ «Toyota YARIS» Три місяці поспіль утримувати кваліфікацію Молодшого Менеджера й вище*, УМОВИ ВИКОНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙ «Toyota YARIS» Три місяці поспіль утримувати кваліфікацію Молодшого Менеджера й вище*, тобто: • 4. 000 СП груповий оборот • 250 СП особистий оборот • 3 бонусні лінії * Див. стор. 14 Маркетингового плану LR – «Кар’єрні сходи LR» .

Я вже виконав кваліфікаційні умови для участі в Автоконцепції. Що мені необхідно зробити, щоб Я вже виконав кваліфікаційні умови для участі в Автоконцепції. Що мені необхідно зробити, щоб почати отримувати або накопичувати автобонуси?

Крок 2 Обрати умови отримання бонусів Крок 2 Обрати умови отримання бонусів

УМОВИ ОТРИМАННЯ БОНУСІВ 1. Отримання автобонусів як компенсацію за придбання* автомобіля Toyota YARIS**. Партнер УМОВИ ОТРИМАННЯ БОНУСІВ 1. Отримання автобонусів як компенсацію за придбання* автомобіля Toyota YARIS**. Партнер досягає наступних показників: · · · 4. 000 СП загального обороту 3 бонусні лінії 100 СП особистого обороту · · · 8. 000 СП загального обороту 4 бонусні лінії 100 СП особистого обороту Розмір авто-бонусу у поточному місяці 2000 грн. 4000 грн. · · · 12. 000 СП загального обороту, 6 бонусних ліній 100 СП особистого обороту 6000 грн. * Мається на увазі самостійне придбання Партнером автомобіля (можливе придбання авто у кредит). Для підтвердження факту придбання автомобіля для нарахування автобонусів необхідно надати копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт автомобіля). ** Комплектацію автомобіля Партнер обирає самостійно. Автомобіль має бути чорного або білого кольору.

УМОВИ ОТРИМАННЯ БОНУСІВ 2. Накопичення автобонусів для подальшого* придбання автомобіля Toyota YARIS. ** Партнер УМОВИ ОТРИМАННЯ БОНУСІВ 2. Накопичення автобонусів для подальшого* придбання автомобіля Toyota YARIS. ** Партнер досягає наступних показників: · · · 4. 000 СП загального обороту 3 бонусні лінії 100 СП особистого обороту · · · 8. 000 СП загального обороту 4 бонусні лінії 100 СП особистого обороту Розмір авто-бонусу у поточному місяці 1000 грн. 2000 грн. · · · 12. 000 СП загального обороту, 6 бонусних ліній 100 СП особистого обороту 4000 грн. • В даному випадку Партнер зобов’язується придбати автомобіль протягом одного року з моменту подання в компанію заяви про обраний Партнером даний варіант умов Автоконцепції LR-Україна. Бонуси будуть накопичуватись на Партнерський номер до моменту придбання автомобіля та будуть виплачені з моменту підтвердження факту придбання автомобіля. . ** Комплектацію автомобіля Партнер обирає самостійно. Автомобіль має бути чорного або білого кольору.

Крок 3 Написати заяву у довільній формі на ім’я директора компанії ТОВ «ЛР Хелс Крок 3 Написати заяву у довільній формі на ім’я директора компанії ТОВ «ЛР Хелс енд бьюті сістемс» про нарахування авто-бонусів та обраний Партнером один з двох варіантів умов* Авто-концепції LR-Україна: • • Отримання бонусів за придбання автомобіля або Накопичення бонусів для подальшого придбання автомобіля. Усі заяви на придбання авто повинні подаватися Партнерами лише через головний офіс компанії «LR-Україна» : • особисто через консультантів Центру продажу LR у Києві; • надіславши факсом: +380 44 591 53 34; • надіславши на е-mail адресу Контакт-центру: service. ua@LRworld. com Після опрацювання заяви, з Вами зв'яжеться працівник компанії для подальшої інструкції щодо придбання авто.

Крок 4 Зареєструватись фізичною особою-підприємцем При реєстрації необхідно дотримуватись вимог щодо оформлення ФОП для Крок 4 Зареєструватись фізичною особою-підприємцем При реєстрації необхідно дотримуватись вимог щодо оформлення ФОП для Партнерів компанії «ЛР Хелс енд бьюті сістемс» . Цю інформацію Ви знайдете на персональній сторінці Партнера у розділі Сервіс → Завантаження файлів → файл «Оформлення статусу ФОП Партнерами» .

Крок 5 Почати отримувати або накопичувати бонуси! Крок 5 Почати отримувати або накопичувати бонуси!

Якщо в якомусь місяці я не виконав навіть мінімальних показників для отримання автобонусів, зазначених Якщо в якомусь місяці я не виконав навіть мінімальних показників для отримання автобонусів, зазначених на слайдах 9 і 10, чи зможу я продовжити отримувати автобонуси у наступних місяцях?

Якщо у поточному місяці Партнер не виконує жодного рівня обсягів для отримання автобонусів, він Якщо у поточному місяці Партнер не виконує жодного рівня обсягів для отримання автобонусів, він не отримує автобонуси за поточний місяць. У наступному місяці Партнер отримує бонуси в залежності від рівня показників, зазначених на слайдах 9 і 10 у відповідному місяці*. * Також див. стор. 11 Маркетингового плану.

Якщо я вже Лідер групи, які бонуси я отримую за Автоконцепцією? Якщо я вже Лідер групи, які бонуси я отримую за Автоконцепцією?

Якщо Лідерський бонус, який отримує Лідер групи, менше максимального автобонусу, Партнеру дораховується різниця. Якщо Якщо Лідерський бонус, який отримує Лідер групи, менше максимального автобонусу, Партнеру дораховується різниця. Якщо Лідерський бонус, який отримує Лідер групи, більше максимального автобонусу, Партнер отримує Лідерський бонус та не отримує автобонус у відповідному місяці. * Також див. стор. 11 Маркетингового плану.

Для мене, Партнера LR, передбачена знижка на придбання Toyota YARIS? Для мене, Партнера LR, передбачена знижка на придбання Toyota YARIS?

Крок 5 Лише для Партнерів LR діє спеціальна знижка на автомобіль Toyota YARIS! Крок 5 Лише для Партнерів LR діє спеціальна знижка на автомобіль Toyota YARIS!

Ціна та умови кредитування Рівень автобонусу 1 -й рівень Toyota YARIS Модель авто: Ціна: Ціна та умови кредитування Рівень автобонусу 1 -й рівень Toyota YARIS Модель авто: Ціна: Можливість придбання у кредит: Початковий внесок: Щомісячний платіж: 303 057 грн Спеціальна ціна для Партнерів LR! Кредит зафіксовано у гривні! 20% 30% 6 096 грн 5 299 грн Розмір автобонусу Молодшого лідера групи повністю покриває щомісячний платіж за кредит!

Бажаємо успіхів! Бажаємо успіхів!