Євромайдан, або Революція ГідностіПідготувала учениця 10 -А класу

Скачать презентацию Євромайдан, або Революція ГідностіПідготувала учениця 10 -А класу Скачать презентацию Євромайдан, або Революція ГідностіПідготувала учениця 10 -А класу

Єvromaydan_bahturіna_yulіya.pptx

  • Размер: 82.8 Мб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 10

Описание презентации Євромайдан, або Революція ГідностіПідготувала учениця 10 -А класу по слайдам

Євромайдан, або Революція ГідностіПідготувала учениця 10 -А класу СШ № 82 ім. Т. Г.Євромайдан, або Революція ГідностіПідготувала учениця 10 -А класу СШ № 82 ім. Т. Г. Шевченка Бахтуріна Юлія

 Євромайдан – це національно-патріотичні протестні акції в Україні проти корупції,  соціальної нерівності, Євромайдан – це національно-патріотичні протестні акції в Україні проти корупції, соціальної нерівності, свавілля правоохоронних органів та сил спецпризначення, на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України. Протести розпочалися 21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом і значно поширилися після силового розгону демонстрації в Києві вночі 30 листопада.

Передумови Євромайдану 21 листопада 2013 року, за кілька днів до. Вільнюського саміту східного партнерства,Передумови Євромайдану 21 листопада 2013 року, за кілька днів до. Вільнюського саміту східного партнерства, Кабінет Міністрів Українивирішив призупинити процес підготування до укладання. Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Розпорядження про це було офіційно оприлюднене Прем’єр-міністром України. Миколою Азаровим. У відповідь наторговельну експортну блокаду України Росією. Кабінет Міністрів доручив міністерствам та відомствам « вжити заходів, … спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з державами-членами. СНД » .

 За словами Миколи Азарова, це рішення зумовлено неможливістю проведення модернізації економіки в стислі За словами Миколи Азарова, це рішення зумовлено неможливістю проведення модернізації економіки в стислі терміни для підтримання конкуренції з європейським виробниками, яка виникне в разі підписання Угоди, збільшеннямзовнішніх боргів України, зокрема перед. МВФта неврегульованими торговельними відносинами із. РФ. Крім того, Верховна Рада вчасно не ухвалила євроінтеграційні закони, які були умовою підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Основні події листопада 2013 р. 21 -23 листопада – у найбільших містах України людиОсновні події листопада 2013 р. 21 -23 листопада – у найбільших містах України люди збираються на т. зв. “євромайдани”. Перші сутички з міліцією. 24 листопада — цього дня в. Києвівідбулася велика хода та мітинг на Майдані Незалежності, які зібрали більше ніж 100 тисяч громадян України. 26 -29 листопада – попереджувальні страйки студентів. 30 листопада близько 4 ранку було жорстоко розігнано мітингувальників (бійці «Беркуту» застосовували вибухові пакети, били людей кийками, скидали людей на землю з постаментумонументу Незалежностіта давили ногами).

Основні події грудня 2013 р. 1 грудня – події 30 листопада обурили громадськість. БлизькоОсновні події грудня 2013 р. 1 грудня – події 30 листопада обурили громадськість. Близько 500 тис. людей зібралися на Всеукраїнське віче. Хода розтяглась відпарку Шевченкадо. Майдану Незалежності. Було захоплено приміщення КМДА, Створено Штаб національного спротиву, відбувся штурм Адміністрації Президента (докладніше у відео). 2 -9 грудня – продовження протестів. 10 грудня – спроба штурму Євромайдану. 14 -15 грудня – створення Антимайдану у Маріїнському парку, що підтримував владу Януковича, але 23 грудня був закритий. 29 грудня – було організовано акцію протесту. В акції взяла участь велика кількість автомобілістів, велосипедистів та людей без транспортних засобів, яких брали до себе власники автомобілів, щоб разом, організованою колоною дістатись місця призначення та влаштувати мітинг. Øòóðì àäìèíèñòðàöèè ßíóêîâè÷à. Êàê ýòî áûëî. mp

