Wel c ome to EMO-life… =)

Скачать презентацию Wel c ome to EMO-life… =) Скачать презентацию Wel c ome to EMO-life… =)

0483634_1f23f_prezentaciya_welcome_to_emo_life.ppt

 • Размер: 2.2 Mегабайта
 • Количество слайдов: 27

Описание презентации Wel c ome to EMO-life… =) по слайдам

Wel c ome to EMO-life… =) На сьогоднішній день люди з яскраво вираженою зовнішністю, щоWel c ome to EMO-life… =) На сьогоднішній день люди з яскраво вираженою зовнішністю, що виділяються з загальної сірої маси викликають неоднозначну реакцію у суспільства. Хтось важає послідовників Емо людьми з неврівноваженою психікою схильних до суїциду і депресивного стану, хтось навпаки знаходить привабливими молодих людей, які яскравими фарбами виділяються з натовпу. Ми б хотів розглянути більш докладно цю культуру. Нам це особливо близько, так як це наше покоління, наші однолітки. Більшість людей знають, тільки те що сама назва Емо походить від англійського слова Emotion- емоції, але мало хто знає які саме почуття, емоції і переживання ховаються в душі у Емо. Наше головне завдання-зрозуміти хто ж такі Емо?

Стереотипи Всі люди схильні до впливу стереотипів. Хотілося б навести парочку поширених думок, за часту помилковихСтереотипи Всі люди схильні до впливу стереотипів. Хотілося б навести парочку поширених думок, за часту помилкових і стосуються Емо. • Ріжуть вени — самі Емо заперечують це явище, кажучи, що тільки люди з екстраординарної причиною або з хворою психікою будуть цим займатися. • Постійно плачуть — Емо кажуть: усі плачуть, у всіх свої проблеми і переживання, просто ми не ховаємо свої емоції в собі. • Сильні емоції — Емо вважають, що життя дається один раз і не варто бояться показувати ті почуття, які тебе долають.

Історія розвитку Емо - культури Передісторія Після того як Minor Threat розпався в кінціІсторія розвитку Емо — культури Передісторія Після того як Minor Threat розпався в кінці 1983 р. , повна життю вашингтонська хардкор-панкова сцена, що спалахнула в 1981 р. , здається, стала втрачати запал і свіжі ідеї в рамках утвореного вашингтонського хардкорового звучання. Стиль Вашингтона став змінюватися в основному у напрямку до мелодійного року з панківською чуттєвістю. 1984 позначив вихід альбому « Zen Arcade» групи Hüsker Dü з Міннеаполіса, що став свідоцтвом їх нового звуку, який поєднував м’яку, негативну вокальну подачу і середні гітари із сповільненими фатальними темпами і більш легенею, хаотичним написанням пісень.

Навесні 1984 з членів The Untouchables, Faith і Deadline сформувалася нова група під назвою Rites OfНавесні 1984 з членів The Untouchables, Faith і Deadline сформувалася нова група під назвою Rites Of Spring. Ця група зберегла панківську швидкість і сказ, але підмішує абсолютно нову вокальну техніку. Співак Guy Picciotto майже весь час утримує несамовитий панківський стиль співу, час від часу заглиблюючись в дуже особисту лірику, забарвлену емоціями і душевними пошуками. У кульмінаційних моментах його голос перетворюється на горловий, сиплий, дівочий стогін. • Перша хвиля (1984 -1994) Літо 1985 стало відомим як «Революційне літо» , саме тоді в Вашингтоні з’явилася нова хвиля груп з різноманітним фатальним звучанням, орієнтованих на рок-темп, музичність і мелодійний вокал: Gray Matter, Soulside, Ignition, та ін. Деякі групи зберегли швидке хардкорове звучання , засноване на панку з новими вокальними методами, помітним виключенням можна вважати Dag Nasty.

 • Друга хвиля (1994 -2000) У 1994 році завдяки виходу дебютного диска групи Sunny • Друга хвиля (1994 -2000) У 1994 році завдяки виходу дебютного диска групи Sunny Day Real Estate «Diary» Емо став відомий широкому колу слухачів. У той же час він зазнав значних змін в плані музики — став більш приємним для слуху, позначилися впливи інших стилів, таких як грандж і інді-рок. З’являлося безліч груп схожих з Sunny Day Real Estate по стилю- Christie Front Drive, Braid, Boys Life і т. д. Таким чином, завдяки цим групам Емо потрапив в ротацію на радіо і телепрограми. • Третя хвиля (2000 — наші дні) У середині 2000 -х років «емо» стало популярним культурним явищем, що виражається в субкультурі, моді на одяг і способі життя, перебуваючи під впливом інді-культури. Терміном «емо» стали називати в основному групи, що грають пост-хардрок і наступні модні тенденції Емо-субкультури. Однак у кожному разі віднесення групи до емо є неоднозначним предметом суперечок і критики, так як всі вони значно відрізняються від хардкор-коренів жанру.

Эмо – культура в Україні Українські тінейджери швидко підхопили західну течію емо-культури. Очевидно, що тихЭмо – культура в Україні Українські тінейджери швидко підхопили західну течію емо-культури. Очевидно, що тих хто засуджує цей напрямок в нашій країні з’явилося набагато більше, ніж шанувальників. Перші говорять про неприродності подібного явища в Україні. На їхню думку, калька, взята із заходу, суперечить істинній культурі колишнього Радянського союзу. Інші стверджують, що представники цього напряму вирізняються юним віком, і такі переживання якраз характерні для молодих, несформованих і емоційних підлітків, тобто серйозно ставитися до такої культури не варто. Треті стверджують, що бажання емо-кідів бути «собою» і при цьому чітке дотримання інструкцій типу «як має виглядати тру-емо» — більш ніж парадоксально.

Світогляд Емо Прагнення до переживання яскравих і чистих емоцій і їх вираження- головне правилоСвітогляд Емо Прагнення до переживання яскравих і чистих емоцій і їх вираження- головне правило для емо-кідів. Їх відрізняє: спрага самовираження, протистояння несправедливості, особливе, чутливе світосприйняття. Існує стереотипне уявлення про емо як про плаксивих хлопчиків і дівчаток. В першу чергу для представників цієї субкультури основними цінностями є: розум, почуття, емоції. Уміння поєднувати всі три компоненти і є основна суть емо. Але позитивні емоції, так само, як і індивідуальність, не забуваються, а цінуються.

Музика Музику Емо, яка послужила грунтом для однойменної субкультури, важко визначити однозначно. Це навіть неМузика Музику Емо, яка послужила грунтом для однойменної субкультури, важко визначити однозначно. Це навіть не стиль і не напрямок, і навіть не змішання стилів, емо — це своєрідний дух і образ життя. Жодна річ в цьому світі, і жодний музичний напрям не береться з нізвідки, і емо теж має свої корені. Музика емо виросла з панк-напрямку. В якості музичного стилю, емо відокремився від панк-хардкора приблизно в середині 80 х років XX сторіччя. Місцем зародження музики емо вважається округ Колумбія (США). Незважаючи на свою молодість в порівнянні з іншими музичними напрямками, емо музика встигла обзавестися своєю історією, видозмінитися і породити декілька напрямків. Tokio_Hotel_-_Wenn_nich ts_mehr_geht

Tokio Hotel Tokio Hotel

Tokio Hotel створили неповторний стиль. Музика завжди була величезною частиною життя кожного з учасників колективу. СолістTokio Hotel створили неповторний стиль. Музика завжди була величезною частиною життя кожного з учасників колективу. Соліст і автор пісень, Білл Каулітц, написав свій перший текст у 9 років. Том Каулітц, грає на гітарі з 6 -ти. Хлопчики відкрили в собі любов до музики і обрали собі шлях музикантів. Їх вітчим повірив у них і допомагав їм у всіх їхніх починаннях. У 10 років близнюки почали професійно займатися музикою. Через два роки — в 2001 році — вони зустріли басиста Георга і барабанщика Густава. Хлопці створили групу і назвали її Tokio Hotel.

Токіо - це місто, в якому кожен з нас хотів би побувати. Ми сподіваємося, що коли-небудь«Токіо — це місто, в якому кожен з нас хотів би побувати. Ми сподіваємося, що коли-небудь ми влаштуємо там феєричний виступ! A Hotel — просто знак того, що ми постійно в дорозі», — говорять вони. Всього через півроку старанної роботи над піснями, група почала давати перші концерти у своєму рідному місті, Магдебурзі. Публіка була просто в захваті від щирості їх виконання і надзвичайною харизми Tokio Hotel. Незабаром хлопців помітили і серйозні люди музичної індустрії.

