№ 3, листопад 2016 Сьогодні у випуску:
Найсвіжіші шкільні новини 14 листопада учениця 8 А класу Ярошенко Лілія прийняла участь у міському конкурсі "Лідер-Фест 2016", у номінації кіномистецтво, де продемонструвала суддям відеоролик відзнятий до місячника воєннопатріотичного виховання. 16 листопада відбулося нагородження, де лише Лілію нагородили у цій номінації. А Танцюра Христина була обрана ведучою для цих заходів. Радіємо за наших дівчаток ! Аноним: Люблю парламент Аноним: Секта привет Аноним: 11 классу фарту Маша: Передаю привет Диме Даша: Передаю привет Илье Зелень: Валуйко, веселись Маша: Хаюшки, Назарчик Зелень: Передаю привет Диме Зеленскому Аноним: Лела Ярош , жди сюрприз
Найсвіжіші шкільні новини Він над усе любив життя і труд. Мав світлий розум, вмілі руки. Про нього пам’ять бережуть в серцях учні, товариші та онуки. . 16 листопада відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Будницькому Данилу Борисовичу - першому директору нашої школи. У цьому місяці шкільним парламентом "Юність" були організовані рухливі перерви для початкових класів)
Найсвіжіші шкільні новини 11. 11 пройшов Регіональний дебатний турнір в німецькому форматі «Молодь дебатує» . Це вже другий етап німецько-українського проекту. Реалізацію проекту взяли на себе партнерські організації Internationales Haus Sonnenberg, що сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті, і Ed. Camp Ukraine, яка зібрала навколо себе спільноту відповідального вчительства в Україні. Проект проходить за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини. На заході були присутні представники партнерських організацій. В турнірі прийняли участь 16 учнів трьох навчальних закладів Дніпра – СЗШ № 123, Спеціалізована школа 55 інформаційно-технологічного профілю, Міський Юридичний ліцей. Вирішувалося питання, хто буде представляти м. Дніпро на півфіналі та фіналі в грудні цього року в Харкові. Школу № 123 захищали Танцюра Христина(11 клас), Лобода Дарина(11 клас), Полуян Данило (11 клас), Поденко Катерина (10 клас). Перші місця посіли – Тихонова Н. та Білоусов Е. (Міський юридичний ліцей), Богомаз Н. (школа № 55) та Лобода Д. (школа № 123), які і будуть представляти м. Дніпро в Харкові.
Найсвіжіші шкільні новини 18. 11. 16 відбувся виховний захід "Батьки і Діти. Чи вічна ця проблема? " Захід було поділено на 2 частини: теоретичну та практичну. На теоритичній частині діти поділилися своїми знаннями з батьками, а на практичній частині було проведено 4 гри, під час яких діти закріпили свої знання, а батьки знайшли свої помилки у вихованні. Діти разом із батьками залишилися задоволені від заходу. Закінчили виховну годину сімейним чаюванням. Дякуємо Кошиль Л. В.
Найсвіжіші шкільні новини 22. 11 - 23. 11 до Дня Гідності та Свободи, шкільним парламентом "Юність" були проведені міні-екскурсії "Щоб пам'ятали. . . ", до стендів небесної сотні та загиблих в зоні АТО колишніх випускників. Діти мали змогу поширити свої знання щодо двох революцій (Помарансової революції та революції Гідності), дізналися більше про Небесну Сотню та вшанували пам'ять нашим героям : Томіловичу Денису, Буші Константина, Халіна Володимира. Аноним: Привет, Матухно Леви Катя: Передаю привет парламенту Аня Саенко: Передаю привет Еве Парламент «Юність» : Шановна Олена Миколаївна, вітаємо вас з Днем Народження!! Бажаємо файного настрою, міцного як сталь здоров*я та зарплатні як у Порошенка =)
Найсвіжіші шкільні новини 23. 11. 2016 в нашій школі було зібрання круглого столу на чолі з вчителем історії. Головна мета цього зібрання - це розкриття проблематики двох надзвичайних подій, а саме, двох революцій в Україні: "Помаранчева революція"(2004) і "Революція Гідності"(2013 -2014). Також особливість розкриття - це критичне мислення. По структурі, чітко розбирали події від самого початку до кінця, щоб дізнатися, через що ж відбулися революції і яка була їх ціна, заради перемоги.
