Запровадження інноваційного проекту «Шкільний учнів c ький квиток»

 • Размер: 1.1 Mегабайта
 • Количество слайдов: 19

Описание презентации Запровадження інноваційного проекту «Шкільний учнів c ький квиток» по слайдам

Запровадження інноваційного проекту Шкільний учнів c ький квиток в загальноосвітніх навчальних закладах Дніпропетровської області Запровадження інноваційного проекту «Шкільний учнів c ький квиток» в загальноосвітніх навчальних закладах Дніпропетровської області

ЗРАЗОК ТА ОПИС ШКІЛЬНОГО ЕЛЕКТРОННОГО УЧНІВСЬКОГО КВИТКА ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Міністерства освіти і науки України № 1120ЗРАЗОК ТА ОПИС ШКІЛЬНОГО ЕЛЕКТРОННОГО УЧНІВСЬКОГО КВИТКА ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Міністерства освіти і науки України № 1120 від 09. 12. 2008 року І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ Шкільний електронний учнівський квиток (надалі — учнівський квиток) — це персональні дані про особу (учня), що навчається у загальноосвітньому навчальному закладі, занесені в централізований банк даних Міністерства освіти і науки України (ІВС «ОСВІТА») та частково відтворені в пластиковій картці. Персональні дані про учня, що відтворюються на картці: а) прізвище, ім’я, по батькові, цифрова фотографія; б) серія та номер електронного учнівського квитка; в) індивідуальний штрих-код квитка; г) дата видачі учнівського квитка та термін його дії. Дані про навчальний заклад, що відтворюються на картці: а) назва навчального закладу; б) посада, прізвище та ініціали керівника навчального закладу; в) підпис керівника та печатка навчального закладу; г) додаткова інформація навчального закладу (на вимогу навчального закладу). Додатково на пластиковій картці може відтворюватись інформація про виробника пластикової картки; логотипи, піктограми та інші графічні елементи, що вказують на використання учнівського квитка в інших системах електронного обліку (системи безпеки, контролю доступу, тощо). Пластикова картка може бути виконана з вмонтованим чіп-модулем. Картки повинні бути виконані з врахуванням вимог стандартів ISO 7810: 2003; 7816 -1: 1998; 7816 -2: 1999; 14443 -1: 2000; 14443 -2: 2001.

2. ОПИС ЛИЦЬОВОЇ СТОРОНИ КАРТКИ  Обов'язковим елементом дизайну лицьової сторони картки є надпис УЧНІВСЬКИЙ2. ОПИС ЛИЦЬОВОЇ СТОРОНИ КАРТКИ Обов’язковим елементом дизайну лицьової сторони картки є надпис «УЧНІВСЬКИЙ КВИТОК» — назва документу. Додатково, на лицьовій стороні картки можуть розташовуватись логотипи, піктограми та інші графічні елементи, що вказують на використання учнівського квитка в інших системах електронного обліку. Розташування цих елементів не повинно перекривати надпис «УЧНІВСЬКИЙ КВИТОК» та в інший спосіб заважати візуальній ідентифікації документа за його назвою.

3. Зразок лицьової сторони шкільного учнівського квитка 3. Зразок лицьової сторони шкільного учнівського квитка

4. ОПИС ЗВОРОТНОЇ СТОРОНИ КАРТКИ На зворотній стороні картки повинні розташовуватися такі елементи: a) 4. ОПИС ЗВОРОТНОЇ СТОРОНИ КАРТКИ На зворотній стороні картки повинні розташовуватися такі елементи: a) у лівій верхній частині картки розміщується фотографія учня розмірами не меншими за 21 x 27 мм; b) під фотографією міститься поле «Примітка» для внесення додаткової інформації навчального закладу (за бажанням навчального закладу); c) в лівій нижній частині картки міститься поле для відтворення штрих-коду квитка; d) праворуч від фотографії зверху вниз відтворюються: e) повна назва навчального закладу; прізвище, ім’я та по батькові учня; серія та номер учнівського квитка; f) праворуч від поля «Примітка» зверху вниз відтворюються дата видачі учнівського квитка та термін його дії; g) праворуч від поля «Штрих-код» зліва направо відтворюється інформація про посаду керівника навчального закладу, його підпис, прізвище та ініціали. h) вище над прізвищем та ініціалами керівника навчального закладу відтворюється печатка навчального закладу розмірами в діаметрі, не меншими від 15 мм; i) справа внизу учнівського квитка може відтворюватись інформація про виробника картки; j) під полем для розташування штрих-коду квитка може відтворювати службова інформація, що відноситься до систем електронного обліку.

