Скачать презентацию РОЗКЛАД РУХУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН В АЕРОПОРТАХ УКРАЇНИ Скачать презентацию РОЗКЛАД РУХУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН В АЕРОПОРТАХ УКРАЇНИ

Vanya_Monakov.pptx

  • Количество слайдов: 12

 «РОЗКЛАД РУХУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН В АЕРОПОРТАХ УКРАЇНИ» «РОЗКЛАД РУХУ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН В АЕРОПОРТАХ УКРАЇНИ»

Метою мого дипломного проекту є розробка бази даних « Розкладу руху повітряних суден в Метою мого дипломного проекту є розробка бази даних « Розкладу руху повітряних суден в аеропортах України » . У цьому проекті буде використано методологію, життєвий цикл якої, складається з наступних етапів: 1. 2. 3. 4. розробка стратегії автоматизації предметної області; проведення системного аналізу предметної області; концептуальне моделювання предметної області; логічне та фізичне проектування. Метою розкладу руху є уникнення хауса у руці повітряних суден. Кожне повітряне судно має мати свій чіткий маршрут руху, час і місце прибуття.

Розклад руху, складається для різних типів повітряних суден, таких як: • • вантажні літаки; Розклад руху, складається для різних типів повітряних суден, таких як: • • вантажні літаки; пасажирські літаки; приватні літаки; державні літаки; вантажні гелікоптери; пасажирські гелікоптери; приватні гелікоптери; державні гелікоптери.

Залежно від конкретного типу повітряного судна, створюється : -відповідний маршрут руху; -пріоритет повітряного судна Залежно від конкретного типу повітряного судна, створюється : -відповідний маршрут руху; -пріоритет повітряного судна у аеропорті; -інтервал часу на маршрут. Повітряне судно не має право самотужки змінювати свій рух. Для цього капітан звертається до працівників аеропортів, якщо є можливість для зміни руху, то працівники аеропортів вносять зміни у розклад руху повітряних суден. Розклад руху повітряних суден в аеропортах України, має відповідати усім європейським та українським нормам безпеки!

Працівники аеропортів: • забезпечує проведення всіх нормативних заходів перед початком руху повітряного судна; • Працівники аеропортів: • забезпечує проведення всіх нормативних заходів перед початком руху повітряного судна; • перебувають у контакті з капітанами повітряних суден; • складають і редагують розклад руху повітряних суден; • слідкують за вірним маршрутом повітряних суден.

Капітан зобов'язаний: • виконувати настанови диспетчерів, дотримуватись маршруту згідно з розкладом руху; • у Капітан зобов'язаний: • виконувати настанови диспетчерів, дотримуватись маршруту згідно з розкладом руху; • у повному обсязі виконувати всі завдання, передбачені контрактом і законами України; • нести відповідальність за виконану роботу, екіпаж та, в залежності від типу повітряного судна, нести відповідальність за вантаж чи пасажирів які знаходяться на борту повітряного судна.

Концептуальна ER-модель розкладу руху повітряних суден в аеропортах України Концептуальна ER-модель розкладу руху повітряних суден в аеропортах України

ВИСНОВКИ: У дипломному проекті була розроблена база даних для автоматизації відділу складання розкладу руху ВИСНОВКИ: У дипломному проекті була розроблена база даних для автоматизації відділу складання розкладу руху повітряних суден в аеропортах України. У дипломному проекті було проведено аналіз предметної області в результаті якого було отримано детальний опис предметної області.

Була побудована концептуальна модуль за допомогою мову ER-опису предметної області, яка базується на концепції, Була побудована концептуальна модуль за допомогою мову ER-опису предметної області, яка базується на концепції, що інформаційна модель будь-якої предметної області може бути описана із застосування таких понять, як сутність, атрибут, зв’язок. Були розроблені БД, таблиці, форми, звіти завдяки яким можна організувати роботу персоналу. Були розглянуті прийоми проектування і реалізації реляційних баз даних і таблиць в СУБД.

Була побудована концептуальна модуль за допомогою мову ER-опису предметної області, яка базується на концепції, Була побудована концептуальна модуль за допомогою мову ER-опису предметної області, яка базується на концепції, що інформаційна модель будь-якої предметної області може бути описана із застосування таких понять, як сутність, атрибут, зв’язок. Були розроблені БД, таблиці, форми, звіти завдяки яким можна організувати роботу персоналу. Були розглянуті прийоми проектування реляційних баз даних і таблиць в СУБД. і реалізації

Дякую за увагу! Дякую за увагу!