Скачать презентацию ВИКОНАВ УЧЕНЬ ГРУПИ 30 НЕСТЕРЧУК В М Скачать презентацию ВИКОНАВ УЧЕНЬ ГРУПИ 30 НЕСТЕРЧУК В М

Диплом.pptx

  • Количество слайдов: 12

ВИКОНАВ УЧЕНЬ ГРУПИ № 30: НЕСТЕРЧУК В. М ВИКОНАВ УЧЕНЬ ГРУПИ № 30: НЕСТЕРЧУК В. М

1. ВИДИ ВІКОН В ОПЕРАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ WINDOWS Операційні системи багатьох сучасних комп'ютерів мають назви 1. ВИДИ ВІКОН В ОПЕРАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ WINDOWS Операційні системи багатьох сучасних комп'ютерів мають назви Windows 98, Windows 2000, Windows ХР – 7 Max, Ult. У кожній з назв підкреслено основну особливість системи - роботу з вікнами. Кожна програма під час роботи має своє вікно і перед очима користувача комп'ютера може одночасно розташовуватись кілька вікон. Розміри та розташування вікон на екрані можуть бути різними. Як керувати вікнами? Важливу роль у цьому відіграє його верхня частина - рядок заголовка. У його правій частині розташовані три кнопки. Натискання на них призводить до перетворень вікна, а інколи, і самих цих кнопок.

ПРОГРАМНІ ВІКНА Вікна бувають різних типів відповідно до їх призначення вікна можна розподілити на ПРОГРАМНІ ВІКНА Вікна бувають різних типів відповідно до їх призначення вікна можна розподілити на три групи: програмні, діалогові та інформаційні. Програмні вікна — це вікна, які відкриваються при запуску програм. Робота з програмними вікнами Мій комп'ютер, текстового редактора Word. Pad, графічного редактора Рoіnt. Увімкнути комп'ютер і розглянути монітор – це робочий стіл користувача. На ньому є панель задач, розгорнути каскадне меню та підписані піктограми, які позначають різні об'єкти. Ми під об'єктами будемо вважати папки, прикладні (Word, Ехсеl тощо) та системні (Мій комп'ютер, Кошик тощо) програми, ототожнювати файли, оскільки піктограма репрезентує об'єкт. Піктограма програми має вигляд картинки, закритої папки, ярлика – картинки зі стрілкою, документа – аркуша паперу тощо.

ДІАЛОГОВІ І ІНФОРМАЦІЙНІ ВІКНА. Діалогові вікна призначені для зміни режимів роботи програми, зміни значень ДІАЛОГОВІ І ІНФОРМАЦІЙНІ ВІКНА. Діалогові вікна призначені для зміни режимів роботи програми, зміни значень параметрів, введення додаткових даних тощо. Для цього діалогові вікна містять спеціальні об'єкти — елементи керування. Якщо діалогові вікна містять багато елементів керування, то їх поділяють на групи за призначенням. Кожну з таких груп розміщують на окремій вкладці. Інформаційні вікна призначені для виведення повідомлень про стан або результат роботи програми, про можливість виникнення непередбачених ситуацій тощо. Зверніть увагу, що рядок заголовка діалогового та інформаційного вікон з трьох кнопок керування вікном містить тільки кнопку, Закрити і не містить кнопки меню вікна. Зазначимо також, що елементи керування можуть знаходитися і в програмних вікнах. А у діалогових вікнах можуть бути наведені деякі пояснення, що є елементом інформаційного вікна.

2. РОБОТА З ТАБЛИЦЯМИ В WORD 2007 Таблиці є дуже потужним інструментом форматування. За 2. РОБОТА З ТАБЛИЦЯМИ В WORD 2007 Таблиці є дуже потужним інструментом форматування. За допомогою таблиць на сторінці документа можна надати будь-який вид. Найчастіше для вирішення поставленого завдання використання таблиць є найбільш прийнятним (а іноді єдино можливим) варіантом. Будь-яка таблиця складається з рядків і стовпців. Їх перетин утворюють комірки таблиці. Створення таблиці у Word 2007 служить кнопка "Таблиці", розташована на панелі "Вставка" і вибрати команду для створення таблиці це - "Таблиці. При натисканні на цю кнопку можна в інтерактивному режимі вибрати необхідну кількість рядків і стовпців для майбутньої таблиці

2. 2 Форматування тексту в таблиці Перед тим як форматувати текст в осередках таблиці, 2. 2 Форматування тексту в таблиці Перед тим як форматувати текст в осередках таблиці, їх треба попередньо виділити. • Для виділення всієї таблиці необхідно натиснути на хрестик, розташоване у верхнього лівого кута таблиці. • Для виділення рядка необхідно зробити клацання в полі документа, розташованого лівіше виділеної рядка. • Для виділення стовпця необхідно клацнути біля верхньої межі виділяється шпальти (при цьому курсор набуває вигляду жирного покажчика). • Виділити кілька сусідніх комірок можна протяжкою миші, утримуючи клавішу Shift. • Виділяти комірки в довільному порядку можна протяжкою миші, утримуючи клавішу Ctrl. Крім того, можна скористатися кнопкою "Виділити", розташованої на стрічці "Макет" контекстного інструменту "Робота з таблицями"