Найсвіжіші шкільні новини 24. 11 до місячника родинного виховання, шкільним пресцентром "Дизай+" було створено плакат на тему: "Мрії нашої маленької сім'ї "ЮНІСТЬ"" 24. 11 відбувся виховний захід "Я людина, я маю право", на якому, діти закріплювали знання прав визначених Конвенцією ООН про права дитини. А також, учні мали змогу з солі створити анімації до статей Конвенції. Всім дуже сподобалось. Дякуємо Галині Василівні!
Найсвіжіші шкільні новини 24 листопада у Районному Палаці Творчості відбулося засідання "Дітилідери", на якому були присутні учениці 123 школи: Голова шкільного парламенту Ярошенко Анастасія; Зам. голови шкільного парламенту Саранча Марія. Темою дискусії та тренінгів було: "Самовизначення та самооцінка дітейлідерів". Наші учениці отримали велику кількість позитиву та нових якостей лідерства. З нетерпінням чекаємо наступного засідання! Юлия Олеговна: Надежда Николаевна, тебе привет и мне привет : ) Как здорово, что мы обе с приветом =D Валуйко Назар: Юлия Олеговна желаю вам удачи , здоровья, что бы Львов был незабываемым Богдан Липа: Як вільна пташка, посеред степу, передаю вітаннячко Олені Миколаївні
Найсвіжіші шкільні новини 21. 11 у кабінеті педагогаорганізатора була створена дошка для заміток ( для рубрики шкільної газети #schooltwitter). Учні мали змогу залишити свої привітання та повідомлення, які будуть надруковані у новому випуску шкільної газети! Хто не встиг, приходьте ще, адже випусків шкільної газети буде ще дуже багато. ))) 25. 11 шкільним парламентом "Юність" були організовані рухливі перерви з флешмобами, для учнів старшої школи. Бажаючих потанцювати було чимало )) Дякуємо всім за ваш запал, енергію та позитівні емоції!
Youth news Ось і завершився наш останній місяць осені, а парламент "Юність" продовжує роботу над вирішенням шкільних питань, організуванням шкільних заходів та розвитком своїх лідерських навичок. У цьому місяці парламентом "Юність" були проведені "Рухливі перерви" для учнів початкової школи, а згодом такий захід влаштували і для старшокласників, які залюбки танцювали на перервах. 22 -23 листопада були проведені міні-екскурсії "Щоб пам'ятали! " для учнів 123 школи, з метою донести до дітей усю суть трагедії небесної сотні та закріпити у їхній пам'яті усе пройдене. Також у цьому місяці було проведено рейд перевірки шкільної форми центром "Лідери". До місячника "Родинного виховання" наш прес-центр "Папараці" продемонстрував нову соціальну рекламу "Проти насилля в сім'ї", чим надихнув своїх глядачів до створення щасливої сім'ї. 24 листопада голова шкільного парламенту - Ярошенко Анастасія, та зам. голови - Саранча Марія відвідали засідання "Діти-лідери" у районному палаці творчості, де змогли розвинути свої лідерські навички та отримати велику кількість нової та корисної інформації.
Youth news Для ефективнішого досягнення своїх цілей, парламент "Юність" обговорив усі свої мрії та цілі, і за допомогою центру "Дизайн+" створив плакат на тему "Мрії нашої маленької сім'ї - Юність" Що ж, сподіваємося, що наші юні працівники досягнуть усі свої цілі та йтимуть тільки вперед!
Весела перерва Цього місяця в нашій школі панував гарний настрій. Дітки мали змогу потанцювати під рухливу музику. )Учні старших класів проводили рухливі фіз-хвилинки, які дуже сподобалися малечі. Діти дуже вдячні за такі заходи й хочуть , щоб їх проводили частіше!)Місяць пройшов весело!)
