Європейський фінансовий посередник OVB – Info

 • Размер: 837 Кб
 • Количество слайдов: 25

Описание презентации Європейський фінансовий посередник OVB – Info по слайдам

Європейський фінансовий посередник Європейський фінансовий посередник

OVB – Info Косаренко Дмитро 0676590698 Добро п ожаловать OVB – Info Косаренко Дмитро 0676590698 Добро п ожаловать

Європейський фінансовий посередник Фінансова грамотність Забезпечення доходу Житло МАЙБУТНЄ Відповідальність Резервний фонд 10 – 20 Європейський фінансовий посередник Фінансова грамотність Забезпечення доходу Житло МАЙБУТНЄ Відповідальність Резервний фонд 10 – 20 %

Допустимо, що ви надійно застраховані та маєте збереження, які дозволяють вам покрити витрати від 3Допустимо, що ви надійно застраховані та маєте збереження, які дозволяють вам покрити витрати від 3 -6 місяців. При такому надійному фундаменті можна і обдумати варінти інвестування грошей, які ви назбирали.

Куди можна інвестувати гроші? Куди можна інвестувати гроші?

Інвестування 5 різними способами: 1 Власний бізнес 2 Нерухомість 3 Земля 4 Ліквідні капіталовкладення 5 АкціїІнвестування 5 різними способами: 1 Власний бізнес 2 Нерухомість 3 Земля 4 Ліквідні капіталовкладення 5 Акції та облігації 6 Антикваріат

Нерухомість 1 Провести дослідження 2 Найти низький перший вклад 3 Переїхати та починати ремонт 4 Продати,Нерухомість 1 Провести дослідження 2 Найти низький перший вклад 3 Переїхати та починати ремонт 4 Продати, здавати в аренду або знову вкласти гроші в нерухомість 5 Повторити процес 6 Перейти до більшої нерухомості

Депозитні рахунки грошового ринку Приносять більш високі відсотки аніж накопичувальні рахунки. Потребують мінімум грошей дляДепозитні рахунки грошового ринку Приносять більш високі відсотки аніж накопичувальні рахунки. Потребують мінімум грошей для відкриття. Депозитні сертифікати Вони випускаються банками та іншими фінансовими установами від 30 до 10 років. Чим довше вклад, тим вищий відсоток. При знятті коштів раніше установленого терміну потрібно буде заплатити великий штраф. Державні облігації Самий надійний вклад. Вони абсолютно безпечні і пропонують високі відсотки. Якщо терміново потрібні кошти, їх легко перетворити на готівку. Вони забезпечені державною гарантією. Всі ці три виду інвестування – найкраща можливість 3 -6 місяців зберігати та накопичувати капітал.

Інвестування на фондовій біржі Вам прийдеться дуже багато часу витратити на вивчення механізмів та процесів діяльностіІнвестування на фондовій біржі Вам прийдеться дуже багато часу витратити на вивчення механізмів та процесів діяльності біржі. Хоча б для усунення серйозних помилок та правильно вибрати акції. Ретельно вивчить дану область, а потім компанію в яку хочете інвестувати. Не привілейовані акції Доля акцій в компанії – це доля властності в компанії. Володіючи акціями ви можете брати участь в прибутку та ризиках цієї компанії. Інвестування у взаємні фонди Це інвестування на біржі з мінімальним ризиком. Грошовий фонд, який включає тисячу окремих інвесторів. Ці гроші використовуються для придбання диверсифікованого портфеля цінних паперів. Взаємні фонди керуються професіональними менеджерами. Ці люди провели на біржі все своє життя. Перш ніж інвестувати кошти, ретельно проаналізуйте все.

Взаємні фонди з нагрузкою та без нагрузки Перші фонди при покупці або продажу акцій нараховують відсотокВзаємні фонди з нагрузкою та без нагрузки Перші фонди при покупці або продажу акцій нараховують відсоток – 8, 5. Переважна більша частина платиться торговому агенту. Другі фонди можна купувати без уплати комісії, через різних посередників. Порівнювалась робота першого та другого типу фонду. Різниці в прибутку на інвестований капітал вкрай незначний. Ці два типу фондів добре управляються та функціонують практично за однією схемою. Тому немає змісту платити комісію, її треба ще заробити.

