Турагенція “Середьновіччя” Пропонує тури до середньовічного Каркасону! Величне

>Турагенція “Середьновіччя” Пропонує тури до середньовічного Каркасону! Турагенція “Середьновіччя” Пропонує тури до середньовічного Каркасону!

>Величне місто Каркасон Невелика комуна Каркасон з її однойменною величною фортифікаційною спорудою знаходиться всього Величне місто Каркасон Невелика комуна Каркасон з її однойменною величною фортифікаційною спорудою знаходиться всього в 80 кілометрах від Тулузи.На багатьох картах Каркасон зазначають саме як замок або фортеця.

>Цікаві факти про Каркасон. Щоб не писали туроператори, архітектурний ансамбль, який з боку нагадує Цікаві факти про Каркасон. Щоб не писали туроператори, архітектурний ансамбль, який з боку нагадує середньовічне місто, це, насамперед, неприступна фортеця, що розкинулася на одному з берегів мальовничої річки під назвою Од. Тільки довжина кріпосних стін, надійно захищали жителів Каркасона, складає більше трьох (!) кілометрів Природно, це не Велика китайська стіна, але довжина високих стін у три кілометри змушувала ворогів добре все обдумати і зважити, а потім вже вирішуватися на штурм Каркасона.

>Каркасон — історія зведення міста-фортеці  Згідно що дійшли до наших днів історичними документами Каркасон — історія зведення міста-фортеці Згідно що дійшли до наших днів історичними документами і завдяки археологічним розкопкам, можна з упевненістю стверджувати, що оборонна споруда і ціле місто, що надійно сховалост за його стінами, що були побудовані ще в II-му столітті до нашої ери. До речі, одна з експедицій, що включала в себе найбільш авторитетних археологів довела, що на місці фортеці Каркасон існувала і більш рання споруда, яка була зведена ще стародавніми людьми.

>К а р к а с о н Багатьох туристів, які приїхали подивитися на К а р к а с о н Багатьох туристів, які приїхали подивитися на Каркасон, цікавить походження назви фортеці. На жаль, офіційних даних, що проливають світло на назву потужної фортифікаційної споруди, в даний момент не знайдено. В одному з документів Римської Імперії фортеця ще в 20-му році до нашої ери значилася, як « Колонія, що належить Юлію Каркассо». Ще одна легенда говорить про те, що дружина мусульманського владики по імені Балаак поодинці змогла втримати фортецю від вторгнення численної армії Карла Великого. Полководець відступив, а жінка стала грати на трубі, показуючи імператору тим самим свою відвагу і неприступність фортеці. Імператор почув цю музику, а його придворні зашептали: «В Каркассоне кричать і співають!»

>Занепад Каркасону і його процвітання Римська імперія впала, і місто-фортеця після тривалого штурму був Занепад Каркасону і його процвітання Римська імперія впала, і місто-фортеця після тривалого штурму був узятий визиготами. Загарбники прекрасно розуміли всю важливість цього укріпленого пункту і в найкоротші терміни відновили частково ними ж і зруйновану фортифікаційну споруду. Визиготы недовго змогли утримувати місто, і буквально через кілька років Карл Великий все ж захопив Каркасон. Після смерті імператора і великого полководця, фортеця, місто і прилеглі до них території, стають приватною власністю великої в ті часи династії Транкавель. Саме представники цього прізвища внесли величезний внесок у розширення міста і його оборонних споруд. У Середні Століття місто Каркассон часто називали «містом багатіїв». Практично кожен його мешканець мав величезний стан.

>Хрестовий похід на Каркасон Римляни, побачивши, як процвітає і розширюється місто, вирішують, у що Хрестовий похід на Каркасон Римляни, побачивши, як процвітає і розширюється місто, вирішують, у що б то не стало, повернути собі над ним владу. Папа ИннокентийІІІ звернувся з полум’яною промовою до лицарів і організував на Каркасон хрестовий похід. «За істинну віру!», — з таким девізом армада рушила воїнів до фортеці. Однак Раймон-Роже з династії Транквелей лише з невеликим загоном зумів на час відстояти фортеця, практично повторивши подвиг дружини мусульманського царя. Зрада близьких йому людей, а також гострий дефіцит придатної для пиття води, зробили свою справу: Раймон-Роже Транквель здав свій улюблений місто-фортеця на милість загарбникам.

>Фортеця Каркасон — нова історія  Каркасон поступово руйнувався до початку 19-го століття, у Фортеця Каркасон — нова історія Каркасон поступово руйнувався до початку 19-го століття, у місті вже ніхто не жив. Більш того, спеціальна комісія в 1806-му році викреслила величний і неприступний архітектурний ансамбль зі списку, в який входили фортифікаційні міста. Неоціненний внесок у збереження фортеці, міста і надання їм первісного вигляду, вніс відомий в 19-му столітті журналіст і історик Жан-П’єр Кро-Майервилль. Саме він звернувся з відкритим листом до влади, в якому говорилося про необхідність початку реставраційних робіт на території Каркасона.

>Каркасон – місто фортеця, яке неможливо не відвідати! Приїжджайте в Каркасон і ви ніколи Каркасон – місто фортеця, яке неможливо не відвідати! Приїжджайте в Каркасон і ви ніколи не забудете цей відпочинок!!