Т Е М А : Дослідження сучасних тенденцій

Скачать презентацию Т Е М А : Дослідження сучасних тенденцій Скачать презентацию Т Е М А : Дослідження сучасних тенденцій

anitsoy.pptx

 • Размер: 1.6 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 12

Описание презентации Т Е М А : Дослідження сучасних тенденцій по слайдам

Т Е М А : Дослідження сучасних тенденцій розвитку ринку спортивного харчування в УкраїніТ Е М А : Дослідження сучасних тенденцій розвитку ринку спортивного харчування в Україні

А К Т У А Л Ь Н І С Т Ь ТА К Т У А Л Ь Н І С Т Ь Т Е М И

РИНОК СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ В УКРАЇНІ РОЗВИВАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНО ШВИДКИМИ ТЕМПАМИ. З’ЯВЛЯЄТЬСЯ БАГАТО НОВИХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ, ТОЧОКРИНОК СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ В УКРАЇНІ РОЗВИВАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНО ШВИДКИМИ ТЕМПАМИ. З’ЯВЛЯЄТЬСЯ БАГАТО НОВИХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ, ТОЧОК ПРОДАЖУ, НА РИНОК ВИХОДЯТЬ НОВІ ВИРОБНИКИ, НАРОДЖУЮТЬСЯ ВІТЧИЗНЯНІ ПІДПРИЄМСТВА, ЯКІ СПОДІВАЮТЬСЯ НАВ’ЯЗАТИ БОРОТЬБУ ІМПОРТНІЙ ПРОДУКЦІЇ. ТОМУ КОН’ЮНКТУРА РИНКУ ЗМІНЮЄТЬСЯ, КОНКУРЕНЦІЯ ПОСИЛЮЄТЬСЯ. Й В ТАКИХ УМОВАХ У БІЛЬШ ВИГРАШНІЙ СИТУАЦІЇЇ ОПИНЯЄТЬСЯ ТА ФІРМА, ЯКА ВИКОРИСТОВУЄ НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ МАРКЕТИНГУ В ПОЄДНАННІЙ З ІННОВАЦІЙНИМИ ІНФОРМАЦІЙНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ.

МЕТА РОБОТИ Дослідження ринку спортивного харчування в Україні, аналіз сучасних тенденцій, аМЕТА РОБОТИ Дослідження ринку спортивного харчування в Україні, аналіз сучасних тенденцій, а також вдосконалення узагальнених принципів стратегії інтернет-маркетингу при завоюванні ринку спортивного харчування.

О Б ’Є К Т Т А П Р Е Д М ЕО Б ’Є К Т Т А П Р Е Д М Е Т Д О С Л ІД Ж Е Н Н ЯОб’єктом дослідження є ринок спортивного харчування продукції, тобто сфера реалізації, пов’язаних між собою визначеними ознаками виробничого та споживчого характеру. Предметом дослідження є особливості споживання, мотивації покупців, фактори споживчих переваг, виявлення конкурентних переваг.

АМІНОКИСЛОТИ – ЦЕ СКЛАДОВА ЧАСТИНА БІЛКА. ВСЬОГО В РІЗНИХ ПРОДУКТАХ ХАРЧУВАННЯ, ТАКИХ ЯКАМІНОКИСЛОТИ – ЦЕ СКЛАДОВА ЧАСТИНА БІЛКА. ВСЬОГО В РІЗНИХ ПРОДУКТАХ ХАРЧУВАННЯ, ТАКИХ ЯК М’ЯСО І МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ, МІСТЯТЬСЯ 19 ВИДІВ АМІНОКИСЛОТ. ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ ДЛЯ НАШОГО ОРГАНІЗМУ ВСЬОГО ДЕВ’ЯТЬ.

П Р О Т Е Ї Н О В И Й К ОП Р О Т Е Ї Н О В И Й К О К Т Е Й Л Ь – С У М І Ш З В И С О К И М В М І С Т О М Б І Л К А , С П Р И Я Є З Р О С Т А Н Н Ю М ’ Я З І В. В И К О Р И С Т О В У Є Т Ь С Я Д Л Я З А Б Е З П Е Ч Е Н Н Я О Р Г А Н І З М У Б І Л К О М П Р И Н Е С Т А Ч І В О С Н О В Н О М У Ж И В Л Е Н Н І. М О Ж Н А В Ж И В А Т И П Р О Т Я Г О М Д Н Я , А Т А К С А М О Д О І П І С Л Я Т Р Е Н У В А Н Н Я. Гейнер – протеїни з додаванням вуглеводів для найшвидшого засвоєння організмом. Для економії краще купувати ізолят і змішати з соком або іншим цукровмісним продуктом. Жироспалювачі – комплексні добавки для зменшення кількості підшкірного жиру в організмі. Найчастіше містять кофеїн для стимуляції, діуретики (сечогінні), а також різні речовини, що сприяють зниженню апетиту. Слід вживати з великою обережністю.

ПРОГНОЗОВАНИЙ ОБСЯГ ЗРОСТАННЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ 201 3 201 4 201 5 201ПРОГНОЗОВАНИЙ ОБСЯГ ЗРОСТАННЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ 201 3 201 4 201 5 201 60100020003000400050006000700080009000 Обсяг ринку, тис. грн

РОЗШИРЕННЯ РИНКУ ТА ПІДВИЩЕННЯ ПОПИТУ ВОДНОЧАС СТИМУЛЮЄ ВИРОБНИКІВ ДО РОЗРОБКИ НОВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІРОЗШИРЕННЯ РИНКУ ТА ПІДВИЩЕННЯ ПОПИТУ ВОДНОЧАС СТИМУЛЮЄ ВИРОБНИКІВ ДО РОЗРОБКИ НОВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ Б КРАЩЕ ЗАДОВОЛЬНЯЛИ ПОТРЕБИ РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ СПОЖИВАЧІВ. С ХЛітні люд и Діт и Прфесійні спортсме ни Амато ри

НА ЗАКІНЧЕННЯ ВІДЗНАЧИМО, ЩО В БАД-БІЗНЕСІ СФЕРИ ПРОДАЖІВ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ ЗАКІНЧИВСЯ ЧАС НА ЗАКІНЧЕННЯ ВІДЗНАЧИМО, ЩО В БАД-БІЗНЕСІ СФЕРИ ПРОДАЖІВ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ ЗАКІНЧИВСЯ ЧАС «НАДПРИБУТКІВ І ФАНТАСТИЧНИХ ЗЛЕТІВ» . ЩОБ ДОМОГТИСЯ УСПІХУ В ЦІЙ ГАЛУЗІ, ТРЕБА ДОКЛАДАТИ ЗУСИЛЬ, РОЗУМУ І ВИНАХІДЛИВОСТІ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ У ДОКРИЗОВИЙ ПЕРІОД. У ЦЬОМУ ВІДНОШЕННІ УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК СТАВ СХОЖИМ НА ЗАХІДНИЙ. ЗАВАЖАЄ ПОДАЛЬШОМУ РОЗВИТКУ ЦИВІЛІЗОВАНОГО РИНКУ СПОРТИВНОГО ХАРЧУВАННЯ В УКРАЇНІ ВІДСУТНІСТЬ УМОВ ДЛЯ РІВНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ, ТОМУ ЩО НЕРІДКО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПРИЙОМИ НЕЕТИЧНОЇ БІЗНЕСУ.

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!