Аналіз інвестування у взаємні фонди По-перше, минулі результати рідко використовуються точним орієнтиром результатів в майбутньому. ЯкщоАналіз інвестування у взаємні фонди По-перше, минулі результати рідко використовуються точним орієнтиром результатів в майбутньому. Якщо справи у взаємного фонду ідуть добре, то постійно будуть поступати грошові потоки. І він виросте до таких розмірів, що очікувати великих прибутків буде марно. І коли ми дізнаємось про успішний та процвітаючий фонд буде запізно інвестувати грошіі очікувати зверх прибутки. По-друге, є такі взаємні фонди, які показують довгострокові високі показники росту та розвитку. Для таких фондів підвищення вартості акцій на 10, 20, 30, 40 або 50 відсотків в рік зовсім не рідкість. Дуже часто великий фонд за декілька років досягає таких розмірів, що прибуток перевищує його ринкову вартість. По-третє, взаємні фонди для звичайної людини є гарним інструментом Інвестування. Завдячуючи диверсифіковано му портфелю цінних паперів ваші збитки і прибутки обмежені. Більша частина взаємних фондів функціонує разом із фондовою біржею. Коли на біржі ріст, варість фонду зростає, а коли спад – акції ф онду знижується. По-четверте, висока ліквідність. Як правило, потрібно 72 години. І останнє, можливо саме важливе, що ви можете спокійно зайнятись бізнесом та карєрою.

Дорогоцінні метали Можна інвестувати кошти в золото, срібло та дорогоцінні метали. Можна розглядувати, як не постійніДорогоцінні метали Можна інвестувати кошти в золото, срібло та дорогоцінні метали. Можна розглядувати, як не постійні та небезпечні капіталовкладення. На їх вартість впливає коливання інфляцій. Цими металами займаються самі розумні та хитрі люди. Треба бути дуже уважними та обережними.

Антикваріат та предмети колекціювання. Антикваріат, персидські коври, монети, марки та інші предмети колекціювання. Дійсно, видАнтикваріат та предмети колекціювання. Антикваріат, персидські коври, монети, марки та інші предмети колекціювання. Дійсно, вид інвестування періодично піднімається в ціні, але частіше вартість цих інвестицій падає.

Дрібні акції всіх видів Зазвичай ринок дрібних акцій заповнений підозрюючими працівниками. Окрім того, 80 -90 відсотківДрібні акції всіх видів Зазвичай ринок дрібних акцій заповнений підозрюючими працівниками. Окрім того, 80 -90 відсотків дрібних акцій ніколи не покривають ціну, за якою були продані. Це абсолютно бескорисний спосіб інвестування.

Товари Торговля на товарній біржі – це сама азартна та ризикована гра. Брокерські фірми вимагають підтвердженняТовари Торговля на товарній біржі – це сама азартна та ризикована гра. Брокерські фірми вимагають підтвердження 25 тис. у. о. , які ви з легкістю втратите. Кожного дня втрачають свої кошти навіть найкращі продаці товарами. Тримайтесь подалі від товарної біржі, якщо не збираєтесь присв”ятити цьому все життя.

Фінансове планування – шлях досягнення Цілей: Що посіїш — то й пожнеш! Надійність чи Фінансовий захистФінансове планування – шлях досягнення Цілей: Що посіїш — то й пожнеш! Надійність чи Фінансовий захист (робоча сила, житло, майбутнє) Ліквідність чи Фінансовий резерв ( 6 місяців без втрати рівня життя) Прибуток чи Бізнес. Інвестиції. (20% вільних коштів) Результат: ФІНАНСОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ Фінансова грамотність

Фінансовий захист Зробіть це – Ваш обов”язок перед самим собою, своїм здоров”ям, своєї сім”єю, та власноюФінансовий захист Зробіть це – Ваш обов”язок перед самим собою, своїм здоров”ям, своєї сім”єю, та власною впевненістю. Неважливо, що трапиться, якщо тільки Ви фінансово захищені. Розміщуйте ці кошти надійно та легкодоступно. Таким чином, ви заклали камінь до забезпеченності. Тим самим, Ви досягли мінімум справжньої свободи. Ви маєте змінити ваші звички та переконання.