Події січня 2014 р. 16 січня 2014 р. – в Верховній Раді України зПодії січня 2014 р. 16 січня 2014 р. – в Верховній Раді України з порушенням установленої процедури голосуваннябуло прийнято 10 законів, направлених на звуження конституційних прав і свобод громадян. В той же день в ЗМІ появились повідомлення, що Президент підписав п’ять прийнятих Радою законів. Прийняття цих законів призвело донайгострішого силового протистояння 19 січня ( «Вогнехреща» , «Кривава Водохреща» ) на вул. Грушевського, а протести вийшли за межі Києва таохопили всю територію України. 22 січня – під час протистоянь на вулиці Грушевського перші загиблі: були вбиті вогнепальною зброєю. Сергій Нігоян, вірмен за походженням, та. Михайло Жизневський, білорус. 28 січня –Верховна Радабільшістю в 361 голос скасувала більшість законів 16 січня.

Події у Києві 18 -20 лютого 2014 року. Фінальним і найбільш драматичним етапом революціїПодії у Києві 18 -20 лютого 2014 року. Фінальним і найбільш драматичним етапом революції стали події у Києві 18 -20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні протестувальників і кілька тисяч було травмовано. Вранці 18 лютого протестувальники розпочали ходу до Верховної Ради, де депутати мали розглянути зміни до. Конституції Українищодо обмеження повноважень Президента. Натомість за вказівкою голови Верховної ради. В. Рибакаканцелярія ВРУ відмовлялася реєструвати цей документ, що викликало обурення протестувальників і призвело до зіткнень з силовиками. Штурм протестувальників тривав увесь день і всю ніч, а припинився тільки під ранок 19 лютого, коли у силовиків закінчились гранати і набої. Протягом 19 лютого протестувальники втримували позиції на Майдані Незалежності, тоді як силові структури розпочали підготовку до «антитерористичної операції» . Переговори лідерів опозиції з Януковичем залишились безрезультатними. На підтримку протестувальникам з усіх куточків України прибуло близько 30 тис. людей. Вранці 20 лютого протестувальники перейшли у контрнаступ, і незважаючи на значні втрати, змогли зайняти Український Дім, Жовтневий палац та відтіснити силовиків до урядового кварталу. Õðîíîëîã³ÿ ïîä³é, ùî ïðèçâåëè äî ‘êðèâàâî¿ á³éí³’. mp

Злам подій 20 лютого о 22: 17 ВРУ прийняла постанову «Про засудження застосування насильства,Злам подій 20 лютого о 22: 17 ВРУ прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України» . Цей правовий акт визнав, що дії силових структур були незаконними і постановив « Кабінету Міністрів України, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству оборони України та підпорядкованим їм військовим та воєнізованим формуванням негайно припинити та не допускати надалі застосування сили. заборонити використання будь-яких видів зброї та спеціальних засобів проти учасників акцій протесту » . 21 лютого ВРУ прийняла декілька постанов, зокрема про повернення до дії Конституції 2004 р. , про усунення В. Януковича з посади Президента України, про формування нового уряду та коаліції, проведення позачергових виборів Президента. 22 лютого В. Янукович записує промову, у якій називає прийняті закони злочинами і заявляє, що він є легітимним Президентом України та покидає територію України. В. О. Президента України призначається Турчинов Олександр.

Наслідки Євромайдану. Наслідками Євромайдану є пробудження національної самосвідомості українців, повалення режиму Януковича, вихід УкраїниНаслідки Євромайдану. Наслідками Євромайдану є пробудження національної самосвідомості українців, повалення режиму Януковича, вихід України із зони впливу Росії в культурній та політичній сферах. За офіційними даними, жертвами Революції Гідності стало 106 осіб (т. зв. “Небесна Сотня”), за неофіційними – загинуло приблизно 780 людей.

Зарегистрируйтесь, чтобы просмотреть полный документ!
РЕГИСТРАЦИЯ