РОБОТУ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 – Б КЛАСУ

Скачать презентацию РОБОТУ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 – Б КЛАСУ Скачать презентацию РОБОТУ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 – Б КЛАСУ

da_vinchi.pptx

 • Размер: 2.8 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 13

Описание презентации РОБОТУ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 – Б КЛАСУ по слайдам

РОБОТУ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 – Б КЛАСУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 211 М. КИЄВА ЗАЯРНЮК МАРКПрезентаціяРОБОТУ ПІДГОТУВАВ УЧЕНЬ 8 – Б КЛАСУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 211 М. КИЄВА ЗАЯРНЮК МАРКПрезентація з Всесвітньої історії на тему: Леонардо Да Вінчі

  Леон рдо да В нчіаа і а (італ. Leonardo da Vinci Леон рдо да В нчіаа і а (італ. Leonardo da Vinci , 15 квітня 1452 в Анкіано, коло Вінчі — 2 травня 1519 в замку Кло-Люсе, Амбуаз) — видатний італійський вчений, дослідник, винахідник і художник, архітектор, анатоміст і інженер, одна з найвизначніших постатей італійського Відродження.

Дитинство Леонардо да Вінчі народився 15 квітня 1452 року в селищі Анкіано поблизу Вінчі,Дитинство Леонардо да Вінчі народився 15 квітня 1452 року в селищі Анкіано поблизу Вінчі, укріпленої фортеці за 30 км від Флоренції , о «третій годині ночі» , тобто о дев’ятій вечора за сучасним відліком часу. В щоденнику діда Леонардо зазначено (дослівний переклад): «В суботу, о третій годині ночі 15 квітня народився мій онук, син мого сина П’єро. Хлопчика назвали Леонардо. Його хрестив отець П’єро ді Бартоломео» . Його батьками були 25 -річний нотаріус П’єро і його кохана, селянка Катерина. Перші роки життя Леонардо провів разом з матір’ю. Його батько незабаром одружився з багатою і знатною дівчиною, але цей шлюб виявився бездітним, і П’єро забрав свого трирічного сина на виховання. Розлучений з матір’ю Леонардо все життя намагався відтворити її образ у своїх шедеврах. В Італії того часу до позашлюбних дітей ставилися майже як до законних спадкоємців. Багато впливових людей міста Вінчі сприяли подальшій долі Леонардо. Коли Леонардо було 13 років, його мачуха померла при пологах. Батько одружувався вдруге і незабаром залишився вдівцем. Він прожив 67 років, був чотири рази одружений і мав 12 дітей. Батько намагався залучити Леонардо до сімейної професії, але безуспішно: син не цікавився законами суспільства.

Леонардо не мав прізвища в сучасному розумінні; «да Вінчі» означає просто «(родом) з містечка Вінчі»Леонардо не мав прізвища в сучасному розумінні; «да Вінчі» означає просто «(родом) з містечка Вінчі» . Повне його ім’я — Леонардо, син пана П’єро з Вінчі

Вчитель Першим вчителем Леонардо (коли йому було приблизно 15 років) вважають Андреа Вероккіо , італійського скульптораВчитель Першим вчителем Леонардо (коли йому було приблизно 15 років) вважають Андреа Вероккіо , італійського скульптора та художника епохи Відродження. В майстерні Верроккіо, що містилася в інтелектуальному центрі тодішньої Італії — місті Флоренції, Леонардо вивчав також гуманітарні науки, тут він набув деяких технічних знань. У 1473 році, у віці 20 років, Леонардо да Вінчі отримав кваліфікацію майстра в Гільдії Святого Луки.

Творче життя Творче життя

У 1481 році монастир Сан Донато а Сісто замовив Леонардо великий вівтарний образ «Поклоніння Волхвів» (неУ 1481 році монастир Сан Донато а Сісто замовив Леонардо великий вівтарний образ «Поклоніння Волхвів» (не завершений). Тоді ж почалася робота над картиною «Святий Ієронім» .

У 1487 було створено літальну машину — орнітоптер, заснований на пташиному польоті. У 1487 було створено літальну машину — орнітоптер, заснований на пташиному польоті.

У 1489 да Вінчі виконав анатомічні малюнки черепів. У 1489 да Вінчі виконав анатомічні малюнки черепів.

З 1490 -х років Леонардо зосередився на архітектурі і анатомії. У 1490 була створена Вітрувіанська людинаЗ 1490 -х років Леонардо зосередився на архітектурі і анатомії. У 1490 була створена Вітрувіанська людина — уславлений малюнок, який іноді називають канонічними пропорціями. Було виконана глиняна модель кінного монумента Франчес ко Сфорца, яку зруйнували французькі вояки у Мілані

У 1495— 1498 Леонардо працював над фрескою «Таємна вечеря» в монастирі Санта-Марія делле Граціє в Мілані.У 1495— 1498 Леонардо працював над фрескою «Таємна вечеря» в монастирі Санта-Марія делле Граціє в Мілані.

у 1516 році переїхав до Франції як придворний художник, інженер, архітектор і механік. Тут він створиву 1516 році переїхав до Франції як придворний художник, інженер, архітектор і механік. Тут він створив серію малюнків на тему всесвітнього потопу. Але у Франції Леонардо майже не малював, у майстра оніміла права рука, і він насилу пересувався без сторонньої допомоги. Третій рік життя в Амбуазі 67 -річний Леонардо провів у ліжку. 23 квітня 1519 року він залишив заповіт, а 2 травня помер в оточенні учнів і своїх шедеврів в Кло-Люсе.

Дякую за увагу! Дякую за увагу!
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.