Презентация Жан Де Лафонтен

Скачать презентацию Жан Де Лафонтен Скачать презентацию Жан Де Лафонтен

ghan_de_lafonten.ppt

 • Размер: 282.5 Кб
 • Количество слайдов: 7

Описание презентации Презентация Жан Де Лафонтен по слайдам

 Жан Де Лафонтен Жан Де Лафонтен

 Лафонтен Жан Де (La Fontaine, Jean de) (1621-1695), французький поет. Народився в Шато-Тьєррі Лафонтен Жан Де (La Fontaine, Jean de) (1621-1695), французький поет. Народився в Шато-Тьєррі 8 липня 1621. Батько його служив з лісового відомства, і Лафонтен провів дитинство серед лісів і полів. У двадцять років він вступив до братство ораторіанцев для підготовки до духовного звання, але більше займався філософією і поезією.

 За його власним визнанням, захоплювався «Астрея» Д'Юрфе. Саме лібрето опери Коласса За його власним визнанням, захоплювався «Астрея» Д’Юрфе. Саме лібрето опери Коласса «Астрея» виявилося останнім твором Лафонтена (постановка 1691 обернулася повним провалом). У 1647 році батько Лафонтена передав йому свою посаду та переконав його одружитися на дівчині чотирнадцятирічної, Марі Ерікар.

 Він дуже легко поставився до своїх нових обов'язків, як службовим, так і сімейних, і Він дуже легко поставився до своїх нових обов’язків, як службовим, так і сімейних, і незабаром виїхав до Парижа, де прожив усе життя серед друзів, шанувальників і шанувальниць його таланту; про свою сім’ю він забував цілими роками і лише зрідка, за наполяганням друзів, їздив на короткий час на батьківщину. Збереглася його листування з дружиною, яку він робив повіреної своїх численних романтичних пригод. На своїх дітей він так мало звертав уваги, що, зустрівшись в одному будинку зі своїм дорослим сином, не впізнав його. У Парижі Лафонтен мав блискучий успіх; Фуке призначив йому велику пенсію. Жив він у Парижі спочатку у герцогині Бульйонській, потім, коли остання померла, і він вийшов з її будинку, він зустрів свого знайомого д’Ервара (d’Hervart), який запропонував йому оселитися у нього. «Я якраз туди і спрямовувався» , свідчив наївний відповідь байкаря.

 Версія про те, що в 1659-1665 роках Лафонтен підтримував приятельські стосунки з Мольєром, Буало Версія про те, що в 1659-1665 роках Лафонтен підтримував приятельські стосунки з Мольєром, Буало і Расіна, виглядає сумнівною. У числі друзів Лафонтена безумовно були принц Конде, Ларошфуко, мадам де Лафайет і ін; тільки до королівського двору він не мав доступу, оскільки Людовик XIV не любив легковажного, не визнавав ніяких обов’язків поета.

 Це уповільнило обрання Лафонтена в Французьку академію, членом якої він став тільки в 1684 Це уповільнило обрання Лафонтена в Французьку академію, членом якої він став тільки в 1684 році. У ході «спору про древніх і нових» Лафонтен не без коливань став на бік перших. Під впливом мадам де Саблієр Лафонтен в останні роки життя сповнився благочестя і відрікся від найбільш легковажних своїх сочіненій.

 Помер Жан Де Лафонтен 13кв і тня 1695 року. Пам'ятник Лафонтену з персонажами Помер Жан Де Лафонтен 13кв і тня 1695 року. Пам’ятник Лафонтену з персонажами його байки (Ворона і Лисиця) був встановлений у Парижі в 1983 р.
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.