Скачать презентацию Асиміляція чи дисиміляція Виконали учениці 8 -а класу Скачать презентацию Асиміляція чи дисиміляція Виконали учениці 8 -а класу

Asimilyatsiya_chi_disimilyatsiya.pptx

  • Количество слайдов: 12

Асиміляція чи дисиміляція? Виконали учениці 8 -а класу Максімович, Шевченко та Бабій Асиміляція чи дисиміляція? Виконали учениці 8 -а класу Максімович, Шевченко та Бабій

Асиміляція — це сукупність всіх складних творчих процесів, що протікають у клітках, а значить, Асиміляція — це сукупність всіх складних творчих процесів, що протікають у клітках, а значить, і в цілісному організмі. При асиміляції відбувається накопичення енергії.

Асиміляція та нерозривно зв'язаний з нею протилежний процес — дисиміляція — лежать в основі Асиміляція та нерозривно зв'язаний з нею протилежний процес — дисиміляція — лежать в основі найважливішої властивості живої матерії — обміну речовин. Характер, цих безперервних процесів визначає життєвість і розвиток організму.

Дисиміляція — це сукупність окислювальних процесів, при яких звільняється енергія. Саме ця енергія використовується Дисиміляція — це сукупність окислювальних процесів, при яких звільняється енергія. Саме ця енергія використовується в подальшому для здійснення всіх життєвих відправлень організму.

Незважаючи на настільки міцну взаємозв'язок і взаємообумовленість, процеси асиміляції і дисиміляції не завжди бувають Незважаючи на настільки міцну взаємозв'язок і взаємообумовленість, процеси асиміляції і дисиміляції не завжди бувають взаємно врівноваженими. Основне значення тут має вік.

Чим молодший організм людини, тим інтенсивніше протікають в ньому процеси асиміляції. Чим молодший організм людини, тим інтенсивніше протікають в ньому процеси асиміляції.

У людей похилого віку, навпаки, дисиміляція переважає над асиміляцією. У людей похилого віку, навпаки, дисиміляція переважає над асиміляцією.

Особливо інтенсивний обмін речовин спостерігається у і підлітків в період статевого дозрівання. Особливо інтенсивний обмін речовин спостерігається у і підлітків в період статевого дозрівання.

Та новонароджених дітей Та новонароджених дітей

Дякуємо за увагу! Дякуємо за увагу!