Я обираю професію “Учитель англійської мови” Доброго

Скачать презентацию Я обираю професію “Учитель англійської мови” Доброго Скачать презентацию Я обираю професію “Учитель англійської мови” Доброго

pavlyuk_marіya.ppt

 • Размер: 12.3 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 8

Описание презентации Я обираю професію “Учитель англійської мови” Доброго по слайдам

 Я обираю професію “Учитель англійської мови” Я обираю професію “Учитель англійської мови”

 Доброго дня! Мене звати Павлюк Мар ’ я. Я учениця 6 -Б класу. Доброго дня! Мене звати Павлюк Мар ’ я. Я учениця 6 -Б класу. Мені подобається вчитися та пізнавати багато нового. Усі предмети цікаві для мене, але особливу увагу я приділяю іноземним мовам. Англійську та німецьку мови я знаю на “відмінно”!.

 Іноземними мовами я почала цікавитися з першого класу. Спочатку мені здавалося, що це Іноземними мовами я почала цікавитися з першого класу. Спочатку мені здавалося, що це дуже важко, але потім стали захоплюючими уроки. Також я ходжу на курси англійської мови.

 Мого учителя з курсів англійської мови звуть - Вікторія Ігорівна. Вона добра, щира, справедлива. Мого учителя з курсів англійської мови звуть — Вікторія Ігорівна. Вона добра, щира, справедлива. У неї я вчуся вже 5 років. Кожен наш урок пізнавальний та цікавий. Також у нас проходять відкриті дні. Наші батьки можуть прийти та подивитися, які досягнення здобула їхня дитина. Вікторія Ігорівна завжди підтримує нас, а ми її.

 Мого вчителя з німецької мови звуть – Анастасія Сергіївна. Вона справедлива, чуйна та Мого вчителя з німецької мови звуть – Анастасія Сергіївна. Вона справедлива, чуйна та доброзичлива. На уроках німецької мови я завжди працюю активно та отримую гарні оцінки. Незабаром буде конкурс “Орлятко” з німецької мови. Я буду брати участь у ньому. Зараз я готуюся, щоб гарно написати роботу. Дуже хвилююся, але сподіваюся усе буде добре.

 Чому я обрала професію “ учителя англійської мови ”? Я обрала таку професію тому, Чому я обрала професію “ учителя англійської мови ”? Я обрала таку професію тому, що дуже полюбляю англійську мову. Мені цікаво пізнавати нові слова, граматику та лексику. У вільний час я читаю англійські книжки, казки, оповідання.

 Як виглядатиме моє життя у 2036 році? У 2036 році я буду працювати у Як виглядатиме моє життя у 2036 році? У 2036 році я буду працювати у школі, вчителем. Також я хочу поїхати у Лондон на навчання, щоб здобути другу освіту. Лондон — дуже гарне місто. Зараз я вчу англійську мову для того, щоб вільно розмовляти з англійцями та розуміти їх.

 Обирайте чудові професії. Бажаю усім успіхів! Обирайте чудові професії. Бажаю усім успіхів!