Хліб — святиня, хліб — життя Підготувала

Скачать презентацию Хліб — святиня, хліб — життя Підготувала Скачать презентацию Хліб — святиня, хліб — життя Підготувала

hlib_svyatynya.pptx

 • Размер: 2.6 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 15

Описание презентации Хліб — святиня, хліб — життя Підготувала по слайдам

Хліб - святиня, хліб - життя Підготувала вчитель початкових класів Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів МенськоїХліб — святиня, хліб — життя Підготувала вчитель початкових класів Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Менської районної ради Чернігівської області Овчаренко Тетяна Василівна

 Хліб –  святиня Хліб – святиня

 А я стою похилившись , Думаю, гадаю, Як то тяжко той насущний Люди заробляють. А я стою похилившись , Думаю, гадаю, Як то тяжко той насущний Люди заробляють.

Не відразу стали зерна Хлібом тим, що на столі. Люди довго і невтомно Працювали на землі!Не відразу стали зерна Хлібом тим, що на столі. Люди довго і невтомно Працювали на землі!

ЗАГАДКИ */*/* В полі ріс я колосився, На стеблині уродився. А тепер мене всі ріжте ЙЗАГАДКИ */*/* В полі ріс я колосився, На стеблині уродився. А тепер мене всі ріжте Й на здоров’я смачно їжте. */*/* Якщо вчасно засівати, нивку вправно доглядати, восени лишень встигай Весь зібрати …

Яка професія зайва? (Робота в парах) Хліб робили люди таких професій: тракторист;  Яка професія зайва? (Робота в парах) Хліб робили люди таких професій: тракторист; комбайнер; водій; пекар; перукар; лікар; муляр; столяр;

Прислів’я та приказки Не шуба гріє, а хліб. Хліб - батечко, вода-матінка. Хліб -Прислів’я та приказки Не шуба гріє, а хліб. Хліб — батечко, вода-матінка. Хліб — мов сонце. Хліб, неначе золото.

Скринька повідомлень Хліб не можна кидати, його можна тільки покласти. За столом, на якому лежитьСкринька повідомлень Хліб не можна кидати, його можна тільки покласти. За столом, на якому лежить хліб, не можна сидіти в шапці. Не можна ліпити з хліба кульки і кидатися ними. Хай не пропаде жодна крихта!

Складання прислів'їв (Робота в групах) На чорній землі  там нема голода ЗемлюСкладання прислів’їв (Робота в групах) На чорній землі там нема голода Землю поважай — білий хліб родився Де хліб і вода, вона дасть урожай

Гра-фізкультхвилинк а Печу, печу хлібчик ( діти вдають, що місять тісто ) Дітям на обідчик. Беру,Гра-фізкультхвилинк а Печу, печу хлібчик ( діти вдають, що місять тісто ) Дітям на обідчик. Беру, беру лапку, ( беруть тісто) Кладу на лопатку. ( тримають тісто на лопаті) Шусть у піч! (кидають тісто в піч )

ХЛІ Б_______ ___________Творча робота ХЛІ Б_______ ___________Творча робота

Як їсте ви паляниці, Калачі смачні їсте, - Не забудьте уклониться Хліборобові за це. Як їсте ви паляниці, Калачі смачні їсте, — Не забудьте уклониться Хліборобові за це.

Ось він - рум'яний і духмяний Лежить у хаті на столі. За хліб незміряне “спасибі”Ось він — рум’яний і духмяний Лежить у хаті на столі. За хліб незміряне “спасибі” Всім хліборобам на землі!

Хліб - святиня, хліб – життя! Хліб — святиня, хліб – життя!
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.