Скачать презентацию 10 топових професій майбутнього 1 Інженерні спеціальності 2 Скачать презентацию 10 топових професій майбутнього 1 Інженерні спеціальності 2

2d116377b67ce9485af91c5ff081909b.ppt

  • Количество слайдов: 26

10 топових професій майбутнього 1. Інженерні спеціальності. 2. ІТ і розробники комп'ютерного апаратного забезпечення. 10 топових професій майбутнього 1. Інженерні спеціальності. 2. ІТ і розробники комп'ютерного апаратного забезпечення. 3. Нанотехнології охоплять усі сфери : машинобудування , космічні технології , харчову промисловість , медицину. Вважається , що країну, що добилася прориву в розвитку нанотехнологій , чекає світове лідерство. 4. Спеціальності на стику електроніки та біотехнологій. 5. Маркетинг і продажі. 6. Спеціальності, пов'язані з сервісом. 7. Логістика. "Логістика - теорія і практика управління матеріальними та інформаційними потоками в процесі руху товару. " 8. Екологія. Спеціальність еколога вимагатиме знання фізики, хімії та біології, навичок комп'ютерного моделювання. 9. Медичні спеціальності, пов'язані з пошуком засобів продовження життя. 10. Хімія. Фахівці в галузі хімії будуть особливо затребувані в сфері енергетики.

https: //sites. google. com/site/ecoprosvita/ Сайт спрямований на вчителів шкіл та учнів, для розвитку екологічної https: //sites. google. com/site/ecoprosvita/ Сайт спрямований на вчителів шкіл та учнів, для розвитку екологічної грамотності та екопросвіти молоді. ГОЛОВНА АРХІВ ЗУСТРІЧЕЙ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ ШКОЛИ НОВИНИ ПУБЛІКАЦІЇ Семінар-Тренінг 2015 ФОТО

Методичні рекомендації для наукової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Буждиган О. Я. , Руденко Методичні рекомендації для наукової роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Буждиган О. Я. , Руденко С. С. , Зароченцева О. Д. , Костишин С. С.

Go. ECO - корисна програма для пристроїв на Android. Go. ECO являє собою набір Go. ECO - корисна програма для пристроїв на Android. Go. ECO являє собою набір калькуляторів, які дозволяють розраховувати ефективність і грошову економію від різних енергоефективних модернізацій у будинку або квартирі. Навчіть дітей економити енергію міняючи старі лампочки на нові енергоефективні! Покажіть їм чи доцільно міняти старі вікна або утеплювати стіни!

READ PDF SUBSCRIBE SEPTEMBER VOL. 8 | ISSUE 3 READ PDF SUBSCRIBE SEPTEMBER VOL. READ PDF SUBSCRIBE SEPTEMBER VOL. 8 | ISSUE 3 READ PDF SUBSCRIBE SEPTEMBER VOL. 8 | ISSUE 4

htwins. net Natural Inquirer(a middle school science education journal) www. agclassroom. org/imode. cfm htwins. net Natural Inquirer(a middle school science education journal) www. agclassroom. org/imode. cfm

Агрознання Таємниця товарів Замальовки: Агромалюнки Агрознання Таємниця товарів Замальовки: Агромалюнки

Екологія в дослідах. Методичні рекомендації для наукової роботи в навчальних закладах різного типу: У Екологія в дослідах. Методичні рекомендації для наукової роботи в навчальних закладах різного типу: У 2 -x ч. Частина-1, вип. 2. / О. Я. Буждиган, С. С. Руденко, О. Д. Зароченцева, С. С. Костишин. − Чернівці: Місто, 2015. – 168 с.

1. 1. Дослідження біорізноманіття фітоценозу Дослідження направлене на оцінку фітоценозів та угруповань безхребетних за 1. 1. Дослідження біорізноманіття фітоценозу Дослідження направлене на оцінку фітоценозів та угруповань безхребетних за основними екологічними показниками біорізноманіття (видової рясності, видового багатства, видового різноманіття та конкурентної структури); на порівняння біорізноманіття за різного антропогенного впливу та типу господарського використання угруповань; а також на усвідомлення ролі біорізноманіття для функціонування Біосфери.

1. 2. Алелопатія: дослідження токсичності рослин (природні гербіциди) Експеримент направлений на дослідження алелопатичних взаємодій 1. 2. Алелопатія: дослідження токсичності рослин (природні гербіциди) Експеримент направлений на дослідження алелопатичних взаємодій між рослинами на прикладі горіха волоського та проростків томатів; на спостереження візуальних змін рослин, що зазнали токсичного впливу, а саме (кольору листя, довжини та маси стебла та коріння, відмирання рослин); а також на усвідомлення ролі алелопатії рослин в сільському господарстві.

1. 3. Дослідження рослин внутрішньовидової конкуренції Експеримент направлений на дослідження внутрішньовидової конкуренції рослин за 1. 3. Дослідження рослин внутрішньовидової конкуренції Експеримент направлений на дослідження внутрішньовидової конкуренції рослин за ресурси навколишнього середовища, що викликана підвищеним рівнем чисельності популяції; на спостереження візуальних змін (відсоток проростання, колір листя, довжина та маса стебла та коріння, відсоток виживання особин) в популяціях, які зазнали відхилення від оптимальної просторової структури; а також на усвідомлення механізмів та ролі внутрішньопопуляційного регулювання чисельності популяції для забезпечення стійкого рівноважного стану популяції зокрема та біоценозів в цілому.

