Скачать презентацию Ринкова економіка ВИКОНАЛА СТУДЕНТКА ІІІ КУРСУ ГРУПИ Скачать презентацию Ринкова економіка ВИКОНАЛА СТУДЕНТКА ІІІ КУРСУ ГРУПИ

Rinkova_ekonomika.pptx

  • Количество слайдов: 12

Ринкова економіка ВИКОНАЛА: СТУДЕНТКА ІІІ – КУРСУ ГРУПИ ПП-313 ДУЙЧАК АНТОНІНА Ринкова економіка ВИКОНАЛА: СТУДЕНТКА ІІІ – КУРСУ ГРУПИ ПП-313 ДУЙЧАК АНТОНІНА

Зміст 1. Які, на Ваш погляд, позитивні і негативні сторони функціонування ринку? 2. Чи Зміст 1. Які, на Ваш погляд, позитивні і негативні сторони функціонування ринку? 2. Чи купуєте Ви товари за зниженими цінами в період акцій, сезонних розпродажів? Що є економічною основою для зниження цін? 3. Як Ви оцінюєте роботу з покупцями великих торгівельних комплексів і невеликих магазинів? Яка їх роль на місцевому ринку? 4. Як Ви вважаєте, чи в майбутньому буде існувати така форма торгівлі, як базари? 5. Література. 6. Розроблення навчальних та діагностичних тестових завдань із теми.

Позитивні і негативні сторони функціонування ринку: Позитивні сторони ринку проявляються не тільки у стимулюванні Позитивні і негативні сторони функціонування ринку: Позитивні сторони ринку проявляються не тільки у стимулюванні розширеного відтворення на найновішій науково-технічній основі, але й в ефективному розподілі товарів, послуг і ресурсів. Ринкова система породжує відчутну соціальну нерівність. Вона дозволяє найздібнішим і найспритнішим підприємцям нагромаджувати величезні багатства; до того ж право спадковості з часом значно посилює цей процес нагромадження. Ринок має не тільки позитивні сторони; йому властиві і ціла низка негативних наслідків. З розвитком ринкової системи дещо послаблюється конкуренція, відбувається злиття фірм, таємні змови. Передові технології означають необхідність великомасштабних фірм-виробників. Звуження конкуренції дещо послаблює і ринкову систему як механізм ефективного розподілу ресурсів. Ринкова система породжує відчутну соціальну нерівність. Тому важливу роль в економічно розвинутих країнах з ринковою економікою відіграють уряди.

Чи купуєте Ви товари за зниженими цінами в період акцій, сезонних розпродажів? Що є Чи купуєте Ви товари за зниженими цінами в період акцій, сезонних розпродажів? Що є економічною основою для зниження цін? Так. Тому що, покупці мають високі доходи і надають особливого значення тим відмінностям товару, за які фірма хоче отримувати преміальну ціну. Хоча іноді, як це не дивно, прекрасною основою для преміальної стратегії є абсолютно дешеві товари. Згідно з маркетинговими дослідженнями, більшість таких товарів споживачі купують імпульсивно і без розгляду можливих альтернатив. І навіть якщо ціна товару насправді є преміальною і забезпечує фірмі підвищений прибуток, покупець про це все одно не замислюється, оскільки вона його влаштовує; Стратегія ступінчастих премій. Інакше кажучи, спочатку фірма встановлює ціну з максимально можливою високою премією у розрахунку на сегмент з нееластичним попитом. Потім, коли потенціал цього сегменту буде вичерпано, вона знижує величину премії до рівня, прийнятного в сегменті з вищою ціно-чутливістю, і т. д.

Як Ви оцінюєте роботу з покупцями великих торгівельних комплексів і невеликих магазинів? Яка їх Як Ви оцінюєте роботу з покупцями великих торгівельних комплексів і невеликих магазинів? Яка їх роль на місцевому ринку? Я вважаю, що для продажу найтіснішим є взаємозв'язок продавця з покупцем, характерний для процесу персонального продажу. Адже для більшості підприємств та організацій, що виробляють або продають товари, торговельний представник є єдиною важливою ланкою, яка поєднує їх із покупцем. Навіть найкращим чином спланований і підібраний комплекс маркетингових зусиль може зазнати фіаско, якщо неефективно спрацюють торговельні представники в процесі персонального продажу. Роль торгівельних комплексів регіонального рівня полягає у завершенні процесу оптової реалізації товарів. Для цього регіональні оптові суб'єкти закуповують гуртові партії товарів у міжрегіональних оптовиків, у товаровиробників з метою насичення місцевих товарних ринків, забезпечення потреб у товарах роздрібних торговельних підприємств.

