Салон краси надає весь комплекс перукарських,

 • Размер: 1.1 Mегабайта
 • Количество слайдов: 16

Описание презентации Салон краси надає весь комплекс перукарських, по слайдам

  Салон краси надає весь комплекс перукарських, косметологічних і релаксаційних послуг. Салон краси надає весь комплекс перукарських, косметологічних і релаксаційних послуг. У порівнянні зі звичайною перукарн ею такий салон пропонує розширений перелік послуг. Зростанню числа салонів краси сприяє та обставина, що в суспільстві стало непристойним з’являтися неохайним, недоглянутим, постарілим. Тепер українці не тільки стрижуться, фарбують волосся, доглядають за нігтями, але і в масовому порядку почали коректувати фігуру, омолоджувати шкіру, боротися зі стресами. Салони середнього класу привертають якістю послуг та індивідуальним підходом, за що, власне, клієнти і готові платити. Планується створити обстановку затишку, щоб залучити клієнтів саме в наш салон, пропонувати безкоштовно випити чашечку чаю, кави. Всі збитки, пов’язані з ц им привілеєм, так само з низькою ціновою політикою, компенсуються більш великим потоком клієнтів, ніж в інших салонах, за рахунок реклами, якісного і добродушного обслуговування, індивідуального підходу до кожного клієнта.

Відкриття салону краси середнього класу передбачає надання наступних видів послуг : • перукарські послуги (жіночийВідкриття салону краси середнього класу передбачає надання наступних видів послуг : • перукарські послуги (жіночий та чоловічий зал); • манікюр і педикюр (стандартний догляд; нарощування нігтів); • косметологічні послуги (догляд за шкірою обличчя; догляд за бровами і віями; ) • догляд за шкірою тіла, у тому числі масажні послуги; • солярій.

1. Загальна характеристика потреби   Успіх кожного перукарського салону в першу чергу1. Загальна характеристика потреби Успіх кожного перукарського салону в першу чергу залежить від того, наскільки насичений ринок і чи вдасться завоювати «свою» клієнтуру. Діяльність салону « Афродіта » орієнтована на жителів міста Хмельницький , зокрема на жителів центрального району, з середнім достатком. При виборі місця для салону ми також враховували транспортне сполучення з центром та іншими районами, прохідність, сусідство установ, які відвідує велика к ількіс ть людей. Ми вважаємо, що місце для салону цілком відповідає цим побажанням: поряд знаходиться банк, торговий комплекс « Оазис » , ряд магазинів, адміністративні будівлі, поштове відділення.

2. Аналіз конкурентного оточення   Говорячи по хмельницькому ринку, 2. Аналіз конкурентного оточення Говорячи по хмельницькому ринку, необхідно відзначити, що на сьогоднішній день в Хмельницькому явний надлишок салонів класу «люкс» , клієнтів на всіх не вистачає. Родзинка цього бізнес плану, салону краси середнього класу в тому, що в порівнянні з салонами класу люкс, даний салон надає ті ж послуги за доступними цінами, тим самим залучаючи клієнтів високого класу, що актуально під час важкого становища в країні. Користуватися послугами нашого салону будуть клієнти з різними рівнями доходів. Ми досить добре вивчили конкурентів, що знаходяться поряд з нашим салоном. Ні в одній з цих перукарень не надається такий широкий спектр послуг як у нас.

Приміщення    Приміщення 100 кв. метрів. Приміщення потребує косметичногоПриміщення Приміщення 100 кв. метрів. Приміщення потребує косметичного ремонту. У спеціально обладнаному кабінеті планується організувати попередній запис клієнтів на прийом у зручний для них час. Підприємство збирається укласти договір на оренду приміщення з фізичною особою і зобов’язується щомісячно виплачувати за оренду.

Обладнання Для салону буде закуплено професійне обладнання: Робочі столи для перукарів - З шт. Обладнання Для салону буде закуплено професійне обладнання: Робочі столи для перукарів — З шт. Мийка — 1 шт. Робочий стіл для манікюру — 1 шт. Робочий стіл для масажу — 1 шт. Косметичне крісло — 1 шт. Солярій — 1 шт. Диван для відвідувачів — 1 шт. Настінні дзеркала — 4 шт. Крісла — 3 шт. Стільці — 4 шт.

Інструменти   Найчастіше на роботу майстер приходить зі своїм особистим комплектом інструментів, Інструменти Найчастіше на роботу майстер приходить зі своїм особистим комплектом інструментів, придбаним на свої гроші. Необхідний набір включає ножиці прямі (3 штуки з полотнами різної довжини, з насічками і без), філіровочні ножиці (2 шт. З полотнами різної довжини і форми), набір гребінців (4 види) та щіток (3 види), професійну небезпечну бритву з насадками для стрижки, пензлик і ємність для фарбування волосся, професійний фен (жароміцний, з довгим соплом, 2 -3 швидкості, 2 температурних режиму, потужність від 1200 Вт), машинку для стрижки волосся, електрощіпци (круглі і плоскі).