1. 4. Дослідження біоценозів сукцесійних змін Дослідження направлене на аналіз фітоценозів на різних стадіях 1. 4. Дослідження біоценозів сукцесійних змін Дослідження направлене на аналіз фітоценозів на різних стадіях сукцесії, а саме: ділянок луки з різною відстанню від лінії лісу та різновікових зрубів; на спостереження змін чисельності видів, їх рясності, просторової вертикальної структури фітоценозу (ярусності) та біомаси за умов сукцесійного процесу; на вивчення впливу сили та напрямку вітру на ступінь сукцесійного заростання луки та зрубів; а також на усвідомлення ролі сукцесій в стабілізації екосистем.

2. 1. Дослідження особистого внеску у парниковий ефект та енергетичну кризу Біосфери Дослідження направлене 2. 1. Дослідження особистого внеску у парниковий ефект та енергетичну кризу Біосфери Дослідження направлене на оцінку власного внеску у парниковий ефект Біосфери, а також на усвідомлення проблеми енергетичної кризи Землі.

2. 4. Дослідження екологічного сліду (Ecological Footprint) Дослідження направлене на оцінку власного екологічного сліду, 2. 4. Дослідження екологічного сліду (Ecological Footprint) Дослідження направлене на оцінку власного екологічного сліду, особистісного внеску в екологічний слід планети, а також на усвідомлення яка сфера життя вносить найбільший внесок у величину сліду.

3. 2. Дослідження споживання та економії енергії Експеримент направлений на вивчення шляхів споживання та 3. 2. Дослідження споживання та економії енергії Експеримент направлений на вивчення шляхів споживання та економії електроенергії, а також на усвідомлення особистісного внеску у витрати енергоресурсів.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА ТА ПРОСВІТА УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ» - 2015 Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА ТА ПРОСВІТА УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ» - 2015 Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 25. 03. 2015 20 – 22 березня 2015 року проведено навчальний семінартренінг для вчителів сільських шкіл «Екологічна освіта та просвіта учнів загальноосвітніх шкіл» . Реєстрація учасників та відкриття заходу проходили на кафедрі екології та біомоніторингу ЧНУ ім. Ю Федьковича, практична частина – в резорті «Шешори» (с. Шешори Косівського району Івано-Франківської області). Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Керівник проекту за грантом учасників обмінів – к. б. н. Буждиган О. Я.

Т. О. Халявка Практикум з екології (рівень стандарту). 2013 ЗМІСТ Передмова. . . . Т. О. Халявка Практикум з екології (рівень стандарту). 2013 ЗМІСТ Передмова. . . . . . . 3 Практична робота № 1. Аналіз особливостей історичних етапів взаємодії суспільства і природи. . . . . 4 Практична робота № 2. Порівняння обсягів і структури забруднення міст України. . . . . . . 7 Практична робота № 3. Вплив інтенсивності ерозійних процесів на стан ґрунтового покриву. . . . . 14 Практична робота № 4. Аналіз схем колообігу основних речовин у природі на предмет зміненості їхніх ланок антропогенною діяльністю. . . 18 Практична робота № 5. Існуюча й оптимальна структури природокористування в Україні. . . . . 24 Практична робота № 6. Аналіз особливостей розвитку заповідної мережі України. . . . . 29 Практична робота № 7. Аналіз співвідношень природних і антропогенних угідь своєї області, адміністративного району й порівняння їх з оптимальними показниками. . . 33 Завдання для контролю та самоконтролю. . . . 40 Використана література. . . . . . 52

https: //nenc. gov. ua/? page_id=717 Екологічна лінія – SOS» Відкрито «Екологічну лінію – SOS» https: //nenc. gov. ua/? page_id=717 Екологічна лінія – SOS» Відкрито «Екологічну лінію – SOS» Клімат-Еко-Енергія Навчально-науковий Аудиторіум Програма GLOBE Міжнародна програма "Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля" «

 Серпень 20 th, 2015 Коментарів немає » 19 -20 серпня ц. р. у Серпень 20 th, 2015 Коментарів немає » 19 -20 серпня ц. р. у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України проведено Всеукраїнську серпневу конференцію «Педагогічний пошук-2015» . На конференції обговорювалися питання розвитку екологобіологічної освіти дітей та молоді в контексті сучасної освітньої політики; взаємодії завдань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у створенні єдиного освітнього середовища; державних стандартів повної загальної середньої освіти, навчальних планів, програм, підручників та посібників біологічного змісту; шляхів формування змісту біологічної освіти повної загальної середньої освіти. Учасниками заходу стали біля 100 педагогів (методисти позашкільних навчальних закладів, фахівці інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі біології загальноосвітніх навчальних закладів, наукові та науково-педагогічні працівники

Обласна польова екологічна практика. Посвята в екологи. Липень 13 th, 2015 Коментарів немає » Обласна польова екологічна практика. Посвята в екологи. Липень 13 th, 2015 Коментарів немає » З 26 червня 2015 року на території геологічної пам’ятки природи «Бутова гора» , що на Шишаччині, де жив і працював видатний вчений, перший Президент Української академії наук В. І. Вернадський, для слухачів очно-заочної біологічної школи проводиться обласна польова екологічна практика. Організатор практики – Полтавський обласний екологонатуралістичний центр учнівської молоді. Практика проходить у формі наметового містечка.

1. Національний етап Міжнародного конкурсу науково- технічної творчості школярів «Енергія і середовище – 2016» 1. Національний етап Міжнародного конкурсу науково- технічної творчості школярів «Енергія і середовище – 2016» м. Київ лютий 2. «Intel. Еко Україна» - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF 2016 3. Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму: - учнівська молодь 4. Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників 5. Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт -2016 6. Всеукраїнська природнича школа учнівської молоді 7. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» м. Київ березень Національний університет біоресурсів та природокористування, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді 8. Всеукраїнський турнір юних натуралістів