Презентация Земля та Місяць — Природознавство

Скачать презентацию  Земля та Місяць — Природознавство Скачать презентацию Земля та Місяць — Природознавство

zemlya_ta_mіsyacy_-_prirodoznavstvo.ppt

  • Размер: 241 Кб
  • Количество слайдов: 7

Описание презентации Презентация Земля та Місяць — Природознавство по слайдам

 Земля та Місяць Реферат З природознавства Учня 4-Б класу НВК , , школа-гімназія ’’’’ М. Земля та Місяць Реферат З природознавства Учня 4-Б класу НВК , , школа-гімназія ’’’’ М. Білгорода-Дністровського Остапенко Євгена

  Оце наша планета – Земля. Оце наша планета – Земля.

  Вік Землі приблизно 4, 5 млрд. років. Як і інші планети вона виникла з Вік Землі приблизно 4, 5 млрд. років. Як і інші планети вона виникла з залишку газопилової хмари. 1/3 маси нашої планети становить залізо. Землю від інших планет земної групи відрізняє дуже сильне магнітне поле. Вважається, що створюють його електричні струми, що протікають в рідкому ядрі. Земна кора разом з твердим шаром мантії утворюють літосферу. Під нею знаходиться астеносфера. Це верхній пластичний шар мантії. Літосфера не суцільна, а складається з 10 гігантський плит, які плавають в астеносфері. З цієї причини форма суші і океану безперервно змінюється. Приміром близько 3 млн. років тому існував гігантський материк Пангея. Фрагменти якого перетворилися з часом в сучасні материки. Літосферні плити рухаються і зараз. Середнім на кілька сантиметрів у рік.

  Перша атмосфера Землі була сформована з легких речовин газопилової хмари. А також за рахунок Перша атмосфера Землі була сформована з легких речовин газопилової хмари. А також за рахунок газу, який викидали вулкани. Основною частиною цієї атмосфери є азот і вуглекислий газ приблизно тоді водяна пара конденсуючись утворився світовий океан. Сучасно насичена киснем атмосфера утворилася завдяки появі на Землі синьо-зелених водоростей. Вісь обертання нахилена на 23 градуси. Із-за цього нахилу на Землі, відбуваються зміни пір року. І це єдина планета на якій виникло життя.

 Оце наш супутник – Місяць. Оце наш супутник – Місяць.

  Місяць – єдиний природний супутник Землі. Є другим по яскравості об'єктом на земній небосходе Місяць – єдиний природний супутник Землі. Є другим по яскравості об’єктом на земній небосходе після Сонця. Діаметр місяця приблизно в 4 рази менше ніж діаметр нашої планети. А маса місяця в 81 раз менша за землю. І це не так мало. Завдяки цьому не тільки місяць обертається навколо землі. Але і Земля трохи обертається навколо місяця. Сила тяготіння Місяця викликають на Землі припливи і відливи ( 2 рази в добу). Відстань від Землі до Місяця 380000 км місяць робить Повний оберт навколо землі за 27 днів 7 годин 43 хвилини. На Місяці людина важить в 6 разів менше і міг би підстрибувати на дуже велику висоту, навічно залишаючи сліди на її поверхні, адже там немає ні вітру, ні дощу. Місяць — єдине небесне тіло, де побувала людина.