Скачать презентацию Присвячується нашим улюбленим неперевершеним прекрасним мамам 132 www Скачать презентацию Присвячується нашим улюбленим неперевершеним прекрасним мамам 132 www

132.pptx

  • Количество слайдов: 19

Присвячується нашим улюбленим, неперевершеним, прекрасним мамам… 132 www. mirpps. ru Присвячується нашим улюбленим, неперевершеним, прекрасним мамам… 132 www. mirpps. ru

Мама - це найдорожче, що є в нашому житті! Мама - це найдорожче, що є в нашому житті!

Мама - це єдина людина, у якої завжди можна запитати пораду, вона тобі відповість Мама - це єдина людина, у якої завжди можна запитати пораду, вона тобі відповість і буде права. Бережіть мам!

Дитинство - єдина країна, якій не страшні ні фінансова криза, ні бурі, ні грози, Дитинство - єдина країна, якій не страшні ні фінансова криза, ні бурі, ні грози, ні інші біди. . . якщо поруч - мама. . .

Бережіть своїх мам… Не ображайте їх, не сваріться. Адже в житті мама найдорожча і Бережіть своїх мам… Не ображайте їх, не сваріться. Адже в житті мама найдорожча і близька людина… Вона завжди підтримає… і завжди буде з вами…

Пам^ятайте!!! Мама не сварить – вона звертає увагу на важливі речі! Пам^ятайте!!! Мама не сварить – вона звертає увагу на важливі речі!

Згадаємо наше дитинство. Мамам було дуже весело з нами, ми ніколи не давали їм Згадаємо наше дитинство. Мамам було дуже весело з нами, ми ніколи не давали їм сумувати, адже ми квіти життя.

Деякі кадри, які підтверджують, що ми намагалися робити сюрпризи для мам, аби їхнє життя Деякі кадри, які підтверджують, що ми намагалися робити сюрпризи для мам, аби їхнє життя не втрачало яскравих фарб.

Гра”Хованки” Гра”Хованки”

Наше дитинство було справді щасливим. Ми росли разом з мамою. Вона завжди підтримувала, хвалила, Наше дитинство було справді щасливим. Ми росли разом з мамою. Вона завжди підтримувала, хвалила, щиро раділа за нас. .

2002 2013 2002 2013

1997 2011 2006 1997 2011 2006

2014 2014

Дякуємо, що подарували нам життя! Дякуємо, що подарували нам життя!