Витратні матеріали   До видаткових матеріалів відносяться всі кошти, які майстерВитратні матеріали До видаткових матеріалів відносяться всі кошти, які майстер використовує у своїй роботі: шампуні і бальзами, рідини для фарбування, завивки і укладання, а також лікування та реабілітації волосся. Все це купується у спеціалізованих компаній-постачальників. Існують норми витрачання коштів (у розрахунку на одного клієнта). Тому завідувач буде стежити за тим, щоб у салоні був місячний запас необхідних препаратів плюс резерв, призначений для продажу.

  У якійсь мірі проблема збуту може розглядатися як функція місця розташування підприємства. У якійсь мірі проблема збуту може розглядатися як функція місця розташування підприємства. Салон-перукарня « Афродіта » розташований в Центральному районі, де конкуренція головна проблема, тому що всі салони з подібними послугами знаходяться в центрі міста. Інша сторона проблеми збуту — наскільки добре відомі клієнтам характеристики послуг, що надаються. Тому салон передбачає зробити велику рекламу своїх послуг в засобах масової інформації (газети, радіо і т. п. ), для залучення більшої кількості клієнтів. Планується зробити замовлення візитних карток салону-перукарні « Афродіта » . Ще один спосіб стимулювання збуту — це прийом замовлень по телефону, тобто по запису, а також надання послуг за спеціальними каталогами, за яким клієнт може вибрати собі стрижку або зачіску. Треба відзначити, що відвідувачі, задоволені наданою послугою, активно купують засоби, які використовував у своїй роботі майстер.

   Наш салон буде працювати з 9 -00 до 1 9 -00 Наш салон буде працювати з 9 -00 до 1 9 -00 (без обіду), вихідний неділя. Салон краси « Афродіта » планує прийняти на роботу кваліфікованих майстрів та прибиральницю. Директор салону виконуватиме обов’язки адміністратора та бухгалтера. Кожні півроку салон буде надавати можливість своїм працівникам підвищувати кваліфікацію, відправляти на різні семінари. У майбутньому салон планує відкрити майстер-клас, де будуть навчатися професіоналізму молоді майстри. Це принесе додатковий прибуток підприємству.

Основні вимоги, які пред'являються директорові в даній галузі: - Директор повинен бути грамотним, Основні вимоги, які пред’являються директорові в даній галузі: — Директор повинен бути грамотним, освіченим, бажано знати основи бухгалтерського обліку та юриспруденції; — Людиною, що знає свою роботу, готовим допомогти співробітникові вирішити будь-яку виробничу проблему; — Бути розуміючим, цікавитись модними тенденціями; — Бути ввічливим і тактовним. Основні вимоги, які пред’являються майстрам : — Бути високо кваліфікованими робітниками; — Ввічливими; — Готовими проконсультувати будь-якого охочого клієнта. Основні вимоги, які пред’являються прибиральниці: — Вчасно приходити на роботу; — Швидко і сумлінно виконувати свою роботу.

Одноразові витрати на відкриття салону: Ремонт приміщення — 20 000 грн. Робочі столи для перукарів –Одноразові витрати на відкриття салону: Ремонт приміщення — 20 000 грн. Робочі столи для перукарів – 2800 грн. Мийка – 500 грн. Робочий стіл для манікюру – 600 грн. Робочий стіл для масажу – 800 грн. Косметичне крісло – 650 грн. Солярій – 3000 грн. Диван для відвідувачів – 2500 грн. Настінні дзеркала – 1200 грн. Крісла – 1500 грн. Стільці – 800 грн. Сайт — 4500 грн. Реклама — 1000 грн. Мито за реєстраці ю юридичної особи- 280 грн. Оренда на час ремонту — 8000 грн. Робоче місце адміністратора -2500 грн. Разом– 50 630 грн.

Визначення місячної виручки.  К ожен день буде приносити дохід близько 2500 грн. Визначення місячної виручки. К ожен день буде приносити дохід близько 2500 грн. Деякі салони організують навчання молодих майстрів. Індивідуальні заняття коштують від 100 — 2 00 грн. , Групові дешевше. Курси приносять від 20 000 грн. щомісяця. За 24 робочих дні на місяць місячна виручка складе 60 000 + 2 0 000 = 8 0 0 00 грн. Чистий прибуток = Виручка — постійні витрати — змінні витрати Чистий прибуток = 8 0 0 00 — 17 50 0 — 45 0 00 = 17 500 грн. Розрахунок точки беззбитковості Точка беззбитковості дозволить визначити, коли проект перестане бути збитковим. 45 000 / 8 0 0 00 — 17 50 0 * 8 0 0 00 = 45 0 00/ 62 500 * 8 0 0 00= 57 600 грн.

  У процесі діяльності підприємство завжди є потенційна можливість втрати ресурсів. 1. Поява У процесі діяльності підприємство завжди є потенційна можливість втрати ресурсів. 1. Поява нового конкурента. Заходи боротьби: стежити за відносинами з клієнтами , якісне виконання роботи, розширення спектру послуг , хороша реклама 2. Стихійні лиха. Підприємство планує застрахувати майно, щоб збиток, заподіяний стихійними лихами, не вплинув на подальшу діяльність підприємства. 3. Крадіжки. Заходи боротьби: пристрій надійної системи охорони , страхування майна 4. Несприятливі зміни ринкової кон’єктури.