Фінансова безпека Ви впевненно відчуєте себе тоді коли є достатній капітал, щоб жити на відсотки.Фінансова безпека Ви впевненно відчуєте себе тоді коли є достатній капітал, щоб жити на відсотки. Сума щомісячних витрат *150= необхідний капітал І тому, що, якщо не кошти заважають Вам робите те, для Вас дійсно важливе? Бачите, як важливо приділяти увагу грошам, якого вони заслуговують? Ви просто зобов”язані провести своє життя щасливо!!!!! В. Клемент Стоун “Людина, яка не може економити, не заслуговує того, щоб називатись розсудливим”

Фінансова незалежність Чи маєте Ви мрії? «Не один моральный долг, но и простой личный расчетФінансова незалежність Чи маєте Ви мрії? «Не один моральный долг, но и простой личный расчет должен побудить всех к страхованию жизни» . А. П. Чехов Сэр У нстон Ч рчилль — 61, 63 ии еи премьер-министр Великобритании. « Я не знаю ни одной семьи, которая разорилась, уплачивая страховые взносы, но я знаю семьи, которые разорились, не делая этого » .

Європейський фінансовий посередник Розподіл капіталу по різним активам (приблизна структура) 20 - ЦП таЄвропейський фінансовий посередник Розподіл капіталу по різним активам (приблизна структура) 20 % — ЦП та інвестиційні фонди 25 – пенсійні плани 20 – нерухомість 20 – бізнес 15 – інші, в т. ч. банки

Європейський фінансовий посередник Консервативні інструменти (3-5) • облігації емітентів з рейтингом не нижче А •Європейський фінансовий посередник Консервативні інструменти (3%-5%) • облігації емітентів з рейтингом не нижче А • СК та НПФ • інвестиційні фонди, банки (інвестування в консервативні облігації) • інші компанії, які інвестують в консервативні облігації Помірно – консервативні інструменти (12% — 20%) • взаємні фонди • акції великих компаній • консервативні хедж-фонди • інвестиційні фонди та банки, акції та облігації Агресивні інструменти • хедж – фонди • довірливе управління • акції малих та середніх компаній (підтверджуючі ціновими коливаннями) • опціони та фьючери • валютний ринок

Прибуток Ліквідність Надійність. Основні критерії капіталовкладень: Фінансова грамотність Прибуток Ліквідність Надійність. Основні критерії капіталовкладень: Фінансова грамотність

Тренування дій 1 Відкрийте окремий ощадний рахунок (3 -6 місяців). Вас це зміне в найкращуТренування дій 1 Відкрийте окремий ощадний рахунок (3 -6 місяців). Вас це зміне в найкращу сторону 2 Дізнайтесь у свого фінансового консультанта, який тип страховки вам необхідний для захисту себе та близьких. 3 За допомогою брокера відкрийте рахунок і обережно інвестуйте кошти, починаючи з депозитного рахунка грошового ринку і переходячи до взаїмного фонду. Інвестування в акціії великих компаній трансформує ваше відношення до грошей та бізнесу. 4 Досконально прозондуйте дані, перш ніж інвестуєте кошти в будь які акції.

5 Регулярно читайте: “Forbes”, “Fortune”, “Business Week ”, “Money”, “Wall Street Journal”, “Investors Business. Day”,5 Регулярно читайте: “Forbes”, “Fortune”, “Business Week ”, “Money”, “Wall Street Journal”, “Investors Business. Day”, “ РБК ” та інші. Ці журнали та газети розраховані на людей, які серйозно зацікавленні у своєму фінансовому майбутньому. 6 Почніть накопичувати готівковий резерв для інвестицій в нерухомість. Вибирайте нерухомість, до якої зручно доїхати авто. 7 Якщо ви не маєте власного бізнесу, постійно думайте як його розпочати, бо фінансовий фундамент – це надійна основа для майбутнього достатку.

У будущего есть несколько названий. Для слабых оно – невозможно. Для малодушных оно – неизвестно. ДляУ будущего есть несколько названий. Для слабых оно – невозможно. Для малодушных оно – неизвестно. Для мудрых и отважных оно – идеально. Виктор Гюго
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.