Скачать презентацию Живи добро звершай Та нагород за це не Скачать презентацию Живи добро звершай Та нагород за це не

444.pptx

  • Количество слайдов: 14

Живи, добро звершай! Та нагород за це не вимагай! Хай оживає істина стара: Людина Живи, добро звершай! Та нагород за це не вимагай! Хай оживає істина стара: Людина починається з добра!

В кожної дитини повинна бути родина В кожної дитини повинна бути родина

Блаже нна ма ти Тере за Агнеса Гонжа Боякшу (26 серпня, 1910 — 5 Блаже нна ма ти Тере за Агнеса Гонжа Боякшу (26 серпня, 1910 — 5 вересня, 1997) католицька черниця, засновниця доброчинних місій, лауреат Нобелівської премії миру за 1979 рік. Впродовж понад сорока років допомагала злиденним, хворим і сиротам.

Настанови Матері Терези - Любіть один одного, як Бог любить кожного з вас: сильною Настанови Матері Терези - Любіть один одного, як Бог любить кожного з вас: сильною і особливою любов'ю. Нехай кожен буде милий з іншим. - Якщо ви хочете бути щасливою родиною, якщо ви хочете бути святою родиною, віддайте свої серця любові. - Ми не можемо робити великих справ, лише малі з великою любов'ю. Я вірю в малі справи, саме в них наша сила. - У цьому секрет добра: спочатку воно слабке, але всемогутнім стає в кінці. Зло, навпаки, всемогутнє спочатку, але слабшає з часом.

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ДЯКУЮ ЗА УВАГУ