Робота у ч е н и ц і

Скачать презентацию Робота у ч е н и ц і Скачать презентацию Робота у ч е н и ц і

dіyalynіsty___________dghuzeppe_madzіnі.pptx

  • Размер: 836.0 Кб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 7

Описание презентации Робота у ч е н и ц і по слайдам

  Робота у ч е н и ц і  9  к Робота у ч е н и ц і 9 к л а с у С З Ш № 1 3 П у р іс А н а с та с ії Діяльність Д жузеппе М адзіні

Джузеппе Мадзіні поступає на юридичний факультет Генуезького  університету. Після закінчення  університету вДжузеппе Мадзіні поступає на юридичний факультет Генуезького університету. Після закінчення університету в 1827 році Мадзіні присвячує себе літературній діяльності. Він співробітничає з генуезькими, потім з ліворнськими газетами і літературними виданнями.

Мадзіні вважав, що ситуацію можуть змінити тільки революційні дії. Коли йому було трохи більшеМадзіні вважав, що ситуацію можуть змінити тільки революційні дії. Коли йому було трохи більше 20 років, він став членом таємного товариства карбонаріїв, проте незабаром розчарувався в ньому через збереження в його ідеології елементів матеріалістичної філософії 18 століття.

З 1827 р. брав участь у русі карбонарів. У 1831 р. заснував таємну організаціюЗ 1827 р. брав участь у русі карбонарів. У 1831 р. заснував таємну організацію «Молода Італія «. Учасник революції 1848 -1849 рр. , голова уряду Римської республіки в 1849 р. , один з організаторів походу «тисячі » на Сицилію у 1860 р.

У 1830 був зарештований  урядом П'ємонту, через кілька місяців звільнений і висланий зУ 1830 був зарештований урядом П’ємонту, через кілька місяців звільнений і висланий з країни. Велику частину життя Мадзіні провів у вигнанні: спочатку у Франції, потім у Швейцарії, а після 1837 — у Лондоні.

Мадзіні всюди проповідував свободу особи і національне звільнення не тільки Італії,  але іМадзіні всюди проповідував свободу особи і національне звільнення не тільки Італії, але і всієї Європи. Його кредо було: «Я люблю мою країну, тому що я люблю всі країни». Він вважав, що всі європейські народи повинні жити в рівності і братерстві всередині природних меж, відведених їм Богом.

Совершить ошибку – значит испытать неудачу,  достойную сожаления, но знать истину и неСовершить ошибку – значит испытать неудачу, достойную сожаления, но знать истину и не следовать ей – преступление.

Зарегистрируйтесь, чтобы просмотреть полный документ!
РЕГИСТРАЦИЯ