Разом з туристичним агентством Персей!Подорожуємо з Богами

  • Размер: 918.5 Кб
  • Количество слайдов: 8

Описание презентации Разом з туристичним агентством Персей!Подорожуємо з Богами по слайдам

Разом з туристичним агентством Персей!Подорожуємо з Богами Олімпу!  Разом з туристичним агентством Персей!Подорожуємо з Богами Олімпу!

Бажаєте побачити як славнозвісний Геракл виконує свої 12 подвигів? Бажаєте побачити як славнозвісний Геракл виконує свої 12 подвигів?

Чи завітаємо до Олімпу та побачимо багатьох легендарних богів! Чи завітаємо до Олімпу та побачимо багатьох легендарних богів!

Аріадна Тесей Геркулес Геракл Зевс Посейдон. Гера Аріадна Тесей Геркулес Геракл Зевс Посейдон. Гера

А після екскурсії ви можете пройтися по чудовому парку біля Олімпу. А після екскурсії ви можете пройтися по чудовому парку біля Олімпу.

Також в нас є виставка скульптур та музей де можна сфотографуватись з експонатами Також в нас є виставка скульптур та музей де можна сфотографуватись з експонатами

Я гадаю вам сподобається ця екскурсія і ви неодмінно купите на неї квиток. Ціна квитка 10Я гадаю вам сподобається ця екскурсія і ви неодмінно купите на неї квиток. Ціна квитка 10 золотих монет.

Якщо ви хочете піти на екскурсію телефонуйте за номером 096 -51 -35 -848. І пам-ятайте тількиЯкщо ви хочете піти на екскурсію телефонуйте за номером 096 -51 -35 -848. І пам-ятайте тільки в нас ви зможете поподоружувати і відпочити з Богами Олімпу ! Персей