ЭЭммо о як як ссттиилльь жижиттття я ? ? ЭЭммо о як як ссттиилльь жижиттття я ? ?

Эмо - стиль Стиль Емо припускає наявність яскравих емоцій, як позитивних, так і негативних. Для емоЭмо — стиль Стиль Емо припускає наявність яскравих емоцій, як позитивних, так і негативних. Для емо вираження своїх почуттів — не прояв слабкості. Емо — це спосіб життя і мислення людини. Ось недалеке провінційне поняття про емо-стилі: треба фарбувати волосся і нігті в чорний колір, носити чолку набік, скейтерські кеди, обвішатися значками з назвами улюблених груп, і так далі. Будь-який музичний напрямок розвиває власний стиль одягу, притаманний тільки йому. Емо не виявилося винятком із правил, і більш того — розвивається в цьому напрямі набагато швидше і цікавіше, ніж інші стилі.

Одяг - в основному притаманний чорно-рожевий колір ; - я кщо є рукави, то бажаноОдяг — в основному притаманний чорно-рожевий колір ; — я кщо є рукави, то бажано смугасті, але можна використовувати і шашковий орнамент; — джинси краще вузькі і чорні, точніше облягають і завужені до низу; — на джинсах подвійний ремінь. ;

- тонкі кофти з поліестеру, краще малесенького розміру (з верхнім рядом гудзиків та коміром), можна навіть— тонкі кофти з поліестеру, краще малесенького розміру (з верхнім рядом гудзиків та коміром), можна навіть на 2 розміри менше, але з цікавими і забавними принтами, що зображують мультиплікаційних героїв або рок-музикантів; — майки дитячого розміру із спортивними номерами на спині або випадково написаними гаслами; — вузькі трохи затерті майки з хеві метал-дизайном ; — різноманітні кольорові шарфи; — пальто (яке взагалі вважається класичним одягом для емо); — вузькі і затісні светри і жакети. Ефектно виглядають і V- подібні вирізи на них. Тони светрів темні з поперечною смугою; — рукавички без пальців і браслети з черепами або подібною тематикою.

 • Взуття - кросівки чорного кольору, шнурки рожеві; - рожеві кеди з візерунком • Взуття — кросівки чорного кольору, шнурки рожеві; — рожеві кеди з візерунком у шашечку; — тенісне або скейтерське взуття; — конверсійного або авангардного стилю спортивне взуття. — особлива шнурівка

Аксесуари - окуляри в товстій чорній оправі, але краще в роговій; - величезнеАксесуари — окуляри в товстій чорній оправі, але краще в роговій; — величезне кільце для ключів в стилі «а-ля швейцар» , але можна і просто гаманці з ланцюгом; — великі крупні намиста на шиї; — на руках браслети; — пірсинг (у губах, тунелі і взагалі на обличчі в будь-якому місці); — різні сумки (можна використовувати навіть кур’єрську) або рюкзаки з плюшевими ведмедиками і значками на лямках або застібках. Все це прикрашено коректорами, наклейками і картатими стрічечками.

Зачіски Не діляться на жіночі і чоловічі, можна побачити однакові стильні зачіски як у хлопцівЗачіски Не діляться на жіночі і чоловічі, можна побачити однакові стильні зачіски як у хлопців так і у дівчат. Чолка прикриває одне око, чорний або темно-каштановий колір волосся. Укладання або відсутність її, все це дає свободу у виборі індивідуальності, при цьому дає чітко зрозуміти, що ви бачите перед собою справжнього емо.

 Часто пофарбоване або природнє чорне волосся (світле волосся також можливе) обрізане рівно на половину чола. Часто пофарбоване або природнє чорне волосся (світле волосся також можливе) обрізане рівно на половину чола. Стрижка рвана-клаптями, ніяких рівних ліній. Хлопці відрощують бакенбарди. Волосся повинні бути пелехате і стирчати в різні боки. Чолка стрижеться на бік, часто мелірується одне пасмо в рожевий або білий колір. Довжини чолки повинно вистачати, щоб вона закрила очі і довжиною була до щоки. Зачіски прикрашають різними заколочками, з мультяшними героями, чим більше заколок тим краще, хлопчики теж не проти прикрасити зачіску аксесуарами.

