З Днем Народження В День народження тобі, Дорога

Скачать презентацию З Днем Народження В День народження тобі, Дорога Скачать презентацию З Днем Народження В День народження тобі, Дорога

750-z_dnem_narodghennya.pptx

  • Количество слайдов: 15

>З Днем Народження В День народження тобі, Дорога подружка, Я бажаю від душі Щастя З Днем Народження В День народження тобі, Дорога подружка, Я бажаю від душі Щастя повну кружку Зачерпнуть і не пролить Ні однієї краплі, По життю її нести І не стать на граблі!

>Бажаю жити тобі як у казці, де дихає все добром! Де фея дарує людям Бажаю жити тобі як у казці, де дихає все добром! Де фея дарує людям щастя, і обсипає сріблом!

>Посміхаючись забудь про смуток, Посміхаючись забудь про все І згадай – сьогодні свято День Посміхаючись забудь про смуток, Посміхаючись забудь про все І згадай – сьогодні свято День народження твоє. Бачиш – трави зеленіють, Тихо стеляться до ніг Це ж для тебе сонце світить – Хоч зійшло для всіх.

>Сьогодні я з просоння, відразу тобі пишу, З Днем народження, кицюня! Привітати тебе спішу. Сьогодні я з просоння, відразу тобі пишу, З Днем народження, кицюня! Привітати тебе спішу.

>Щоб тобі потонути в любові! Та щоб ти провалилася в безодню ніжності! Та пропади Щоб тобі потонути в любові! Та щоб ти провалилася в безодню ніжності! Та пропади ти зі своїм обранцем на Мальдівах на місяць! Та я тебе бачити не бажаю сумною! Та я б тебе придушила в своїх обіймах! Будь щаслива, моя дорога, подружка! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

>Бажань на світі є багато, І побажати можна все, Та тільки щастя я бажаю, Бажань на світі є багато, І побажати можна все, Та тільки щастя я бажаю, А буде щастя, буде все!

>З нагоди урочистої події – Троянди, усмішки, цілунки, привітання ! Хай втілюються у житті З нагоди урочистої події – Троянди, усмішки, цілунки, привітання ! Хай втілюються у житті найсміливіші мрії І щирих друзів гарні побажання!

>Прийми як належне сьогоднішнє вшанування, повір, ти, як ніхто заслуговуєш добрі слова. Хочу додати Прийми як належне сьогоднішнє вшанування, повір, ти, як ніхто заслуговуєш добрі слова. Хочу додати до всього кошик добрих побажань і легкої радості.

>Як перша квітка, будь красива  І будь весела, як весна.  Усе життя Як перша квітка, будь красива І будь весела, як весна. Усе життя живи щасливо, Кохана будь, й кохай сама!

>Життя прекрасне! І нехай кожен рік, Прожитий тобою, Моя подруга, Підтверджує це Щонайменше років Життя прекрасне! І нехай кожен рік, Прожитий тобою, Моя подруга, Підтверджує це Щонайменше років зі сто! З Днем народження!

>В день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих В день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.