5. ЗРАЗОК ЗВОРОТНОЇ СТОРОНИ КАРТКИ 5. ЗРАЗОК ЗВОРОТНОЇ СТОРОНИ КАРТКИ

  Інформуємо Вас, що одним із головних інноваційних проектів є створення єдиного інтегрованого Інформуємо Вас, що одним із головних інноваційних проектів є створення єдиного інтегрованого інформаційного середовища України в галузі освіти – Державної інформаційно-виробничої системи «ОСВІТА» (наказ МОН України 10. 12. 2003 № 811, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16. 02. 2004 за № 201/8800). Одним з завдань ІВС «ОСВІТА» є створення та супроводження єдиної бази даних учнів та студентів в Україні. Забезпечити регулярний та повний збір інформації про учнів шкіл може впровадження єдиного шкільного учнівського квитка. В 2008 р. наказом МОН України № 1120 від 09. 12. 2008 розпочато експеримент по впровадженню шкільних учнівських квитків, про що повідомлено Міністерство транспорту та зв’язку України з метою надання пільг учням загальноосвітніх навчальних закладів України для проїзду на міському та приміському пасажирському транспорті. У Києві квиток апробований в рамках впровадження проекту «Комплексна система безпеки навчального закладу» , де на квиток також покладено функцію реєстрації та проходу учнів в шкільні приміщення через систему контролю та управління доступом. Як ідентифікатор в системі використовується безконтактний чіп-модуль, вмонтований в картку. Цей модуль дозволяє використовувати одну й ту ж картку для ідентифікації особи в різних за призначенням системах, включаючи роботу з комп’ютерами, Інтернетом, проїздом в транспорті, тощо. В 2013 році відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 23. 07. 13 № 591/0/212 -13 «Про запровадження інноваційного проекту «Шкільний учнівський квиток» в загальноосвітніх навчальних закладах області» починається запровадження шкільнго учнівського квитка єдиного зразка.

 Для чого потрібен шкільний учнівський квиток: • забезпечує пільговий проїзд учнів у міському та Для чого потрібен шкільний учнівський квиток: • забезпечує пільговий проїзд учнів у міському та приміському пасажирському транспорті; • персоніфікований захищений від підробок документ, що підтверджує особу учня, навчальний заклад, в якому він навчається, в якому населеному пункті знаходиться навчальний заклад та містить основну інформацію про особу; • може використовуватися як картка доступу до навчального закладу. Документ, який забезпечує захист від несанкціонованого доступу в навчальний заклад сторонніх осіб; • перший в житті персоніфікований офіційний документ, який виховує в дитині відповідальність та самостійність; • дає можливість користуватися пільгами на певні послуги та розважальні заходи (ТРЦ “ДАФІ”, кінотеатр “Січ”, Історичний музей ім. Д. І. Яворницького, Художній музей, Академічний Український Музикально-Драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, Дім органної музики, театр одного актора “Крик”, Планетарій ); • отримання пільг для доступу до інтернет-ресурсів (Windows\Office); Також введення шкільного учнівського квитка єдиного зразка необхідно для здійснення контролю відшкодування пільг за проїзд у залізничному транспорті (рахунки від Мінінфраструктури перевищують дані МОНУ майже у 3 рази), моніторингу загальноосвітнього процесу, збору статистичних даних з боку МОНУ для виконання прогнозів з метою прийняття управлінських рішень в галузі освіти.

