Скачать презентацию Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012 Скачать презентацию Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012

Алгоритм.ppt

  • Количество слайдов: 21

Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012 Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012

Оберіть вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися (напрям підготовки, спеціальність). Зверніться до приймальної Оберіть вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися (напрям підготовки, спеціальність). Зверніться до приймальної комісії ВНЗ, щоб ознайомитися з правилами прийому та переліком конкурсних предметів, з яких потрібно мати сертифікат ЗНО.

Зайдіть на сайт Українського ЦОЯО testportal. gov. ua та завантажте «Програму створення заяви-реєстраційної картки Зайдіть на сайт Українського ЦОЯО testportal. gov. ua та завантажте «Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2012 році» .

Введіть необхідні дані до програми створення заяви-реєстраційної картки. Увага! За наданою інформацією щодо адреси Введіть необхідні дані до програми створення заяви-реєстраційної картки. Увага! За наданою інформацією щодо адреси місця постійного проживання буде здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами тестування, Надіслані сертифікати та запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Роздрукуйте з програми створення заявиреєстраційної картки: ь заяву-реєстраційну картку; ь контрольно-інформаційний лист; ь довідку Роздрукуйте з програми створення заявиреєстраційної картки: ь заяву-реєстраційну картку; ь контрольно-інформаційний лист; ь довідку з місця навчання (для випускників 2012 року). Перевірте дані в заяві-реєстраційній картці. Внесіть зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Роздрукуйте нову заявуреєстраційну картку.

Особисто оформіть заяву-реєстраційну картку: розбірливо напишіть заяву (зразок текста заяви надано у програмі створення Особисто оформіть заяву-реєстраційну картку: розбірливо напишіть заяву (зразок текста заяви надано у програмі створення заяви-реєстраційної картки).

Текст заяви • Текст заяви треба переписати з програми створення заявиреєстраційної картки. Текст заяви • Текст заяви треба переписати з програми створення заявиреєстраційної картки.

Поставте дату і особистий підпис Розбірливо друкованими літерами в кожній клітинці окремо внесіть особисті Поставте дату і особистий підпис Розбірливо друкованими літерами в кожній клітинці окремо внесіть особисті та паспортні дані Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3 х 4 у відповідних місцях заяви-реєстраційної картки

Правильно оформлена заявареєстраційна картка Правильно оформлена заявареєстраційна картка

Зробіть ксерокопію паспорта (особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня Зробіть ксерокопію паспорта (особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня 2011 року не виповнилося шістнадцять років, можуть подавати копію свідоцтва про народження). На копії документа зробіть надпис Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, засвідчений в установленому законодавством порядку.

Зробіть ксерокопію документа про повну загальну середню освіту. На копії документа, зробіть надпис Згідно Зробіть ксерокопію документа про повну загальну середню освіту. На копії документа, зробіть надпис Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, засвідчений в установленому законодавством порядку.

Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки довідку з місця навчання та оформіть її у Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки довідку з місця навчання та оформіть її у Вашому навчальному закладі.

Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки контрольноінформаційний лист та скористуйтесь ним для відправки документів. Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки контрольноінформаційний лист та скористуйтесь ним для відправки документів.

За номером заяви – реєстраційної картки або номером поштового відправлення потрібно перевірити на сайті За номером заяви – реєстраційної картки або номером поштового відправлення потрібно перевірити на сайті регіонального центру test. dn. ua стан вашого поштового відправлення ( на сайті буде зазначена інформація про отримання листа, опрацювання інформації та дата друку і відправки сертифікату).

В установлений термін з 1 січня до 20 лютого 2012 року надішліть поштовим відправленням В установлений термін з 1 січня до 20 лютого 2012 року надішліть поштовим відправленням до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 91, м. Донецьк, Донецька область, 83001) комплект реєстраційних документів: ь Заяву-реєстраційну картку. ь Копію паспорта або копію свідоцтва про народження. ь Довідку з навчального закладу або копію атестата. ь ь Копію документа про зміну прізвища або прізвища, імені, по батькові (у разі потреби). Висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у разі потреби.

Після відправлення листа до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно періодично відвідувати поштове Після відправлення листа до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно періодично відвідувати поштове відділення для отримання рекомендованого листа від регіонального центру з сертифікатом або відмовою в реєстрації. Увага! Не надсилайте реєстраційні документи повторно не дочекавшись від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифікат або лист з відмовою. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до поштового відділення. У разі відсутності листа на поштовому відділенні, зателефонуйте до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

Отримання сертифіката Отримайте від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти: ь реєстраційну картку абітурієнта; Отримання сертифіката Отримайте від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти: ь реєстраційну картку абітурієнта; ь бланк сертифіката; ь інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 рік» ; ь повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Персональна інформаційна сторінка Для кожного абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal. Персональна інформаційна сторінка Для кожного абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal. gov. ua створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

Особі, якій відмовлено в реєстрації, ДРЦОЯО рекомендованим поштовим відправленням надсилає вмотивовану відмову в реєстрації Особі, якій відмовлено в реєстрації, ДРЦОЯО рекомендованим поштовим відправленням надсилає вмотивовану відмову в реєстрації та документи, подані нею. ! Тільки після отримання відмови особа може надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти комплект реєстраційних документів повторно, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому разі до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру оцінювання якості освіти про відмову в реєстрації. ! Тільки після отримання сертифікату абітурієнт може внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. У такому разі абітурієнт, крім комплекту реєстраційних документів, має надіслати отриманий раніше сертифікат. • Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня 2012 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Проблеми реєстрації минулого року 1. Неналежне оформлення документів: • невірно оформлений текст заяви, не Проблеми реєстрації минулого року 1. Неналежне оформлення документів: • невірно оформлений текст заяви, не вказана дата заповнення заяви, відсутність фото або їх неідентичність, не поставлений підпис; • зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних (помилки в ПІБ, індексі, неспівпадіння заявленої категорії випускника та довідки). 2. Наявність не всіх документів, необхідних для реєстрації. 3. Повторна відправка листа, не дочекавшись відповіді від регіонального центру (лист з сертифікатом або лист з відмовою). 4. Передача бланка заяви-реєстраційної картки іншим особам. 5. Повернення листів до регіонального центру з сертифікатами: • невірно вказана адреса; • закінчення терміну зберігання 6. Подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

Джерела інформації щодо ЗНО 2012 Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal. gov. ua Джерела інформації щодо ЗНО 2012 Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal. gov. ua Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test. dn. ua