2. 3 СОРТУВАННЯ ТАБЛИЦІ Сортування застосовують для впорядкування даних таблиці. Встановіть курсор в тому 2. 3 СОРТУВАННЯ ТАБЛИЦІ Сортування застосовують для впорядкування даних таблиці. Встановіть курсор в тому стовпці, по якому буде проводитися сортування та натисніть кнопку "Сортування" на панелі "Дані". У вікні "Сортування" за необхідності необхідно ввести додаткові параметри сортування. Кнопка "Перетворити на текст" на панелі "Дані" перетворює дані таблиці в звичайний текст документа, при цьому треба вказати символи-роздільники. Для проведення елементарних обчислень цілком можна скористатися кнопкою "Формула", яка буде обчислювати значення комірки по заданій формулі.

3. ХАРАКТЕРИСТИКА АСОРТИМЕНТУ СВІТЛА І ПОБУТОВИХ СВІТИЛЬНИКІВ. Світильник, згідно з міжнародним 3. ХАРАКТЕРИСТИКА АСОРТИМЕНТУ СВІТЛА І ПОБУТОВИХ СВІТИЛЬНИКІВ. Світильник, згідно з міжнародним "Керівництвом зі світлотехніки" це прилад для розподілу, фільтрації і перетворення світла від лампи або ламп, що включають необхідні компоненти для їхнього захисту, кріплення і постачання електроенергією. Основними світлотехнічними характеристиками світильників є: розподіл світла, що характеризується фотометричним тілом джерела світла та кривою сили світла (фотометричною діаграмою); коефіцієнт корисної дії світильника; захисний кут.

КЛАСИФІКАЦІЯ СВІТИЛЬНИКІВ Відмінність між світильниками може визначатися за джерелом світла (лампи розжарювання, люмінесцентні, газорозрядні), КЛАСИФІКАЦІЯ СВІТИЛЬНИКІВ Відмінність між світильниками може визначатися за джерелом світла (лампи розжарювання, люмінесцентні, газорозрядні), кількістю (одна або більше), розташуванням (внутрішнє, зовнішнє), мірою захисту (світильник для сухих, вологих або запорошених приміщень), конструкцією (відкриті, закриті, лампи з відбивачем, дзеркальні, растрові світильники і автомобільні фари), місцем монтажу (настінні, стельові, маятникові і переносні світильники) і призначенням (технічні, декоративні і світильники для ефектів).

ДИТЯЧІ СВІТИЛЬНИКИ - НІЧНИКИ Кольорове скло — насичені кольори цих світильників використовують для створення ДИТЯЧІ СВІТИЛЬНИКИ - НІЧНИКИ Кольорове скло — насичені кольори цих світильників використовують для створення привабливих ефектів у висвітленні сучасних і класичних інтер'єрів Врізні стельові для підвісних стель і меблеві світильники: поворотні та неповоротні, з трансформаторами і без них Світильники для зовнішнього освітлення мають клас захисту не нижче IP 44, що дозволяє безпечно використовувати на вулиці в будь-яку погоду. Ліхтарі й портативні світильники — кишенькові, переносні, портативні світильники для роботи в автомобілях, на катерах і в житлових автопричепах. Технічний світло — спеціалізовані світильники для створення загального освітлення, світильники для акцентованого освітлення, світильники заливаючого світла. Інші спеціалізовані світильники для спеціальних сфер застосування — для саун і душових кабін, для рослин, спеціальне підсвічування для картин тощо. Каганець — невеличкий світильник, що складається з ґнота й посуду, до якого наливається олія, лій чи гас.

ХАРАКТЕРИСТИКА КЛАВІАТУРИ ЕККА ЕРА – 101 За допомогою цифрових клавіш в ЕККА вводять необхідну ХАРАКТЕРИСТИКА КЛАВІАТУРИ ЕККА ЕРА – 101 За допомогою цифрових клавіш в ЕККА вводять необхідну цифрову інформацію. Цифрові клавіші ЕККА ЕРА – 101 розміщені на клавішному полі ліворуч і включають клавіші від 1 до 9, 0, 00. За допомогою клавіші , вводять десятинний знак при введенні: Клавіатура ЕККА ЕРА – 101 має 38 клавіш, з них: 11 цифрових – для введення чисел, 27 функціональних – для обробки введеної інформації. • Ціни товару з клавіатури; • Кількість товару; • Суми, внесеної покупцем.