Проект «Edu. Pay» СЕРВІС ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Скачать презентацию Проект «Edu. Pay» СЕРВІС ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ Скачать презентацию Проект «Edu. Pay» СЕРВІС ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

edupay_dlya_organіv_osvіti.pptx

  • Размер: 2.0 Мб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 12

Описание презентации Проект «Edu. Pay» СЕРВІС ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ по слайдам

Проект «Edu. Pay» СЕРВІС ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСВІТНІХ ПЛАТЕЖІВ Проект «Edu. Pay» СЕРВІС ДЛЯ КОНТРОЛЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСВІТНІХ ПЛАТЕЖІВ

Як навчальному закладу залучити додаткові кошти так,  щоб до цього була довіра у батьків? ЯкуЯк навчальному закладу залучити додаткові кошти так, щоб до цього була довіра у батьків? Яку проблему вирішуємо? В освітній сфері країни існує бюджетне недофінансування

безготівкова благодійність з автоматичним контролем витрат  Наше рішення: безготівкова благодійність з автоматичним контролем витрат Наше рішення:

Адміністратор навчального закладу (якщо рахунок закладу) або батьки  (якщо рахунок благодійного фонду) отримує можливість вноситиАдміністратор навчального закладу (якщо рахунок закладу) або батьки (якщо рахунок благодійного фонду) отримує можливість вносити конкретні фінансові запити закладу, вказуючі суму потреби. Як це працює?

Батьки обирають цільове призначення платежу та сплачують через інтернет з карток будь – яких банків країниБатьки обирають цільове призначення платежу та сплачують через інтернет з карток будь – яких банків країни або будь – яким іншим унормованим способом (через каси банків). Як це працює?

Звіт про витрати надається одночасно всім батькам, що сплатили. Як це працює? Звіт про витрати надається одночасно всім батькам, що сплатили. Як це працює?

При бажанні райво буде мати можливість бачити всю інформацію по всім платежам, в тому числі інформаціюПри бажанні райво буде мати можливість бачити всю інформацію по всім платежам, в тому числі інформацію по благодійній діяльності підзвітних закладів. Як це працює?

Переваги використання:  Підключення та обслуговування безкоштовні Не виключає інших способів оплати Не потребує від закладуПереваги використання: Підключення та обслуговування безкоштовні Не виключає інших способів оплати Не потребує від закладу чи райво технологічних дій Заклад отримує можливість прозоро залучати кошти

З нам - надійно! Наші найактивніші партнери: З нам — надійно! Наші найактивніші партнери:

Переможець EGAP Chellendge Проект Edu. Pay пройшов інкубаційну програму і став одним з переможців конкурсу EGAPПереможець EGAP Chellendge Проект Edu. Pay пройшов інкубаційну програму і став одним з переможців конкурсу EGAP Chellendge програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» , що проходить за підтримкою Швейцарської конфедерації та Фонду Східна Європа.

Відео, як працює «Свідома благодійність» Відео, як працює «Свідома благодійність»

Запрошуємо до підключення навчальні заклади та органи управління освітою E-mail:  top@edupay. com. ua Моб. 067Запрошуємо до підключення навчальні заклади та органи управління освітою E-mail: [email protected] com. ua Моб. 067 578 23 88 Керівник проекту Єфімова Тетяна. Для підключення до Edu. Pay укладається безкоштовна угода на інформаційне обслуговування у якій погоджуються реквізити для оплати. Підключення не потребує від райво чи закладу ні матеріальних витрат, ні технічного обслуговування, ні наявності відповідних фахівців, інтернету чи свого сайту.