Таємничість ґрунтів нашої планети. Який ґрунт більш всього

  • Размер: 900 Кб
  • Количество слайдов: 8

Описание презентации Таємничість ґрунтів нашої планети. Який ґрунт більш всього по слайдам

  Таємничість ґрунтів нашої планети. Який ґрунт більш всього підходить для вирощування сільськогосподарських культур ? Таємничість ґрунтів нашої планети. Який ґрунт більш всього підходить для вирощування сільськогосподарських культур ? ? Роботу виконали: учениці 3 класу ЗОШ № 3 міста Білгорода-Дністровського Христина Степанівна та Юлія В’ячеславівна

 Одного разу навесні я з батьками поїхала до бабусі саджати картоплю. Поряд з бабусиним городом Одного разу навесні я з батьками поїхала до бабусі саджати картоплю. Поряд з бабусиним городом були ряди інших городів. Бабуся завжди славилася своїми врожаями на селі. Коли всі люди садили картоплю, моя бабуся казала ”” Доглядайте ґрунт, ви ж тільки знущаєтесь над ним, тим паче він у вас не такий родючий ””. Коли прийшов час збирати картоплю, у бабусі її було гори, а в інших картоплі геть не було, або було, але дуже мало. Ось тоді мені стало цікаво, який повинен бути ґрунт, щоб були гарні врожаї і чи всі підходять ґрунти. Актуальність даної теми

1. Що таке ґрунт ? ? Ґрунт- це верхній пухкий, родючий шар землі, в якому ростуть1. Що таке ґрунт ? ? Ґрунт- це верхній пухкий, родючий шар землі, в якому ростуть рослини. 2. З чого складається ґрунт Ґрунт складається з рештків відмерших тварин та рослин, опалого листя, яке згодом перегниває і утворює перегній.

   Невід ’’ ємною частиною нашого життя є ґрунт, тому що люди використовують його Невід ’’ ємною частиною нашого життя є ґрунт, тому що люди використовують його для вирощування сільськогосподарських культур. Коли люди отримують гарні врожаї, вони можуть нагодувати багато людей. Які бувають ґрунти ? На території України дуже багато різних видів ґрунтів, але найбільш розповсюджені такі : : чорнозем, піщані, дерново-підзолисті, болотні, степові, лугові та гірські. Для чого нам потрібен ґрунт ? ?

   Для експерименту були взяті такі ґрунти як чорнозем, піщаний ґрунт, степовий ґрунт, луговий Для експерименту були взяті такі ґрунти як чорнозем, піщаний ґрунт, степовий ґрунт, луговий ґрунт та глина. Головна мета експерименту, побачити, у якому ґрунті швидше проросте цибуля і якого він буде розміру.

 Через місяць, в результаті проведеного експерименту, вияснилося, що краще всього цибуля проростає в чорноземі і Через місяць, в результаті проведеного експерименту, вияснилося, що краще всього цибуля проростає в чорноземі і має великі розміри. У луговому та степовому ґрунті цибуля проростає, але вона маленька. У піщаному ґрунті та глині цибуля зовсім не росте.

     Ось що потрібно знати : :  Ґрунти є невід ’ Ось що потрібно знати : : Ґрунти є невід ’ ємною частино нашого життя. За допомогою ґрунтів люди отримують значні врожаї та забезпечують людство певними харчами. Кожен з нас повинен пам ’ ятати, що ґрунти потрібно доглядати. Все залежить тільки від нас. Пам ’ ятаймо про це.

Література 1. 1.  Бібік Н. М. , Коваль Н. С. Я і Україна: П ідручникЛітература 1. 1. Бібік Н. М. , Коваль Н. С. Я і Україна: П ідручник для 2 класу — К. Форум : : , 2002 — 144 с. 2. Будна Н. О. , Я і Україна_посібник для 3 класу – Тернопіль, 2006. 3. 3. http: // uk. wikipedia. org 4. 4. http: // geoknigi. com