Провокаційні опитування "У листопаді на соц. сторінці нашої школи, шкільним прес-центром було проведено опитування серед учнів за темою : "Які спортивнорозважальні заходи в нашій школі вам подобаються? Чому? " Це опитування створювалось з метою, визначити охочість учнів до спортивного вихованя та з`ясувати ставлення школярів до подібних заходів. Тож підводимо підсумки : Переможцем цього опитування став "Кубок директора", цей вид спортивного змагання припав до душі аж 31% чоловік серед наших школярів. Друге місце отримують "Флешмоби" 22%. Тож ми можемо сказати, що наші учні не тільки гарцюють на перервах, а й встигають гарненько по танцювати та підготовити наступний флешмоб. На третій сходинці опинився варіант: “Все подобається” 19%. Дуже дякуємо Вам, за таке відверте голосування. Четверте місце -"Просто хочу клацнути, бо я не учень" 12%. Не засмучуйтесь! Головне, що назавжди ці веселі моменти залишаться в ваших світлих головах, та будуть піднімати настрій у скрутні хвилини. П`яте місце -"Квести" 11%. Дуже прикро , що така розвага не набрала достатнього авторитету у учнів, бо особисто нам, дуже подобаються квести. Та останнє місце посіла “спартакіада” 3% голосів.
Провокаційні опитування Ну а 2% осіб обрали варіант: "я не приймаю участь в таких заходах". Дякую всім за участь у опитуванні. До зустрічі у наступному випуску!" Ярошенко Анастасія: Вітаю з днем народження Олену Миколаївну Лигіну. Бажаю успіхів та наснаги! Шаран Лера: Приветик, Юлия Олеговна , как прошла ваша сессия? Ева Лынник: Желаю успехов в учебе Костовяту Илье Аноним: Юлии О. и Надежде Н. Успехов
Запитай у старших Ось і пролетіла навчальна осінь. Для когось, це була перша в житті осінь навчання у школі, а для когось остання у цьому році. Першокласники радіють її завершенню, адже вони отримали перші знання. А випускники розуміють, що ще трішки і почнеться нове доросле життя. Але всі вони з нетерпінням чекають зимових канікул. Давайте ж дізнаємось у наших вчителів, як вони провели цю осінь. 1. Чи адаптувались ви до роботи? - А, так. А ось діти не знаю. - Так, адаптувалась. - Скоріше за все, так.
Запитай у старших 2. Чи допомагаете ви дітям у навчанні? - Не знаю, можливо. - Так, підказую, допомагаю. - Підгоняю їх, даю їм поштовх. 3. Як ви вважаєте, сучасні технології завають дітям на уроці? - Ні, якщо ними правильно користуватися. - Ні, дуже навіть допомагають. Ось ми і дізнались як провели осінь вчителі. Будемо чекати казкової зими!
Масаж для мізків 1. Яку воду можна принести в ситі? 2. Кінь перевозить 10 кг вугілля, а поні — 10 кг вати. У кого вантаж важчий? 3. Що посеред землі стоїть? 4. Яке колесо не крутиться в автомобілі, коли він їде? 5. На небі одна, у баби дві, а у дівки немає. 6. Коли ми дивлячись на цифру «два» , кажемо «десять» ? 7. Складіть віршик з шести літер. 8. Їде чоловік у потязі, сниться йому, що сидить він на підлозі, а дошки у безодню летять. Глядь— лише одна дошка залишилась. Що треба зробити чоловіку, аби не впасти? 9. Від чого у качки ноги червоні? 10. В якому морі води немає? 1. Королева, 2. Шахи, 3. Морква, 4. Добробут. 1. Заморожену. 2. Вантаж однаковий — 10 кг. 3. Літера «м» . 4. Запасне. 5. Літера «б» . 6. Коли стрілка годинника показує десять хвилин. 7. Віршик. 8. Прокинутись. 9. Від колін. 10. У тому, що на карті в атласі.