Як Ви вважаєте, чи в майбутньому буде існувати така форма торгівлі, як базари? Я Як Ви вважаєте, чи в майбутньому буде існувати така форма торгівлі, як базари? Я вважаю, що в майбутньому буде існувати базар. Тому що на ньому можна купити практично все, від їжі й одягу до меблів й будматеріалів, ще й помітно дешевше аніж у крамницях. Ви можете пройтися «в'єтнамськими» чи «турецькими» рядами, де справжні вєтнамці й турки п'ють свій чай, перемовляються по-своєму, слухають свою музику і ввічливо пропонують свій товар за українські гривні. Все це свідчить про те, що оновлене «базарування» в сучасній Україні не лише не відходить на другий план, поступаючись «шоппінгові» в супермаркетах західного типу, а навпаки-набирає нових сил та барв як культурна практика.

Література http: //pidruchniki. ws/15660212/politekonomiya/naslidki_diyi_rinkovoyi_si stemi http: //www. culturalstudies. in. ua/knigi_11_3. php http: //otherreferats. allbest. Література http: //pidruchniki. ws/15660212/politekonomiya/naslidki_diyi_rinkovoyi_si stemi http: //www. culturalstudies. in. ua/knigi_11_3. php http: //otherreferats. allbest. ru/marketing/00068082_0. html

Навчальні та діагностичні тестові завдань із теми « Ринкова економіка» : 1. «Ринок» це. Навчальні та діагностичні тестові завдань із теми « Ринкова економіка» : 1. «Ринок» це. . . А) система економічних відносин, пов'язаних з обміном товарів та послуг. Б) це ринок, де безліч продавців пропонує свою продукцію лише одному покупцеві. В)це місце де знаходиться один продавець і безліч покупців. 2. Виділяють такі 2 сектори економіки… А) товарний та ринковий. Б) ринковий та неринковий. В) конкурентний та ринковий. 3. Для сучасного ринку характерними є… А) мобільність ресурсів, автономність, знижки. Б) інформаційність ринку, покупки. В) конкуренція, економічна свобода, мобільність ресурсів.

4. До товарного ринку входять …. А) багато продавців, доступна інформація. Б) ринок споживчих 4. До товарного ринку входять …. А) багато продавців, доступна інформація. Б) ринок споживчих товарів, послуг, наукових та технічних розробок. В) кількість покупців, товари. 5. Бюджетний сектор, що виробляє необхідні для суспільства товари та послуги, називається… А) ринковий. Б) неринковий. В) конкурентний. 6. Для вільного ринку характерно: … А) багато продавців, покупців, доступна інформація. Б) однорідні товари та покупці. В) закрита інформація.

7. Що охоплює поняття «ринок капіталів» : А)акції; Б) облігації; В)короткострокові позики; Г) довгострокові 7. Що охоплює поняття «ринок капіталів» : А)акції; Б) облігації; В)короткострокові позики; Г) довгострокові позики. 8. Що є глибинною причиною виникнення ринку: А) суспільний поділ праці; Б) гроші; В) розвиток торгівлі; Г) розвиток транспорту; Д) усі відповіді неправильні. 9. Що не охоплює поняття «ринок цінних паперів» : А) акції; Б) облігації; В) казначейські білети; Г) майнові приватизаційні сертифікати.

10. Фондова біржа - це ринок, на якому: А) продають і купують цінні папери; 10. Фондова біржа - це ринок, на якому: А) продають і купують цінні папери; Б) торгують іноземною валютою; В) укладають угоди за кредити; Г) на гурт купують і продають споживчі товари; Д) торгують товарами виробничого призначення.

юз яку Д гу! ува а юз яку Д гу! ува а