Урок анатомии доктора Тульпа Рембрант. Хармен ван Рейн

Скачать презентацию Урок анатомии доктора Тульпа Рембрант. Хармен ван Рейн Скачать презентацию Урок анатомии доктора Тульпа Рембрант. Хармен ван Рейн

tmp_23482-urok_anatomii_doktora_tulypa2027123507.pptx

  • Размер: 118.5 Кб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 4

Описание презентации Урок анатомии доктора Тульпа Рембрант. Хармен ван Рейн по слайдам

Урок анатомии доктора Тульпа Рембрант. Хармен ван Рейн 1632 Урок анатомии доктора Тульпа Рембрант. Хармен ван Рейн

Характеристика картини На картині зображено вчених що проводять аутопсію трупа вченими, що вивчають анатомію людини. УХарактеристика картини На картині зображено вчених що проводять аутопсію трупа вченими, що вивчають анатомію людини. У часи автора дозволялося проводити медичні досліди і уроки знання людського тіла на трупах страчених злодіїв. На обличчях присутніх цікавість предметом вивчення та відстороненність до інших об’єктів, на відміну від інших картин того часу з аналогічним сюжетом, наприклад, картини Міхала ван Міревельта, де погляд персонажів спрямований на глядача.

Орлов Вячеслав, 11 -А клас Орлов Вячеслав, 11 -А клас
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.