Батьківський куточок Клятва батьків : Ніколи не заходити у школу… більше десяти разів на тиждень. Ніколи не дивитися щоденники своїх дітей у поганому настрої… Ніколи не ходити на батьківські збори… без привітної посмішки. Сварити своїх дітей… тільки у крайніх випадках. Виконувати за дітей домашнє завдання… Ніколи! Десять заповідей для батьків : 1. Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти або такою, як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою! 2. Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той – третьому, і це незворотний закон подяки. 3. Не зганяй на дитині свої образи, щоб у старості не їсти гіркий хліб. Бо що посієш, те й зійде. 4. Не стався до проблем дитини зверхньо. Життя дає кожному те, що йому під силу, і будь упевнений: для неї воно важке не менше, ніж для тебе, а може й більше, оскільки в неї немає досвіду. 5. Не принижуй! 6. Не забувай, що найважливіші зустрічі людини – це її зустрічі з дітьми. Звертай більше уваги на них – ми ніколи не можемо знати, кого ми зустрічаємо в дитині. 7. Не муч себе, якщо не можеш зробити щось для своєї дитини. Муч, якщо можеш, але не робиш. Пам’ятай: для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все! 8. Дитина – це не тиран, що заволодів усім твоїм життям, не тільки плід плоті й крові. Це, та сама дорогоцінна чаша, яку Життя дало тобі на зберігання й розвиток у ньому творчого вогню. Це розкріпачена любов матері й батька, у яких буде рости не «наша» , «своя» дитина, а душа, дана на зберігання. 9. Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій дитині того, що не хотів би, аби робили твоїй. 10. Люби свою дитину будь-якою – неталановитою, невезучою, дорослою. Спілкуючись із нею, радій, тому що дитина – це свято, яке поки що з тобою! За матеріалами інтернет-ресурсів.
Школа безпеки Зважаючи на те, що вересень – початок навчального року і безліч школярів щодня ступають на проїжджу частину, навіть якщо на пішоходних переходах, і у школах всі дружно проводять профілактичні заходи «Діти на дорозі» , ми вирішили нагадати основні правила пішохода! Це ніколи не завадить! Пам'ятка пішохода: 1. Пішохід повинен рухатися тротуаром, тримаючись праворуч. 2. Ні в якому разі не можна перебігати проїжджу частину — це дуже небезпечно для життя і здоров’я! 3. Не можна виходити на проїжджу частину перед автобусом, що стоїть. Водій, який об'їжджатиме автобус, вчасно не помітить вас і не встигне загальмувати. 4. Якщо поблизу немає пішохідного переходу, то, підійшовши до проїжджої частини вулиці, слід спочатку подивитися ліворуч, переконатися у відсутності транспорту, потім дійти до її середини, подивитися праворуч і, переконавшись у безпеці, дійти до кінця проїжджої частини. 5. Якщо на вулиці є підземний пішохідний перехід, обов'язково користуйся ним, переходячи вулицю. 6. Чекати автобус або тролейбус потрібно на спеціально вказаних зупинках, не виходячи з тротуару на проїзну частину. 7. Не можна перебігати дорогу перед транспортом, що рухається, — автомобіль зразу зупинити неможливо. Запам'ятай, що взимку це набагато небезпечніше. 8. У місцях, де встановлено світлофори, пішохід має користуватися його сигналами. 9. Переходити дорогу можна лише на зелене світло, переконавшись, що транспорт зупинився. 10. Червоне світло забороняє переходити дорогу. 11. На жовте світло переходити дорогу забороняється, але якщо воно загорілось, коли пішохід дійшов до середини дороги, він має зупинитися і дочекатися зеленого світла
А далі… Костовят Илья: Передаю привет Назару Валуйко и всем удачи Валуйко Назар: Передаю привет Илюхе Костовяту Успехов Зелени и Ярохе Аня Краснощекова (11 класс): Усім привіт і гарного настрою Кристина Матухно: Шаран Лере и Юлии Яцыне большой привет)) Газета “Вшколі” Редактор: Матухно Х. Журналісти: Танцюра Х. , Ярошенко А. , Полєщук К. , Краснощокова А. , Крамар К. , Ткач О. , Шаран В. . Фото: Соколова К. Думка авторів газети “Вшколі” може не збігатися з думкою адміністрації школи.