Макіяж Емо макіяж - в першу чергу це дуже бліде обличчя, чорна підводка для очейМакіяж Емо макіяж — в першу чергу це дуже бліде обличчя, чорна підводка для очей використовується як хлопчиками так і дівчатками. Темні тіні для повік, пухнасті вії, часто дуже світлий тон губ, практично зливається з особою. Часто Емо малюють уявну сльозу на щоці або доріжку від неї розтушовувавши чорний олівець. Головне для Емо — внутрішній світ. Для Емо особа як полотно художника і на ньому відбивається все, що підліток хоче показати світові.

Взаємовідносини з батьками Як би безглуздо і жахливо не звучало - у Емо модно любитиВзаємовідносини з батьками Як би безглуздо і жахливо не звучало — у Емо модно любити батьків. Емо трепетно ставляться до батьків, цінують їх, але дуже сильно емоційно переживають будь-які конфлікти. Позиція батьків підлітків — Емо цілком зрозуміла, батьки не хочуть бачити своїх улюблених дітей в постійному депресивному стані, також вони проти диких нарядів, екстраординарних зачісок і всього можливого пірсингу. Старше покоління більш консервативне і їм важко зрозуміти, що їхні діти перехворіють цим, подорослішають, виймуть пірсинг і приведуть зовнішній вигляд в більш презентабельний вигляд. Часті депресії Емо засновані саме на проблемах з батьками, вразливим підліткам здається, що кожна сварка віддаляє їх від батьків і вони менше їх люблять. Часто Емо влаштовують «показові виступи» з різанням вен для батьків, показуючи цим як вони страждають і як батьки неправі.

Емо схильні до депресії, викликати їх може будь-який привід, будь то нещаслива любов, непорозуміння з друзями,Емо схильні до депресії, викликати їх може будь-який привід, будь то нещаслива любов, непорозуміння з друзями, проблеми в школі чи сварки з батьками. Емо не звиклі приховувати емоції в собі гостро переживають життєві невдачі — плачуть, втрачають радість до життя, замикаються в собі і емо — музиці. У стані депресії Емо здатний навіть вчинити спробу самогубства, але рідко доводить справу до кінця. Вивести зі стану депресії підлітка можуть тільки сильні позитивні емоції і тоді емокіди знову бачить світ крізь рожеві окуляри. Депресії

Love 3 Love <

 Любов - це ідеальне відчуття, яке не можна приховувати, запевняють емо-кіди. Тому, якщо Любов — це ідеальне відчуття, яке не можна приховувати, запевняють емо-кіди. Тому, якщо серце розривається на шматки, емо не мовчатиме про це — він буде відкрито сумувати, переживати і якщо потрібно плакати. Так як любов це дуже сильне емоційне переживання саме Емо, які в духовному плані дуже багаті і чуттєві, переживають сильні почуття. Коли їх любов залишається без відповіді, світ для Емо валиться, вони втрачають свої крила, сльози, біль, гіркота зради надовго поселяється в їх душі. Вони втрачають себе, свою душу, розчиняючись в болю втрати і починається депресія, з’являються сльози і спроби суїциду.

Висновки Проаналізувавши ситуацію з Емо на даний момент, можна сказати, що Емо - цеВисновки Проаналізувавши ситуацію з Емо на даний момент, можна сказати, що Емо — це не так страшно на перший погляд. Справжні Емо ніколи не будуть різати вени, приймати наркотики і вступати з кимось в конфлікти. Все, що ми чуємо про Емо зараз, це у більшості стереотипи. Емо для деяких підлітків — єдиний вихід сховатися від непорозуміння з друзями, батьками або проблемами в школі. Людям старшого віку потрібно навчитися розуміти, що діти які називають себе Емо, хочуть привернути до себе увагу, їм потрібна допомога, підтримка і любов. Сподіваюся, що моя робота допоможе Вам задуматися про те, що емокіди заслуговують на увагу. Кожен має право жити як він хоче, питання в тому чому він так живе. . .

Дякую за увагу Дякую за увагу
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.