Скачать презентацию Створення брелка Матеріали Ø Білий картон Ø Скачать презентацию Створення брелка Матеріали Ø Білий картон Ø

04 КЗШ _ 110.pptx

  • Количество слайдов: 9

Створення брелка Створення брелка

Матеріали: Ø Білий картон Ø Пензлі (кошачка) Ø Соска, піпетка Ø Олівець Ø Лінійка Матеріали: Ø Білий картон Ø Пензлі (кошачка) Ø Соска, піпетка Ø Олівець Ø Лінійка Ø Фарби гуаш Ø Ламінірований папір Ø Шило або голка Ø Нитка, нитка-гумка або шнурок.

Розробка майстер-класу з петриківки. 1. З картону вирізаємо квадрат 3, 5 см на 3, Розробка майстер-класу з петриківки. 1. З картону вирізаємо квадрат 3, 5 см на 3, 5 см 2. На матовій стороні малюємо олівцем ескіз для калини у формі полу місяця.

3. Соскою беремо червоний колір, так щоб фарба була густою й робимо ягідки в 3. Соскою беремо червоний колір, так щоб фарба була густою й робимо ягідки в три ряди, так щоб від середини до країв ягідки зменшувалися за своїм розміром, для маленький ягідок можна взяти піпетку, щоб було зручніше.

4. Далі ми візьмемо пензлик(кошачку) й зеленим кольором обережно зробимо тоненькі гілочки. 4. Далі ми візьмемо пензлик(кошачку) й зеленим кольором обережно зробимо тоненькі гілочки.

5. Далі візьмемо пензлик зворотньою стороноюй білим кольором зробимо бліки на калинімаленькими крапочками, для 5. Далі візьмемо пензлик зворотньою стороноюй білим кольором зробимо бліки на калинімаленькими крапочками, для виразності

6. Нашу заготовку заламінувати в центрах роздрукування, або в домашніх умовах за допомогою праски. 6. Нашу заготовку заламінувати в центрах роздрукування, або в домашніх умовах за допомогою праски. 7. На готовому виробі за допомогою шила або голки зробити отвір. 8. В цей отвір потрібно протягнути підвіску для брелків (можна також використовувати звичайну нитку, нитку-гумку, або шнурок)

Емблема проекту: Емблема проекту: