Скачать презентацию АВСТРАЛІЯ Край прекрасного і незвичайного Ø Хоча Скачать презентацию АВСТРАЛІЯ Край прекрасного і незвичайного Ø Хоча

Животные Австралии.pptx

  • Количество слайдов: 12

АВСТРАЛІЯ Край прекрасного і незвичайного. АВСТРАЛІЯ Край прекрасного і незвичайного.

Ø Хоча й Австралія і найменший материк у світі, але фауна її напевно сама Ø Хоча й Австралія і найменший материк у світі, але фауна її напевно сама незвичайна Ø Ø Це воістину край чудес. Тут ростуть величезні дерева, під ногами снують ящірки, а в степу тебе може збити з ніг кенгуру.

Жарт Природи Батьківщина утконосов -Східна Австралія. . Тварини ведуть нічний спосіб життя. Більшу частину Жарт Природи Батьківщина утконосов -Східна Австралія. . Тварини ведуть нічний спосіб життя. Більшу частину часу вони годуються на дні свого ставка. По берегах риють глибокі нори з двома довгими вузькими коридорами, провідними під воду. Можуть досить швидко рухатися і по землі. У минулому столітті на утконосов нещадно полювали через їх чудесного бархатистого хутра і, напевно, винищили б зовсім, якби влада Австралії не взяли їх під захист.

Коала Сумчасті ведмеді коала найчарівніші представники австралійської фауни. Це нічні тварини. Єдина їжа для Коала Сумчасті ведмеді коала найчарівніші представники австралійської фауни. Це нічні тварини. Єдина їжа для цих створінь - молоді пагони деяких евкаліптів. Навіть сильно діючі речовини і отрути, які міститися в евкаліпта, ведмеді коала пристосувалися використовувати собі на користь.

Хвилясті Папужки Найчастіше в квартирах можна зустріти невибагливого хвилястої папужки. Дикі представники виду зеленого Хвилясті Папужки Найчастіше в квартирах можна зустріти невибагливого хвилястої папужки. Дикі представники виду зеленого кольору. Любителі декоративних птахів вивели жовтих, синіх білих папужок, навіть чубатих і «велетнів» , які в півтора рази більше диких. Хвилясті папужки вивчилися говорити окремі фрази, читати вірші, співати (один папужка розучив романс «Очі чорні» ).

Казуари Як не красивий африканський страус, все ж йому не переплюнути франтуватого мешканця Північно Казуари Як не красивий африканський страус, все ж йому не переплюнути франтуватого мешканця Північно - Східної Австралії казуара. Великі, до 90 кг вагою, птахи бродять в густих заростях чагарників, нерідко заходячи у водойми - вони навіть плавати вміють! А ось літати казуари не вміють: від махового пір'я на крилах залишилося всього - то 6 - 8 товстих і довгих пір'я.

Кенгуру, напевно, найвідоміше тварина Австралії. Всього існує 40 різних видів, різних кольорів і розмірів. Кенгуру, напевно, найвідоміше тварина Австралії. Всього існує 40 різних видів, різних кольорів і розмірів. Велика червона кенгуру і сіре кенгуру можуть досягати розмірів дорослого чоловіка. Деякі види не більше собаки. Найменші кенгуру належать до виду кролікових.

Єхидна Коли ми чуємо цю назву, то уявляємо собі жахливе і підступне тварина, адже Єхидна Коли ми чуємо цю назву, то уявляємо собі жахливе і підступне тварина, адже єхидна в грецькій і римській міфології була матір'ю всіх чудовиськ. Однак у реальному житті це забавне схоже на їжака тварина. Єхидна харчується в основному мурахами й термітами. Їх вона добуває з допомогою свого довгого носа, «дзьоба» , в якому спочиває мову довгою 1525 см. Тіло єхидни покрито голками. Незважаючи на неїстівний вигляд, єхидна-цілком годиться в їжу. Вона навіть вважається вишуканим делікатесом. Однак уряд Австралії заборонило полювання на них.

Чорний Какаду Завзятий і придуркуватий вигляд какаду додає хохол з пір'я на голові. Какаду Чорний Какаду Завзятий і придуркуватий вигляд какаду додає хохол з пір'я на голові. Какаду легко піддається дресирування, його легко вивчити говорити і навіть насвистувати Большую частину часу вони проводять у пошуках їжі в кронах дерев спритно перебираючись з гілки на гілку. Какаду - справжній акробат. Спочатку він витягує шию і чіпляється дзьобом і потім вже сам стрибає. Какаду напевно саме красивий птах Австралії.

Кінець Звичайно повністю описати природу цього материка дуже складно, адже багато чого ще залишається Кінець Звичайно повністю описати природу цього материка дуже складно, адже багато чого ще залишається від нас прихованим

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ Виконала учениця 7 - Б класу Седова Олена ДЯКУЮ ЗА УВАГУ Виконала учениця 7 - Б класу Седова Олена