Загальна процедура замовлення учнівського квитка  Процедура замовлення учнівського квитка практично не відрізнятиметься від процедуриЗагальна процедура замовлення учнівського квитка Процедура замовлення учнівського квитка практично не відрізнятиметься від процедури замовлення документів про освіту. У кожному навчальному закладі та районному відділі освіти (РВО) призначаються відповідальні особи, які збиратимуть анкети, замовлення по школ і та скановані фото учнів (фото сканується у роздільній здатності 300 піксель/дюйм, розмір 3 х4, формат JPG, файл називається прізвищем, ім’ям та по батькові учня). Після збору всіх необхідних даних відповідальний з РВО формує пакет документів та направляє його до ТОВ «НВП «ОДЦПІТ» . Після обробки заявок ТОВ «НВП «ОДЦПІТ» надсилає електронною поштою відділам освіти списки у розрізі кожного навчального закладу для перевірки. Після перевірки, ТОВ «НВП «ОДЦПІТ» формуються зведені цифрові підтвердження замовлення (позакладно), після отримання яких (з підписом директора та печаткою навчального закладу) ТОВ «НВП «ОДЦПІТ» формує електронні пакети для виготовлення учнівських квитків та відсилає до м. Києва у ДП «Інфоресурс» для присвоєння номерів. Протягом 2 -3 -х тижнів виготовляються шкільні учнівські квитки, про що повідомляється у відділ освіти і відповідальний приїздить (з довіреністю та оригіналом цифрового підтвердження) до ТОВ «НВП «ОДЦПІТ» для отримання шкільних учнівських квитків. Оплата проводиться навчальними закладами протягом 10 банківських днів з моменту отримання учнівських квитків шляхом банківського переказу. Оплата квитків учнів пільгових категорій проводиться управліннями (відділами) освіти згідно кошторису та запланованих у місцевих бюджетах видатків починаючи з 2014 року.

Спрощена процедура замовлення шкільного учнівського квитка  Для економ ії часу замовлення, ресурсів школиСпрощена процедура замовлення шкільного учнівського квитка Для економ ії часу замовлення, ресурсів школи та коштів батьків пропонуємо Вам спрощену процедуру замовлення шкільного учнівського квитка. Спрощена процедура відрізняється від загальної тим, що школи збирають інший пакет документів. По спрощеній процедурі замовлення школа збирає наступний пакет документів: • 1) індивідуальні згоди (залишаються в школі); • 2) замовлення по класам ( для спрощеної процедури ); • 3) загальне замовлення; • 4) фото в цифровому вигляді (розмір фото не повинен перевищувати 500 кб з роздільною здатністю 300 піксель/дюйм )*; *Примітка: щоб не робити паперові фотографії батьки зможуть надати фото в електронному вигляді і таким чином зберегти свої кошти.

Типова форма ЗАМОВЛЕННЯ (спрощеної процедури) по класах на виготовлення шкільних учнівських квитків Штамп навчального закладу ТОВТипова форма ЗАМОВЛЕННЯ (спрощеної процедури) по класах на виготовлення шкільних учнівських квитків Штамп навчального закладу ТОВ «НВП «Обласний Дніпропетровський Центр Прикладних Інформаційних Технологій» ЗАМОВЛЕННЯ на виготовлення шк і льн их учнівських квитків _______________________________________________________________ (повна назва навчального закладу) Керівництво ( навчального закладу ) просить виготовити ______ (кількість) шк і льн их учнівських квитків для учнів (форма навчання) згідно з поданим нижче списком Клас: ___________________ Дата видачі квитків: _____________ Дійсний до: ________________ Директор підпис та печатка ПІБ№ п/п ПІБ Стать Дата народження серія свідоцтва № свідоцтва Форма навчання Джерело фінансування

Пільги Пільгові категорії: 1) сироти; 2) діти, що позбавлені батьківської опіки; 3) інваліди, які мають посвідченняПільги Пільгові категорії: 1) сироти; 2) діти, що позбавлені батьківської опіки; 3) інваліди, які мають посвідчення служби соціального захисту. Пільги надаються на послуги по підготовці, набору та обробці баз даних. Пільги на виготовлення картки учнівського шкільного квитка не надаються.

