— Веб-форуми — Блоги — Вікі-проекти — Інтернет-магазини

  • Размер: 10.2 Mегабайта
  • Количество слайдов: 20

Описание презентации — Веб-форуми — Блоги — Вікі-проекти — Інтернет-магазини по слайдам

- Веб-форуми - Блоги - Вікі-проекти - Інтернет-магазини - Інтернет-аукціони — Веб-форуми — Блоги — Вікі-проекти — Інтернет-магазини — Інтернет-аукціони

- Веб-форуми - Блоги - Вікі-проекти - Інтернет-магазини - Інтернет-аукціони - Інтернет-радіо - Інтернет-телебаченн я -— Веб-форуми — Блоги — Вікі-проекти — Інтернет-магазини — Інтернет-аукціони — Інтернет-радіо — Інтернет-телебаченн я — IP-телефонія — Системи обміну повідомленнями — FTP-сервери

- Веб-форуми - Блоги - Вікі-проекти - Інтернет-магазини - Інтернет-аукціони - Електронна пошта та списки розсилки— Веб-форуми — Блоги — Вікі-проекти — Інтернет-магазини — Інтернет-аукціони — Електронна пошта та списки розсилки — Групи новин — Файлообмінні мережі — Електронні платіжні системи — Інтернет-радіо — Інтернет-телебаченн я — IP-телефонія — Системи обміну повідомленнями — FTP-сервери

АКТУАЛЬНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. АКТУАЛЬНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ.

Більшість користувачів, які проводять в Інтернет досить часу, сприймають електронну пошту як щось дуже природнє. ВониБільшість користувачів, які проводять в Інтернет досить часу, сприймають електронну пошту як щось дуже природнє. Вони вже не дивуються чаклунству, яке переносить повідомлення за долі секунди на край світу. Електронна пошта у свій час надала імпульс створенню мережі. Це сама універсальна послуга Інтернет ще й досі є самою популярною у всіх сферах діяльності користувачів.

Електронною поштою можна надсилати не тільки письмові повідомлення, але й відформатовані документи, графіку, аудіофайли, програми. ЧерезЕлектронною поштою можна надсилати не тільки письмові повідомлення, але й відформатовані документи, графіку, аудіофайли, програми. Через електронну пошту можна отримати послуги інших програм-клієнтів. Принцип такого використання email полягає у тому, що запит до хост-комп’ютеру можна надіслати у вигляді електронного листа, який має текст із стандартними формульоровками звернення до визначеного сервісу.

Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електронна адреса Електронний лист  Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електронна адреса Електронний лист

Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електр о нна скринька (англ.  e-mail,Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електр о нна скринька (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) — популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-відео файли, архіви, програми).

Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електронна адреса Електронний лист. Адреса електронної поштиЩо необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електронна адреса Електронний лист. Адреса електронної пошти — запис, встановлена по RFC 2822, однозначно ідентифікує поштову скриньку, в який слід доставити повідомлення електронної пошти. Адреса складається з двох частин, розділених символом «@» . Ліва частина вказує ім’я поштової скриньки, часто воно збігається з логіном користувача. Права частина адреси вказує доменне ім’я того сервера, на якому розташований поштову скриньку.

Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електронна адреса Електронний лист складається із заголовків,Що необхідно для роботи з електронною поштою. Електронна скринька Електронна адреса Електронний лист складається із заголовків, які містять службову інформацію (про автора листа, отримувача, шлях проходження листа), які служать, умовно кажучи, конвертом, та власне вміст самого листа. За аналогією зі звичайним листом, відповідним методом можна внести в електронний лист інформацію якого-небудь іншого роду, наприклад, фотографію тощо. Як і у звичайному листі можна поставити свій підпис. Звичайний лист може не дійти до адресата або дійти з запізненням, — аналогічно і електронний лист. Звичайний лист доволі дешевий, а електронна пошта — найдешевший вид зв’язку.

ПРИНЦИП НАДСИЛАННЯ - ОДЕРЖ АННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЛИСТА. ПРИНЦИП НАДСИЛАННЯ — ОДЕРЖ АННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ЛИСТА.

ПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. Для надсилання й одержання електронних повідомлень по мережі Internet використовуються певні протоколи. ПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. Для надсилання й одержання електронних повідомлень по мережі Internet використовуються певні протоколи. SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) — простий протокол передачі пошти), призначений для відправлення повідомлень. Відправлені користувачем повідомлення надходять на SMTP- сервер провайдера, який обробляє вихідну пошту.

ПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. РОРЗ ( Post Office Protocol - протокол поштової служби), призначений для вхідних повідомлень.ПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. РОРЗ ( Post Office Protocol — протокол поштової служби), призначений для вхідних повідомлень. Згідно з цим протоколом поштові сервери одержують і зберігають електронні повідомлення у поштових скриньках.

ПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. Internet Message Access Protocol - протокол Інтернету для доступу до по-відомлень - служитьПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. Internet Message Access Protocol — протокол Інтернету для доступу до по-відомлень — служить для обробки вхідних повідомлень, що мають текстовий і HTML- формат. Підтримка HTML розширює можливості електронної пошти, забезпечуючи обробку мультимедійної інформації. Провайдер послуг Інтернету для роботи з електронною поштою має, як правило, два сервери — SMTP і POP. Сервер SMTP відповідає за відправлення повідомлень, а сервер POP — за їх прийняття

ПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. РОРЗ ( Post Office Protocol - протокол поштової служби),  призначений для вхіднихПРОТОКОЛИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. РОРЗ ( Post Office Protocol — протокол поштової служби), призначений для вхідних повідомлень. Згідно з цим протоколом поштові сервери одержують і зберігають електронні повідомлення у поштових скриньках. Internet Message Access Protocol — протокол Інтернету для доступу до повідомлень — служить для обробки вхідних повідомлень, що мають текстовий і HTML- формат. Підтримка HTML розширює можливості електронної пошти, забезпечуючи обробку мультимедійної інформації. Провайдер послуг Інтернету для роботи з електронною поштою має, як правило, два сервери — SMTP і POP. Сервер SMTP відповідає за відправлення повідомлень, а сервер POP — за їх прийняття.

Функціонування електронної пошти побудовано на принципі клієнт-сервер, стандартному для більшості мережевих сервісів.  Для обміну листамиФункціонування електронної пошти побудовано на принципі клієнт-сервер, стандартному для більшості мережевих сервісів. Для обміну листами з поштовим сервером, потрібна спеціальна програма-клієнт. Існує багато різних програм-клієнтів електронної пошти, які можуть відрізнятися окремими функціями, можливостями та інтерфейсом, в тому числі й такі, що працюють на сервері (в режимі on-line). Проте загальні функції у більшості пакетів однакові. До них можна віднести: — підготовка тексту; — імпорт файлів-додатків; — відправка листа; — перегляд і збереження кореспонденції; — знищення кореспонденції; — підготовка відповіді; — коментування і пересилка інформації; — експорт файлів-додатків.

 Eudora Mail Evolution KMail Mozilla Thunderbird Netscape Mail Novell Group. Wise Opera Mail (M 2) Eudora Mail Evolution KMail Mozilla Thunderbird Netscape Mail Novell Group. Wise Opera Mail (M 2) Outlook Express The. Bat!До популярних поштових програм-клієнтів відносять:

 ідентифікація власника поштової скриньки;  автоматичне приєднання підпису;  адресні книги;  перевірка орфографії; ідентифікація власника поштової скриньки; автоматичне приєднання підпису; адресні книги; перевірка орфографії; можливість створення поштових скриньок різного призначення; шифрування/дешифрування повідомлень; робота у автономному ( off-line) режимі; фільтрацію/маршрутизацію повідомлень; автоматична відправка відповіді про тимчасову відсутність отримувача або автоматична переадресація листа на іншу адресу електронної пошти. Сучасний пакет програм електронної пошти має добре організований інтерфейс користувача, який не потребує багато часу і зусиль для засвоєння, та звичайно забезпечує такі додаткові функції:

підготувала учениця 10 -Б класу Коцаба Ольга підготувала учениця 10 -Б класу Коцаба Ольга