Вартість • Вартість шкільного учнівського квитка становить 30 грн. ; • Послуги по формуванню базиВартість • Вартість шкільного учнівського квитка становить 30 грн. ; • Послуги по формуванню бази даних для виготовлення 1 (одного) примірника шкільного учнівського квитка складає 7 грн.

Перелік необхідних документів для загальної процедури замовлення шкільного учнівського квитка • 1. ЗАМОВЛЕННЯ по класахПерелік необхідних документів для загальної процедури замовлення шкільного учнівського квитка • 1. ЗАМОВЛЕННЯ по класах на виготовлення шкільних учнівських квитків; • 2. ЗАГАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ від школи на виготовлення шкільних учнівських квитків; • 3. Індивідуальні згоди учнів (залишаються в школах); • 4. Анкета для замовлення шкільного учнівського квитка; • 5. Типовий договір та кошторис для замовлення шкільного учнівського квитка. Всі необхідні документи ви зможете скачати на нашому сайті www. odcpit. dp. ua Навчальний заклад повинен вести книгу обліку шкільних учнівських квитків. Книга обліку ведеться у наступному вигляді: № прізвище , ім’я, по батькові серія номер дата видачі термін дії підпис учня

Типова форма ЗАМОВЛЕННЯ по класах на виготовлення шкільних учнівських квитків Штамп навчального закладу ТОВ «НВП «ОбласнийТипова форма ЗАМОВЛЕННЯ по класах на виготовлення шкільних учнівських квитків Штамп навчального закладу ТОВ «НВП «Обласний Дніпропетровський Центр Прикладних Інформаційних Технологій» ЗАМОВЛЕННЯ на виготовлення шк і льн их учнівських квитків ________________________________________________________________ (повна назва навчального закладу) Керівництво ( навчального закладу ) просить виготовити ______ (кількість) шк і льн их учнівських квитків для учнів (форма навчання) згідно з поданим нижче списком Клас: ___________________ Дата видачі квитків: _____________ Дійсний до: ________________ Директор підпис та печатка ПІБ№ п/п ПІБ Стать Дата народження Примітки 1 2 …

Загальна т ипова форма ЗАМОВЛЕННЯ від школи на виготовлення шкільних учнівських квитків Реєстраційний штамп або бланкЗагальна т ипова форма ЗАМОВЛЕННЯ від школи на виготовлення шкільних учнівських квитків Реєстраційний штамп або бланк навчального закладу ТОВ «НВП «Обласний Дніпропетровський Центр Прикладних Інформаційних Технологій» ЗАГАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ на виготовлення шк і льн их учнівських квитків _________________________________________________ (повна назва навчального закладу) Керівництво ( навчального закладу ) просить виготовити ______ (кількість) шк і льн их учнівських квитків для учнів (форма навчання) із них пільгами користуються ______ (кількість) учнів. Директор підпис та печатка ПІБ

КОНТАКТИ Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Науково-виробниче підприємство „ Обласний Дніпропетровський Центр Прикладних Інформаційних Технологій” тел.КОНТАКТИ Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Науково-виробниче підприємство „ Обласний Дніпропетровський Центр Прикладних Інформаційних Технологій” тел. (056) 778 -06 -67 Анастасія Олександрівна (оператор баз даних по шкільним квиткам) додаткові тел. (056) 778 -06 -49, факс (056) 778 -06 -48 E-mail: [email protected] com Перелік необхідних документів для замовлення шкільного учнівського квитка Ви зможете знайти на нашому сайті www. odcpit. dp. ua

  Дякуємо за увагу, запрошуємо до співпраці! Дякуємо за увагу, запрошуємо до співпраці!